FA Trophy - 2020/2021

Kwalifikacje - 1. runda
Kwalifikacje - 2. runda
17 paź 2020
Droylsden Football Club
0 - 3
Glossop North End Association Football Club
Sittingbourne 1 - 0 East Grinstead Town
Phoenix Sports Football Club
0 - 2 Marlow
Pickering Town 1 - 0 Trafford
Dover Athletic 1 - 4 Workington
Prescot Cables 0 - 3 Frickley Athletic
Ramsgate Football Club
3 - 0 Canvey Island
Sheffield 2 - 3 Runcorn Linnets
Sholing 0 - 2 Wantage Town
Willand Rovers Football Club
2 - 1 Bristol Manor Farm
Spalding United 0 - 1 Bedford Town
Stamford 2 - 1
Lincoln United Football Club
Stocksbridge Park Steels Football Club
0 - 4 Marske United
Sutton Coldfield Town 2 - 3 Dereham Town
Vickers, Crayford & Dartford Athletic Football Club
1 - 2 Herne Bay
Whitehawk 2 - 1 Barton Rovers
Whyteleafe 0 - 0 Cray Valley PM
Widnes FC
3 - 4 Dartford
Moneyfields 2 - 1 Basingstoke Town
Wisbech Town 1 - 2 Coleshill Town
Newcastle Town 2 - 2 Belper Town
Haywards Heath Town 1 - 4 Welwyn Garden City
Mangotsfield United Football Club
1 - 2 Cinderford Town
Chertsey Town 1 - 2 Berkhamsted
AFC Totton 2 - 2 Frome Town
Evesham United 2 - 2 Tilbury
Bedfont Sports 0 - 0 Coggeshall Town
Bedworth United 1 - 4 St Neots Town
Bideford 3 - 2
Slimbridge Football Club
Bracknell Town 2 - 0 Halesowen Town
Brentwood Town 3 - 2 Bromley
Burgess Hill Town 2 - 0 Ware
City of Liverpool 3 - 0 Cleethorpes Town
Maldon & Tiptree 4 - 1 Leamington
Dunston UTS 0 - 1 Clitheroe
Faversham Town 4 - 1
Hertford Town Football Club
Highworth Town 2 - 1 Winchester City
Histon Football Club
1 - 2 Leek Town
Ilkeston Town Football Club
2 - 1 AFC Kempston Rovers
Kendal Town 1 - 0 Brighouse Town
Kidlington 2 - 1
Didcot Town Football Club
Larkhall Athletic 5 - 0 Barnstaple Town
Yaxley 3 - 0 Chasetown
Northwood 3 - 3 Bromley
Thame United 4 - 1 Cirencester Town
Daventry Town 0 - 2 Kidsgrove Athletic
Hastings United 3 - 0 Rumunia
Hanwell Town 1 - 1 Aveley
Felixstowe & Walton Utd 5 - 0 Westfield
Evesham United 2 - 0 Carlton Town
Loughborough Dynamo 1 - 0 Bury Town
Corby Town Football Club
1 - 0 Halesowen Town
Taunton Town 1 - 2 Three Bridges
Barking 1 - 0 Harlow Town
Ashford Town (Middlesex) 1 - 0 Whitstable Town
Marine 5 - 0 Mossley
Worksop Town 4 - 4 Ramsbottom United
Uxbridge 2 - 1 Waltham Abbey
Tooting & Mitcham United 2 - 0
Romford Football Club
Thatcham Town 2 - 4 North Leigh
Hythe Town 2 - 2 Ashford United
Kwalifikacje - 3. runda
31 paź 2020
AFC Rushden & Diamonds 3 - 0
Ilkeston Town Football Club
Solihull Moors 3 - 1 Peterborough Sports
Notts County FC 2 - 3 Nantwich Town
Radcliffe 1 - 2 Bamber Bridge
Pickering Town 1 - 4 Runcorn Linnets
Fylde 4 - 2 Gainsborough Trinity
Newcastle Town 0 - 2 Maidenhead United
Chesterfield FC 4 - 1 Three Bridges
Moneyfields 3 - 2 Kidlington
Rushall Olympic 4 - 1 Torquay United FC
Mickleover Sports 5 - 0 Dereham Town
Marine 3 - 2 Stalybridge Celtic
Maldon & Tiptree 3 - 2 Maidenhead United
Sutton United 3 - 1 Dagenham & Redbridge FC
Stafford Rangers 2 - 0 Hythe Town
Salisbury 6 - 0 Tiverton Town
Maidstone United 4 - 4 Maidenhead United
Yate Town 0 - 3 Bideford
Whitehawk 0 - 3 Solihull Moors
Hartlepool United FC 2 - 1 Larkhall Athletic
Warrington Town 1 - 1 Lancaster City
Dagenham & Redbridge FC 2 - 1 Folkestone Invicta
Thame United 3 - 0 Wimborne Town
Scarborough Athletic 0 - 3 Curzon Ashton
Tamworth 2 - 1 Torquay United FC
Stratford Town 1 - 3 Kidsgrove Athletic
Stourbridge 0 - 3 Stamford
St Neots Town 6 - 1 Worksop Town
Chester 1 - 1 Stafford Rangers
South Shields 1 - 0 Dartford
Loughborough Dynamo 1 - 3 Bedford Town
Chesterfield FC 3 - 1 FC Halifax Town
Hartlepool United FC 1 - 0 Clitheroe
Bognor Regis Town 2 - 0 Tooting & Mitcham United
Chesham United 2 - 2 Whyteleafe
Burgess Hill Town 4 - 1 Harrow Borough
Bromsgrove Sporting 0 - 1 Coleshill Town
Bracknell Town 3 - 0 Cinderford Town
Bowers & Pitsea 1 - 3 Hornchurch
Corby Town Football Club
1 - 2 Hednesford Town
Biggleswade Town 1 - 0 Bromley
Basford United 2 - 1 Yeovil Town FC
Barking 1 - 1 Sittingbourne
Aveley 3 - 0 Beaconsfield Town
Coggeshall Town 1 - 1 Wingate & Finchley
Solihull Moors 5 - 4 Hemel Hempstead Town
Hartlepool United FC 4 - 1 Wrexham FC
Stockport County FC 1 - 4 Poole Town
Kendal Town 0 - 2 Kidderminster
Hyde United 2 - 1 Frickley Athletic
Horsham 1 - 1 Welwyn Garden City
Hitchin Town 3 - 1 Herne Bay
Highworth Town 2 - 3 Swindon Supermarine
Hastings United 1 - 1 Ashford Town (Middlesex)
Glossop North End Association Football Club
0 - 1 Workington
Dorchester Town 2 - 1 Gosport Borough
Frome Town 3 - 0 Farnborough
Felixstowe & Walton Utd 3 - 1 Metropolitan Police
FC Halifax Town 2 - 3 Marske United
Faversham Town 1 - 2 Folkestone Invicta
Evesham United 3 - 2 Leek Town
Barrow 8 - 1
Ramsgate Football Club
Aldershot Town FC 3 - 4 Cheshunt
Yaxley 0 - 2 Aldershot Town FC
8 gru 2020
Marske United 3 - 1 Warrington Town
Stafford Rangers 3 - 1 Tamworth
Salisbury 0 - 1 Bracknell Town
Basford United 5 - 0 Rushall Olympic
AFC Rushden & Diamonds 1 - 5 Fylde
Nantwich Town 3 - 1 Workington
North Leigh 0 - 1 Frome Town
Poole Town 3 - 1
Willand Rovers Football Club
Runcorn Linnets 2 - 2 Solihull Moors
St Neots Town 3 - 1 Hartlepool United FC
Thame United 2 - 5 Bognor Regis Town
Uxbridge 1 - 3 Solihull Moors
Welwyn Garden City 3 - 1 Hednesford Town
Hartlepool United FC 1 - 3 Chesham United
Marlow 1 - 4 Maidenhead United
Margate 0 - 3 Burgess Hill Town
Hartlepool United FC 2 - 1 South Shields
Solihull Moors 3 - 0 Dagenham & Redbridge FC
Aveley 1 - 0 Hastings United
Biggleswade Town 0 - 0 Bedford Town
Kidderminster 1 - 2 City of Liverpool
Carshalton Athletic 3 - 0 Barking
Coleshill Town 5 - 2 Matlock Town
Sutton United 0 - 3 Cheshunt
Folkestone Invicta 2 - 1 Bishop's Stortford
Hitchin Town 3 - 0 Mickleover Sports
Hornchurch 4 - 1 Wingate & Finchley
Chesterfield FC 0 - 1 Felixstowe & Walton Utd
15 gru 2020
Bracknell Town 2 - 3 Havant & Waterlooville
Gateshead 2 - 3 Farsley Celtic
Guiseley 2 - 0 Chorley
Folkestone Invicta 3 - 1 Cheltenham Town FC
Gateshead 3 - 0 St Neots Town
Kettering Town 5 - 1 Maidenhead United
Spennymoor Town 6 - 2 Marske United
Maldon & Tiptree 2 - 1 Bognor Regis Town
Slough Town 2 - 2 Solihull Moors
Dover Athletic 3 - 0 Solihull Moors
Tonbridge Angels 0 - 1 Hornchurch
Havant & Waterlooville 0 - 2 Oxford City
Welwyn Garden City 2 - 1 Burgess Hill Town
Frome Town 3 - 0 Hampton & Richmond
Ebbsfleet United 1 - 1 Havant & Waterlooville
Blyth Spartans 0 - 3 Solihull Moors
Sutton United 3 - 0 Bedford Town
Hartlepool United FC 3 - 3 York City FC
Aveley 1 - 3 Chesham United
Bath City 3 - 2 Chelmsford City
Dulwich Hamlet 3 - 1 Cheshunt
Leyton Orient FC 1 - 1 Braintree Town
Brackley Town 3 - 2 Stafford Rangers
Leyton Orient FC 3 - 1 Brackley Town
Coleshill Town 1 - 10 AFC Telford United
Torquay United FC 2 - 0 Hungerford Town
Curzon Ashton 1 - 4 Fylde
Leamington 5 - 0 Chester
Stamford 1 - 0 Kidderminster
Marine 0 - 1 Southport
Curzon Ashton 2 - 5 Nantwich Town
Aldershot Town FC 4 - 2 Chesterfield FC