W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Eliminacje Mistrzostw Europy - sezon 2020

Faza grupowa
Grupa A
17 lis 2019 Kosowo Kosowo 18:00 Anglia Anglia
17 lis 2019 Bułgaria Bułgaria 18:00 Czechy Czechy
14 lis 2019 Anglia Anglia 20:45 Czarnogóra Czarnogóra
14 lis 2019 Czechy Czechy 20:45 Kosowo Kosowo
14 paź 2019 Kosowo Kosowo 20:45 Czarnogóra Czarnogóra
14 paź 2019 Bułgaria Bułgaria 20:45 Anglia Anglia
11 paź 2019 Czarnogóra Czarnogóra 20:45 Bułgaria Bułgaria
11 paź 2019 Czechy Czechy 20:45 Anglia Anglia
10 wrz 2019 Czarnogóra Czarnogóra 20:45 Czechy Czechy
10 wrz 2019 Anglia Anglia 20:45 Kosowo Kosowo
7 wrz 2019 Anglia Anglia 18:00 Bułgaria Bułgaria
7 wrz 2019 Kosowo Kosowo 15:00 Czechy Czechy
10 cze 2019 Czechy Czechy 3-0 Czarnogóra Czarnogóra
10 cze 2019 Bułgaria Bułgaria 2-3 Kosowo Kosowo
7 cze 2019 Czarnogóra Czarnogóra 1-1 Kosowo Kosowo
7 cze 2019 Czechy Czechy 2-1 Bułgaria Bułgaria
25 mar 2019 Czarnogóra Czarnogóra 1-5 Anglia Anglia
25 mar 2019 Kosowo Kosowo 1-1 Bułgaria Bułgaria
22 mar 2019 Anglia Anglia 5-0 Czechy Czechy
22 mar 2019 Bułgaria Bułgaria 1-1 Czarnogóra Czarnogóra
Grupa B
17 lis 2019 Luksemburg Luksemburg 15:00 Portugalia Portugalia
17 lis 2019 Serbia Serbia 15:00 Ukraina Ukraina
14 lis 2019 Serbia Serbia 20:45 Luksemburg Luksemburg
14 lis 2019 Portugalia Portugalia 20:45 Litwa Litwa
14 paź 2019 Ukraina Ukraina 20:45 Portugalia Portugalia
14 paź 2019 Litwa Litwa 20:45 Serbia Serbia
11 paź 2019 Ukraina Ukraina 20:45 Litwa Litwa
11 paź 2019 Portugalia Portugalia 20:45 Luksemburg Luksemburg
10 wrz 2019 Luksemburg Luksemburg 20:45 Serbia Serbia
10 wrz 2019 Litwa Litwa 20:45 Portugalia Portugalia
7 wrz 2019 Serbia Serbia 20:45 Portugalia Portugalia
7 wrz 2019 Litwa Litwa 18:00 Ukraina Ukraina
10 cze 2019 Ukraina Ukraina 1-0 Luksemburg Luksemburg
10 cze 2019 Serbia Serbia 4-1 Litwa Litwa
7 cze 2019 Ukraina Ukraina 5-0 Serbia Serbia
7 cze 2019 Litwa Litwa 1-1 Luksemburg Luksemburg
25 mar 2019 Portugalia Portugalia 1-1 Serbia Serbia
25 mar 2019 Luksemburg Luksemburg 1-2 Ukraina Ukraina
22 mar 2019 Portugalia Portugalia 0-0 Ukraina Ukraina
22 mar 2019 Luksemburg Luksemburg 2-1 Litwa Litwa
Grupa C
19 lis 2019 Holandia Holandia 20:45 Estonia Estonia
19 lis 2019 Niemcy Niemcy 20:45 Irlandia Północna Irlandia Północna
16 lis 2019 Irlandia Północna Irlandia Północna 20:45 Holandia Holandia
16 lis 2019 Niemcy Niemcy 20:45 Białoruś Białoruś
13 paź 2019 Estonia Estonia 20:45 Niemcy Niemcy
13 paź 2019 Białoruś Białoruś 18:00 Holandia Holandia
10 paź 2019 Holandia Holandia 20:45 Irlandia Północna Irlandia Północna
10 paź 2019 Białoruś Białoruś 18:00 Estonia Estonia
9 wrz 2019 Irlandia Północna Irlandia Północna 20:45 Niemcy Niemcy
9 wrz 2019 Estonia Estonia 20:45 Holandia Holandia
6 wrz 2019 Niemcy Niemcy 20:45 Holandia Holandia
6 wrz 2019 Estonia Estonia 18:00 Białoruś Białoruś
11 cze 2019 Niemcy Niemcy 8-0 Estonia Estonia
11 cze 2019 Białoruś Białoruś 0-1 Irlandia Północna Irlandia Północna
8 cze 2019 Białoruś Białoruś 0-2 Niemcy Niemcy
8 cze 2019 Estonia Estonia 1-2 Irlandia Północna Irlandia Północna
24 mar 2019 Irlandia Północna Irlandia Północna 2-1 Białoruś Białoruś
24 mar 2019 Holandia Holandia 2-3 Niemcy Niemcy
21 mar 2019 Irlandia Północna Irlandia Północna 2-0 Estonia Estonia
21 mar 2019 Holandia Holandia 4-0 Białoruś Białoruś
Grupa D
18 lis 2019 Irlandia Irlandia 20:45 Dania Dania
18 lis 2019 Gibraltar Gibraltar 20:45 Szwajcaria Szwajcaria
15 lis 2019 Szwajcaria Szwajcaria 20:45 Gruzja Gruzja
15 lis 2019 Dania Dania 20:45 Gibraltar Gibraltar
15 paź 2019 Szwajcaria Szwajcaria 20:45 Irlandia Irlandia
15 paź 2019 Gibraltar Gibraltar 20:45 Gruzja Gruzja
12 paź 2019 Dania Dania 18:00 Szwajcaria Szwajcaria
12 paź 2019 Gruzja Gruzja 15:00 Irlandia Irlandia
8 wrz 2019 Szwajcaria Szwajcaria 18:00 Gibraltar Gibraltar
8 wrz 2019 Gruzja Gruzja 18:00 Dania Dania
5 wrz 2019 Irlandia Irlandia 20:45 Szwajcaria Szwajcaria
5 wrz 2019 Gibraltar Gibraltar 20:45 Dania Dania
10 cze 2019 Irlandia Irlandia 3-0 Gibraltar Gibraltar
10 cze 2019 Dania Dania 5-1 Gruzja Gruzja
7 cze 2019 Dania Dania 1-1 Irlandia Irlandia
7 cze 2019 Gruzja Gruzja 3-0 Gibraltar Gibraltar
26 mar 2019 Szwajcaria Szwajcaria 3-3 Dania Dania
26 mar 2019 Irlandia Irlandia 1-0 Gruzja Gruzja
23 mar 2019 Gibraltar Gibraltar 0-1 Irlandia Irlandia
23 mar 2019 Gruzja Gruzja 0-2 Szwajcaria Szwajcaria
Grupa E
19 lis 2019 Walia Walia 20:45 Węgry Węgry
19 lis 2019 Słowacja Słowacja 20:45 Azerbejdżan Azerbejdżan
16 lis 2019 Chorwacja Chorwacja 20:45 Słowacja Słowacja
16 lis 2019 Azerbejdżan Azerbejdżan 18:00 Walia Walia
13 paź 2019 Walia Walia 20:45 Chorwacja Chorwacja
13 paź 2019 Węgry Węgry 18:00 Azerbejdżan Azerbejdżan
10 paź 2019 Słowacja Słowacja 20:45 Walia Walia
10 paź 2019 Chorwacja Chorwacja 20:45 Węgry Węgry
9 wrz 2019 Węgry Węgry 20:45 Słowacja Słowacja
9 wrz 2019 Azerbejdżan Azerbejdżan 18:00 Chorwacja Chorwacja
6 wrz 2019 Walia Walia 20:45 Azerbejdżan Azerbejdżan
6 wrz 2019 Słowacja Słowacja 20:45 Chorwacja Chorwacja
11 cze 2019 Węgry Węgry 1-0 Walia Walia
11 cze 2019 Azerbejdżan Azerbejdżan 1-5 Słowacja Słowacja
8 cze 2019 Azerbejdżan Azerbejdżan 1-3 Węgry Węgry
8 cze 2019 Chorwacja Chorwacja 2-1 Walia Walia
24 mar 2019 Węgry Węgry 2-1 Chorwacja Chorwacja
24 mar 2019 Walia Walia 1-0 Słowacja Słowacja
21 mar 2019 Słowacja Słowacja 2-0 Węgry Węgry
21 mar 2019 Chorwacja Chorwacja 2-1 Azerbejdżan Azerbejdżan
Grupa F
18 lis 2019 Szwecja Szwecja 20:45 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
18 lis 2019 Hiszpania Hiszpania 20:45 Rumunia Rumunia
18 lis 2019 Malta Malta 20:45 Norwegia Norwegia
15 lis 2019 Hiszpania Hiszpania 20:45 Malta Malta
15 lis 2019 Rumunia Rumunia 20:45 Szwecja Szwecja
15 lis 2019 Norwegia Norwegia 20:45 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
15 paź 2019 Szwecja Szwecja 20:45 Hiszpania Hiszpania
15 paź 2019 Rumunia Rumunia 20:45 Norwegia Norwegia
15 paź 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 20:45 Malta Malta
12 paź 2019 Norwegia Norwegia 20:45 Hiszpania Hiszpania
12 paź 2019 Malta Malta 20:45 Szwecja Szwecja
12 paź 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 18:00 Rumunia Rumunia
8 wrz 2019 Hiszpania Hiszpania 20:45 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
8 wrz 2019 Szwecja Szwecja 20:45 Norwegia Norwegia
8 wrz 2019 Rumunia Rumunia 18:00 Malta Malta
5 wrz 2019 Rumunia Rumunia 20:45 Hiszpania Hiszpania
5 wrz 2019 Norwegia Norwegia 20:45 Malta Malta
5 wrz 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 20:45 Szwecja Szwecja
10 cze 2019 Hiszpania Hiszpania 3-0 Szwecja Szwecja
10 cze 2019 Malta Malta 0-4 Rumunia Rumunia
10 cze 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 0-2 Norwegia Norwegia
7 cze 2019 Szwecja Szwecja 3-0 Malta Malta
7 cze 2019 Norwegia Norwegia 2-2 Rumunia Rumunia
7 cze 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 1-4 Hiszpania Hiszpania
26 mar 2019 Rumunia Rumunia 4-1 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
26 mar 2019 Norwegia Norwegia 3-3 Szwecja Szwecja
26 mar 2019 Malta Malta 0-2 Hiszpania Hiszpania
23 mar 2019 Hiszpania Hiszpania 2-1 Norwegia Norwegia
23 mar 2019 Szwecja Szwecja 2-1 Rumunia Rumunia
23 mar 2019 Malta Malta 2-1 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
Grupa G
19 lis 2019 Polska Polska 20:45 Słowenia Słowenia
19 lis 2019 Łotwa Łotwa 20:45 Austria Austria
19 lis 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 20:45 Izrael Izrael
16 lis 2019 Izrael Izrael 20:45 Polska Polska
16 lis 2019 Austria Austria 20:45 Macedonia Północna Macedonia Północna
16 lis 2019 Słowenia Słowenia 18:00 Łotwa Łotwa
15 paź 2019 Izrael Izrael 20:45 Łotwa Łotwa
13 paź 2019 Słowenia Słowenia 20:45 Austria Austria
13 paź 2019 Polska Polska 20:45 Macedonia Północna Macedonia Północna
10 paź 2019 Łotwa Łotwa 20:45 Polska Polska
10 paź 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 20:45 Słowenia Słowenia
10 paź 2019 Austria Austria 20:45 Izrael Izrael
9 wrz 2019 Słowenia Słowenia 20:45 Izrael Izrael
9 wrz 2019 Polska Polska 20:45 Austria Austria
9 wrz 2019 Łotwa Łotwa 20:45 Macedonia Północna Macedonia Północna
6 wrz 2019 Słowenia Słowenia 20:45 Polska Polska
6 wrz 2019 Austria Austria 20:45 Łotwa Łotwa
5 wrz 2019 Izrael Izrael 20:45 Macedonia Północna Macedonia Północna
10 cze 2019 Polska Polska 4-0 Izrael Izrael
10 cze 2019 Łotwa Łotwa 0-5 Słowenia Słowenia
10 cze 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 1-4 Austria Austria
7 cze 2019 Łotwa Łotwa 0-3 Izrael Izrael
7 cze 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 0-1 Polska Polska
7 cze 2019 Austria Austria 1-0 Słowenia Słowenia
24 mar 2019 Słowenia Słowenia 1-1 Macedonia Północna Macedonia Północna
24 mar 2019 Polska Polska 2-0 Łotwa Łotwa
24 mar 2019 Izrael Izrael 4-2 Austria Austria
21 mar 2019 Izrael Izrael 1-1 Słowenia Słowenia
21 mar 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 3-1 Łotwa Łotwa
21 mar 2019 Austria Austria 0-1 Polska Polska
Grupa H
17 lis 2019 Mołdawia Mołdawia 20:45 Islandia Islandia
17 lis 2019 Andora Andora 20:45 Turcja Turcja
17 lis 2019 Albania Albania 20:45 Francja Francja
14 lis 2019 Francja Francja 20:45 Mołdawia Mołdawia
14 lis 2019 Albania Albania 20:45 Andora Andora
14 lis 2019 Turcja Turcja 18:00 Islandia Islandia
14 paź 2019 Mołdawia Mołdawia 20:45 Albania Albania
14 paź 2019 Islandia Islandia 20:45 Andora Andora
14 paź 2019 Francja Francja 20:45 Turcja Turcja
11 paź 2019 Turcja Turcja 20:45 Albania Albania
11 paź 2019 Islandia Islandia 20:45 Francja Francja
11 paź 2019 Andora Andora 20:45 Mołdawia Mołdawia
10 wrz 2019 Mołdawia Mołdawia 20:45 Turcja Turcja
10 wrz 2019 Francja Francja 20:45 Andora Andora
10 wrz 2019 Albania Albania 20:45 Islandia Islandia
7 wrz 2019 Turcja Turcja 20:45 Andora Andora
7 wrz 2019 Francja Francja 20:45 Albania Albania
7 wrz 2019 Islandia Islandia 18:00 Mołdawia Mołdawia
11 cze 2019 Islandia Islandia 2-1 Turcja Turcja
11 cze 2019 Andora Andora 0-4 Francja Francja
11 cze 2019 Albania Albania 2-0 Mołdawia Mołdawia
8 cze 2019 Turcja Turcja 2-0 Francja Francja
8 cze 2019 Mołdawia Mołdawia 1-0 Andora Andora
8 cze 2019 Islandia Islandia 1-0 Albania Albania
25 mar 2019 Francja Francja 4-0 Islandia Islandia
25 mar 2019 Andora Andora 0-3 Albania Albania
25 mar 2019 Turcja Turcja 4-0 Mołdawia Mołdawia
22 mar 2019 Mołdawia Mołdawia 1-4 Francja Francja
22 mar 2019 Andora Andora 0-2 Islandia Islandia
22 mar 2019 Albania Albania 0-2 Turcja Turcja
Group I
19 lis 2019 Belgia Belgia 20:45 Cypr Cypr
19 lis 2019 San Marino San Marino 20:45 Rosja Rosja
19 lis 2019 Szkocja Szkocja 20:45 Kazachstan Kazachstan
16 lis 2019 San Marino San Marino 18:00 Kazachstan Kazachstan
16 lis 2019 Rosja Rosja 18:00 Belgia Belgia
16 lis 2019 Cypr Cypr 15:00 Szkocja Szkocja
13 paź 2019 Szkocja Szkocja 18:00 San Marino San Marino
13 paź 2019 Cypr Cypr 18:00 Rosja Rosja
13 paź 2019 Kazachstan Kazachstan 15:00 Belgia Belgia
10 paź 2019 Rosja Rosja 20:45 Szkocja Szkocja
10 paź 2019 Belgia Belgia 20:45 San Marino San Marino
10 paź 2019 Kazachstan Kazachstan 16:00 Cypr Cypr
9 wrz 2019 Szkocja Szkocja 20:45 Belgia Belgia
9 wrz 2019 San Marino San Marino 20:45 Cypr Cypr
9 wrz 2019 Rosja Rosja 20:45 Kazachstan Kazachstan
6 wrz 2019 Szkocja Szkocja 20:45 Rosja Rosja
6 wrz 2019 San Marino San Marino 20:45 Belgia Belgia
6 wrz 2019 Cypr Cypr 18:00 Kazachstan Kazachstan
11 cze 2019 Rosja Rosja 1-0 Cypr Cypr
11 cze 2019 Belgia Belgia 3-0 Szkocja Szkocja
11 cze 2019 Kazachstan Kazachstan 4-0 San Marino San Marino
8 cze 2019 Szkocja Szkocja 2-1 Cypr Cypr
8 cze 2019 Belgia Belgia 3-0 Kazachstan Kazachstan
8 cze 2019 Rosja Rosja 9-0 San Marino San Marino
24 mar 2019 Cypr Cypr 0-2 Belgia Belgia
24 mar 2019 San Marino San Marino 0-2 Szkocja Szkocja
24 mar 2019 Kazachstan Kazachstan 0-4 Rosja Rosja
21 mar 2019 Belgia Belgia 3-1 Rosja Rosja
21 mar 2019 Cypr Cypr 5-0 San Marino San Marino
21 mar 2019 Kazachstan Kazachstan 3-0 Szkocja Szkocja
Group J
18 lis 2019 Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
18 lis 2019 Włochy Włochy 20:45 Armenia Armenia
18 lis 2019 Grecja Grecja 20:45 Finlandia Finlandia
15 lis 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 20:45 Włochy Włochy
15 lis 2019 Finlandia Finlandia 18:00 Liechtenstein Liechtenstein
15 lis 2019 Armenia Armenia 18:00 Grecja Grecja
15 paź 2019 Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Włochy Włochy
15 paź 2019 Grecja Grecja 20:45 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
15 paź 2019 Finlandia Finlandia 18:00 Armenia Armenia
12 paź 2019 Liechtenstein Liechtenstein 20:45 Armenia Armenia
12 paź 2019 Włochy Włochy 20:45 Grecja Grecja
12 paź 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 18:00 Finlandia Finlandia
8 wrz 2019 Grecja Grecja 20:45 Liechtenstein Liechtenstein
8 wrz 2019 Finlandia Finlandia 20:45 Włochy Włochy
8 wrz 2019 Armenia Armenia 15:00 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
5 wrz 2019 Finlandia Finlandia 20:45 Grecja Grecja
5 wrz 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 20:45 Liechtenstein Liechtenstein
5 wrz 2019 Armenia Armenia 18:00 Włochy Włochy
11 cze 2019 Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Finlandia Finlandia
11 cze 2019 Włochy Włochy 2-1 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
11 cze 2019 Grecja Grecja 2-3 Armenia Armenia
8 cze 2019 Grecja Grecja 0-3 Włochy Włochy
8 cze 2019 Finlandia Finlandia 2-0 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
8 cze 2019 Armenia Armenia 3-0 Liechtenstein Liechtenstein
26 mar 2019 Włochy Włochy 6-0 Liechtenstein Liechtenstein
26 mar 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 2-2 Grecja Grecja
26 mar 2019 Armenia Armenia 0-2 Finlandia Finlandia
23 mar 2019 Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Grecja Grecja
23 mar 2019 Włochy Włochy 2-0 Finlandia Finlandia
23 mar 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 2-1 Armenia Armenia

Inne sezony:

Strzelcy {{title}} - Eliminacje Mistrzostw Europy

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
7 (0)
2
5 (0)
3
5 (1)
4
4 (0)
5
4 (1)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.