Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Eliminacje Mistrzostw Europy - sezon 2020

Qualifying Play-offs Path A - Final
31 mar 2020 | 02:00 ?-?
Qualifying Play-offs Path B - Final
31 mar 2020 | 20:45 ?-?
Qualifying Play-offs Path C - Final
31 mar 2020 | 20:45 ?-?
Qualifying Play-offs Path D - Final
31 mar 2020 | 20:45 ?-?
Qualifying Play-offs Path A - Semi-Finals
26 mar 2020 | 20:45 Islandia Islandia ?-? Rumunia Rumunia
26 mar 2020 | 20:45 Bułgaria Bułgaria ?-? Węgry Węgry
Qualifying Play-offs Path B - Semi-Finals
26 mar 2020 | 20:45 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina ?-? Irlandia Północna Irlandia Północna
26 mar 2020 | 20:45 Słowacja Słowacja ?-? Irlandia Irlandia
Qualifying Play-offs Path C - Semi-Finals
26 mar 2020 | 20:45 Szkocja Szkocja ?-? Izrael Izrael
26 mar 2020 | 18:00 Norwegia Norwegia ?-? Serbia Serbia
Qualifying Play-offs Path D - Semi-Finals
26 mar 2020 | 18:00 Gruzja Gruzja ?-? Białoruś Białoruś
26 mar 2020 | 20:45 Macedonia Północna Macedonia Północna ?-? Kosowo Kosowo
Faza grupowa
Grupa A
17 lis 2019 Kosowo Kosowo 0-4 Anglia Anglia
17 lis 2019 Bułgaria Bułgaria 1-0 Czechy Czechy
14 lis 2019 Anglia Anglia 7-0 Czarnogóra Czarnogóra
14 lis 2019 Czechy Czechy 2-1 Kosowo Kosowo
14 paź 2019 Kosowo Kosowo 2-0 Czarnogóra Czarnogóra
14 paź 2019 Bułgaria Bułgaria 0-6 Anglia Anglia
11 paź 2019 Czarnogóra Czarnogóra 0-0 Bułgaria Bułgaria
11 paź 2019 Czechy Czechy 2-1 Anglia Anglia
10 wrz 2019 Czarnogóra Czarnogóra 0-3 Czechy Czechy
10 wrz 2019 Anglia Anglia 5-3 Kosowo Kosowo
7 wrz 2019 Anglia Anglia 4-0 Bułgaria Bułgaria
7 wrz 2019 Kosowo Kosowo 2-1 Czechy Czechy
10 cze 2019 Czechy Czechy 3-0 Czarnogóra Czarnogóra
10 cze 2019 Bułgaria Bułgaria 2-3 Kosowo Kosowo
7 cze 2019 Czarnogóra Czarnogóra 1-1 Kosowo Kosowo
7 cze 2019 Czechy Czechy 2-1 Bułgaria Bułgaria
25 mar 2019 Czarnogóra Czarnogóra 1-5 Anglia Anglia
25 mar 2019 Kosowo Kosowo 1-1 Bułgaria Bułgaria
22 mar 2019 Anglia Anglia 5-0 Czechy Czechy
22 mar 2019 Bułgaria Bułgaria 1-1 Czarnogóra Czarnogóra
Grupa B
17 lis 2019 Luksemburg Luksemburg 0-2 Portugalia Portugalia
17 lis 2019 Serbia Serbia 2-2 Ukraina Ukraina
14 lis 2019 Serbia Serbia 3-2 Luksemburg Luksemburg
14 lis 2019 Portugalia Portugalia 6-0 Litwa Litwa
14 paź 2019 Ukraina Ukraina 2-1 Portugalia Portugalia
14 paź 2019 Litwa Litwa 1-2 Serbia Serbia
11 paź 2019 Ukraina Ukraina 2-0 Litwa Litwa
11 paź 2019 Portugalia Portugalia 3-0 Luksemburg Luksemburg
10 wrz 2019 Luksemburg Luksemburg 1-3 Serbia Serbia
10 wrz 2019 Litwa Litwa 1-5 Portugalia Portugalia
7 wrz 2019 Serbia Serbia 2-4 Portugalia Portugalia
7 wrz 2019 Litwa Litwa 0-3 Ukraina Ukraina
10 cze 2019 Ukraina Ukraina 1-0 Luksemburg Luksemburg
10 cze 2019 Serbia Serbia 4-1 Litwa Litwa
7 cze 2019 Ukraina Ukraina 5-0 Serbia Serbia
7 cze 2019 Litwa Litwa 1-1 Luksemburg Luksemburg
25 mar 2019 Portugalia Portugalia 1-1 Serbia Serbia
25 mar 2019 Luksemburg Luksemburg 1-2 Ukraina Ukraina
22 mar 2019 Portugalia Portugalia 0-0 Ukraina Ukraina
22 mar 2019 Luksemburg Luksemburg 2-1 Litwa Litwa
Grupa C
26 mar 2020 Gruzja Gruzja 18:00 Białoruś Białoruś
19 lis 2019 Holandia Holandia 5-0 Estonia Estonia
19 lis 2019 Niemcy Niemcy 6-1 Irlandia Północna Irlandia Północna
16 lis 2019 Irlandia Północna Irlandia Północna 0-0 Holandia Holandia
16 lis 2019 Niemcy Niemcy 4-0 Białoruś Białoruś
13 paź 2019 Estonia Estonia 0-3 Niemcy Niemcy
13 paź 2019 Białoruś Białoruś 1-2 Holandia Holandia
10 paź 2019 Holandia Holandia 3-1 Irlandia Północna Irlandia Północna
10 paź 2019 Białoruś Białoruś 0-0 Estonia Estonia
9 wrz 2019 Irlandia Północna Irlandia Północna 0-2 Niemcy Niemcy
9 wrz 2019 Estonia Estonia 0-4 Holandia Holandia
6 wrz 2019 Niemcy Niemcy 2-4 Holandia Holandia
6 wrz 2019 Estonia Estonia 1-2 Białoruś Białoruś
11 cze 2019 Niemcy Niemcy 8-0 Estonia Estonia
11 cze 2019 Białoruś Białoruś 0-1 Irlandia Północna Irlandia Północna
8 cze 2019 Białoruś Białoruś 0-2 Niemcy Niemcy
8 cze 2019 Estonia Estonia 1-2 Irlandia Północna Irlandia Północna
24 mar 2019 Irlandia Północna Irlandia Północna 2-1 Białoruś Białoruś
24 mar 2019 Holandia Holandia 2-3 Niemcy Niemcy
21 mar 2019 Irlandia Północna Irlandia Północna 2-0 Estonia Estonia
21 mar 2019 Holandia Holandia 4-0 Białoruś Białoruś
Grupa D
18 lis 2019 Irlandia Irlandia 1-1 Dania Dania
18 lis 2019 Gibraltar Gibraltar 1-6 Szwajcaria Szwajcaria
15 lis 2019 Szwajcaria Szwajcaria 1-0 Gruzja Gruzja
15 lis 2019 Dania Dania 6-0 Gibraltar Gibraltar
15 paź 2019 Szwajcaria Szwajcaria 2-0 Irlandia Irlandia
15 paź 2019 Gibraltar Gibraltar 2-3 Gruzja Gruzja
12 paź 2019 Dania Dania 1-0 Szwajcaria Szwajcaria
12 paź 2019 Gruzja Gruzja 0-0 Irlandia Irlandia
8 wrz 2019 Szwajcaria Szwajcaria 4-0 Gibraltar Gibraltar
8 wrz 2019 Gruzja Gruzja 0-0 Dania Dania
5 wrz 2019 Irlandia Irlandia 1-1 Szwajcaria Szwajcaria
5 wrz 2019 Gibraltar Gibraltar 0-6 Dania Dania
10 cze 2019 Irlandia Irlandia 3-0 Gibraltar Gibraltar
10 cze 2019 Dania Dania 5-1 Gruzja Gruzja
7 cze 2019 Dania Dania 1-1 Irlandia Irlandia
7 cze 2019 Gruzja Gruzja 3-0 Gibraltar Gibraltar
26 mar 2019 Szwajcaria Szwajcaria 3-3 Dania Dania
26 mar 2019 Irlandia Irlandia 1-0 Gruzja Gruzja
23 mar 2019 Gibraltar Gibraltar 0-1 Irlandia Irlandia
23 mar 2019 Gruzja Gruzja 0-2 Szwajcaria Szwajcaria
Grupa E
19 lis 2019 Walia Walia 2-0 Węgry Węgry
19 lis 2019 Słowacja Słowacja 2-0 Azerbejdżan Azerbejdżan
16 lis 2019 Chorwacja Chorwacja 3-1 Słowacja Słowacja
16 lis 2019 Azerbejdżan Azerbejdżan 0-2 Walia Walia
13 paź 2019 Walia Walia 1-1 Chorwacja Chorwacja
13 paź 2019 Węgry Węgry 1-0 Azerbejdżan Azerbejdżan
10 paź 2019 Słowacja Słowacja 1-1 Walia Walia
10 paź 2019 Chorwacja Chorwacja 3-0 Węgry Węgry
9 wrz 2019 Węgry Węgry 1-2 Słowacja Słowacja
9 wrz 2019 Azerbejdżan Azerbejdżan 1-1 Chorwacja Chorwacja
6 wrz 2019 Walia Walia 2-1 Azerbejdżan Azerbejdżan
6 wrz 2019 Słowacja Słowacja 0-4 Chorwacja Chorwacja
11 cze 2019 Węgry Węgry 1-0 Walia Walia
11 cze 2019 Azerbejdżan Azerbejdżan 1-5 Słowacja Słowacja
8 cze 2019 Azerbejdżan Azerbejdżan 1-3 Węgry Węgry
8 cze 2019 Chorwacja Chorwacja 2-1 Walia Walia
24 mar 2019 Węgry Węgry 2-1 Chorwacja Chorwacja
24 mar 2019 Walia Walia 1-0 Słowacja Słowacja
21 mar 2019 Słowacja Słowacja 2-0 Węgry Węgry
21 mar 2019 Chorwacja Chorwacja 2-1 Azerbejdżan Azerbejdżan
Grupa F
26 mar 2020 Norwegia Norwegia 18:00 Serbia Serbia
18 lis 2019 Szwecja Szwecja 3-0 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
18 lis 2019 Hiszpania Hiszpania 5-0 Rumunia Rumunia
18 lis 2019 Malta Malta 1-2 Norwegia Norwegia
15 lis 2019 Hiszpania Hiszpania 7-0 Malta Malta
15 lis 2019 Rumunia Rumunia 0-2 Szwecja Szwecja
15 lis 2019 Norwegia Norwegia 4-0 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
15 paź 2019 Szwecja Szwecja 1-1 Hiszpania Hiszpania
15 paź 2019 Rumunia Rumunia 1-1 Norwegia Norwegia
15 paź 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 1-0 Malta Malta
12 paź 2019 Norwegia Norwegia 1-1 Hiszpania Hiszpania
12 paź 2019 Malta Malta 0-4 Szwecja Szwecja
12 paź 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 0-3 Rumunia Rumunia
8 wrz 2019 Hiszpania Hiszpania 4-0 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
8 wrz 2019 Szwecja Szwecja 1-1 Norwegia Norwegia
8 wrz 2019 Rumunia Rumunia 1-0 Malta Malta
5 wrz 2019 Rumunia Rumunia 1-2 Hiszpania Hiszpania
5 wrz 2019 Norwegia Norwegia 2-0 Malta Malta
5 wrz 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 0-4 Szwecja Szwecja
10 cze 2019 Hiszpania Hiszpania 3-0 Szwecja Szwecja
10 cze 2019 Malta Malta 0-4 Rumunia Rumunia
10 cze 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 0-2 Norwegia Norwegia
7 cze 2019 Szwecja Szwecja 3-0 Malta Malta
7 cze 2019 Norwegia Norwegia 2-2 Rumunia Rumunia
7 cze 2019 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 1-4 Hiszpania Hiszpania
26 mar 2019 Rumunia Rumunia 4-1 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
26 mar 2019 Norwegia Norwegia 3-3 Szwecja Szwecja
26 mar 2019 Malta Malta 0-2 Hiszpania Hiszpania
23 mar 2019 Hiszpania Hiszpania 2-1 Norwegia Norwegia
23 mar 2019 Szwecja Szwecja 2-1 Rumunia Rumunia
23 mar 2019 Malta Malta 2-1 Wyspy Owcze Wyspy Owcze
Grupa G
19 lis 2019 Polska Polska 3-2 Słowenia Słowenia
19 lis 2019 Łotwa Łotwa 1-0 Austria Austria
19 lis 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 1-0 Izrael Izrael
16 lis 2019 Izrael Izrael 1-2 Polska Polska
16 lis 2019 Austria Austria 2-1 Macedonia Północna Macedonia Północna
16 lis 2019 Słowenia Słowenia 1-0 Łotwa Łotwa
15 paź 2019 Izrael Izrael 3-1 Łotwa Łotwa
13 paź 2019 Słowenia Słowenia 0-1 Austria Austria
13 paź 2019 Polska Polska 2-0 Macedonia Północna Macedonia Północna
10 paź 2019 Łotwa Łotwa 0-3 Polska Polska
10 paź 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 2-1 Słowenia Słowenia
10 paź 2019 Austria Austria 3-1 Izrael Izrael
9 wrz 2019 Słowenia Słowenia 3-2 Izrael Izrael
9 wrz 2019 Polska Polska 0-0 Austria Austria
9 wrz 2019 Łotwa Łotwa 0-2 Macedonia Północna Macedonia Północna
6 wrz 2019 Słowenia Słowenia 2-0 Polska Polska
6 wrz 2019 Austria Austria 6-0 Łotwa Łotwa
5 wrz 2019 Izrael Izrael 1-1 Macedonia Północna Macedonia Północna
10 cze 2019 Polska Polska 4-0 Izrael Izrael
10 cze 2019 Łotwa Łotwa 0-5 Słowenia Słowenia
10 cze 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 1-4 Austria Austria
7 cze 2019 Łotwa Łotwa 0-3 Izrael Izrael
7 cze 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 0-1 Polska Polska
7 cze 2019 Austria Austria 1-0 Słowenia Słowenia
24 mar 2019 Słowenia Słowenia 1-1 Macedonia Północna Macedonia Północna
24 mar 2019 Polska Polska 2-0 Łotwa Łotwa
24 mar 2019 Izrael Izrael 4-2 Austria Austria
21 mar 2019 Izrael Izrael 1-1 Słowenia Słowenia
21 mar 2019 Macedonia Północna Macedonia Północna 3-1 Łotwa Łotwa
21 mar 2019 Austria Austria 0-1 Polska Polska
Grupa H
26 mar 2020 Islandia Islandia 20:45 Rumunia Rumunia
17 lis 2019 Mołdawia Mołdawia 1-2 Islandia Islandia
17 lis 2019 Andora Andora 0-2 Turcja Turcja
17 lis 2019 Albania Albania 0-2 Francja Francja
14 lis 2019 Francja Francja 2-1 Mołdawia Mołdawia
14 lis 2019 Albania Albania 2-2 Andora Andora
14 lis 2019 Turcja Turcja 0-0 Islandia Islandia
14 paź 2019 Mołdawia Mołdawia 0-4 Albania Albania
14 paź 2019 Islandia Islandia 2-0 Andora Andora
14 paź 2019 Francja Francja 1-1 Turcja Turcja
11 paź 2019 Turcja Turcja 1-0 Albania Albania
11 paź 2019 Islandia Islandia 0-1 Francja Francja
11 paź 2019 Andora Andora 1-0 Mołdawia Mołdawia
10 wrz 2019 Mołdawia Mołdawia 0-4 Turcja Turcja
10 wrz 2019 Francja Francja 3-0 Andora Andora
10 wrz 2019 Albania Albania 4-2 Islandia Islandia
7 wrz 2019 Turcja Turcja 1-0 Andora Andora
7 wrz 2019 Francja Francja 4-1 Albania Albania
7 wrz 2019 Islandia Islandia 3-0 Mołdawia Mołdawia
11 cze 2019 Islandia Islandia 2-1 Turcja Turcja
11 cze 2019 Andora Andora 0-4 Francja Francja
11 cze 2019 Albania Albania 2-0 Mołdawia Mołdawia
8 cze 2019 Turcja Turcja 2-0 Francja Francja
8 cze 2019 Mołdawia Mołdawia 1-0 Andora Andora
8 cze 2019 Islandia Islandia 1-0 Albania Albania
25 mar 2019 Francja Francja 4-0 Islandia Islandia
25 mar 2019 Andora Andora 0-3 Albania Albania
25 mar 2019 Turcja Turcja 4-0 Mołdawia Mołdawia
22 mar 2019 Mołdawia Mołdawia 1-4 Francja Francja
22 mar 2019 Andora Andora 0-2 Islandia Islandia
22 mar 2019 Albania Albania 0-2 Turcja Turcja
Group I
26 mar 2020 Szkocja Szkocja 20:45 Izrael Izrael
19 lis 2019 Belgia Belgia 6-1 Cypr Cypr
19 lis 2019 San Marino San Marino 0-5 Rosja Rosja
19 lis 2019 Szkocja Szkocja 3-1 Kazachstan Kazachstan
16 lis 2019 San Marino San Marino 1-3 Kazachstan Kazachstan
16 lis 2019 Rosja Rosja 1-4 Belgia Belgia
16 lis 2019 Cypr Cypr 1-2 Szkocja Szkocja
13 paź 2019 Szkocja Szkocja 6-0 San Marino San Marino
13 paź 2019 Cypr Cypr 0-5 Rosja Rosja
13 paź 2019 Kazachstan Kazachstan 0-2 Belgia Belgia
10 paź 2019 Rosja Rosja 4-0 Szkocja Szkocja
10 paź 2019 Belgia Belgia 9-0 San Marino San Marino
10 paź 2019 Kazachstan Kazachstan 1-2 Cypr Cypr
9 wrz 2019 Szkocja Szkocja 0-4 Belgia Belgia
9 wrz 2019 San Marino San Marino 0-4 Cypr Cypr
9 wrz 2019 Rosja Rosja 1-0 Kazachstan Kazachstan
6 wrz 2019 Szkocja Szkocja 1-2 Rosja Rosja
6 wrz 2019 San Marino San Marino 0-4 Belgia Belgia
6 wrz 2019 Cypr Cypr 1-1 Kazachstan Kazachstan
11 cze 2019 Rosja Rosja 1-0 Cypr Cypr
11 cze 2019 Belgia Belgia 3-0 Szkocja Szkocja
11 cze 2019 Kazachstan Kazachstan 4-0 San Marino San Marino
8 cze 2019 Szkocja Szkocja 2-1 Cypr Cypr
8 cze 2019 Belgia Belgia 3-0 Kazachstan Kazachstan
8 cze 2019 Rosja Rosja 9-0 San Marino San Marino
24 mar 2019 Cypr Cypr 0-2 Belgia Belgia
24 mar 2019 San Marino San Marino 0-2 Szkocja Szkocja
24 mar 2019 Kazachstan Kazachstan 0-4 Rosja Rosja
21 mar 2019 Belgia Belgia 3-1 Rosja Rosja
21 mar 2019 Cypr Cypr 5-0 San Marino San Marino
21 mar 2019 Kazachstan Kazachstan 3-0 Szkocja Szkocja
Group J
18 lis 2019 Liechtenstein Liechtenstein 0-3 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
18 lis 2019 Włochy Włochy 9-1 Armenia Armenia
18 lis 2019 Grecja Grecja 2-1 Finlandia Finlandia
15 lis 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 0-3 Włochy Włochy
15 lis 2019 Finlandia Finlandia 3-0 Liechtenstein Liechtenstein
15 lis 2019 Armenia Armenia 0-1 Grecja Grecja
15 paź 2019 Liechtenstein Liechtenstein 0-5 Włochy Włochy
15 paź 2019 Grecja Grecja 2-1 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
15 paź 2019 Finlandia Finlandia 3-0 Armenia Armenia
12 paź 2019 Liechtenstein Liechtenstein 1-1 Armenia Armenia
12 paź 2019 Włochy Włochy 2-0 Grecja Grecja
12 paź 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 4-1 Finlandia Finlandia
8 wrz 2019 Grecja Grecja 1-1 Liechtenstein Liechtenstein
8 wrz 2019 Finlandia Finlandia 1-2 Włochy Włochy
8 wrz 2019 Armenia Armenia 4-2 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
5 wrz 2019 Finlandia Finlandia 1-0 Grecja Grecja
5 wrz 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 5-0 Liechtenstein Liechtenstein
5 wrz 2019 Armenia Armenia 1-3 Włochy Włochy
11 cze 2019 Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Finlandia Finlandia
11 cze 2019 Włochy Włochy 2-1 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
11 cze 2019 Grecja Grecja 2-3 Armenia Armenia
8 cze 2019 Grecja Grecja 0-3 Włochy Włochy
8 cze 2019 Finlandia Finlandia 2-0 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina
8 cze 2019 Armenia Armenia 3-0 Liechtenstein Liechtenstein
26 mar 2019 Włochy Włochy 6-0 Liechtenstein Liechtenstein
26 mar 2019 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 2-2 Grecja Grecja
26 mar 2019 Armenia Armenia 0-2 Finlandia Finlandia
23 mar 2019 Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Grecja Grecja