Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje - 2021/2022

15 lip 2021
Ararat 2 - 0 Fehérvár
Struga 1 - 4 Liepāja
Gagra 1 - 1 Sutjeska
Urartu 0 - 1 Maribor
Valmiera / BSS 0 - 0 Sūduva
KuPS 5 - 0 Noah
Kauno Žalgiris 2 - 0 Europa
Dinamo Batumi 3 - 0 Tre Penne
St Joseph's 1 - 1 FCI Levadia
FC Santa Coloma 4 - 0
Mons Calpe SC
Sfîntul Gheorghe 2 - 3 Partizani Tirana
NSÍ 1 - 3 Honka
Petrocub 1 - 0 Sileks
Sligo Rovers 1 - 2 FH
Dila 2 - 1 Žilina
The New Saints 2 - 0 Glentoran
Laçi 3 - 0 Podgorica
Puskás 2 - 0 Inter Turku
Gzira United 1 - 1
Unio Esportiva Sant Julia
Swift Hesperange 1 - 1 Domžale
Klubi Futbollistik Llapi
1 - 1 Shkupi
Larne 1 - 0 Bala Town
Dečić 0 - 1 Drita
Spartak Trnava 2 - 0 Mosta
La Fiorita 1 - 1 Birkirkara
Bohemians 3 - 0 Stjarnan
2 - 4 Rīgas FS
Śląsk Wrocław 2 - 0 Paide
Breidablik 2 - 0 Racing
Coleraine 1 - 2 Velež
Sarajevo 0 - 1 Milsami
Vllaznia Shkodër 3 - 0 Široki Brijeg
22 lip 2021
Ararat 2 - 4 Śląsk Wrocław
Astana 2 - 0 Aris Saloniki
Panevėžys 0 - 1 Vojvodina
KuPS 2 - 2 FC Vorskla Poltava
Olimpija 1 - 0 Birkirkara
FK Austria Wiedeń 1 - 1 Breidablik
Rīgas FS 3 - 0 Puskás
Sochi 3 - 0 Keşlə
Qarabağ 0 - 0 MS Ashdod
Molde 3 - 0 Servette FC Genewa
Dinamo Tbilisi 1 - 2 Maccabi Haifa FC
F91 Dudelange 0 - 1 Bohemians
Hammarby 3 - 1 Maribor
Elfsborg 4 - 0 Milsami
Riga 2 - 0 Shkendija
Teuta Durrës 0 - 2 Inter Club d'Escaldes
Petrocub 0 - 1 Sivasspor
Dinamo Batumi 0 - 1 BATE
CSKA Sofia 0 - 0 Liepāja
Apollon 1 - 3 Žilina
Sūduva 0 - 0 Raków Częstochowa
Spartak Trnava 0 - 0 Sepsi
AEL 1 - 0 Vllaznia Shkodër
Gzira United 0 - 2 Rijeka
Laçi 1 - 0 Universitatea Craiova
FC Viktoria Pilzno 2 - 1 Dinamo Brest
Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 1. FC Slovácko
FC Kopenhaga 4 - 1 Torpedo BelAZ
HB 4 - 0 Budućnost
Shkupi 0 - 3 CD Santa Clara
Arda 0 - 2 Hapoel Beer Sheva
FC Basel 3 - 0 Partizani Tirana
Sutjeska 0 - 0 Maccabi Tel Aviv FC
Velež 2 - 1 AEK Ateny
Larne 2 - 1 AGF Aarhus
KAA Gent 4 - 0 Vålerenga
FC Steaua Bukareszt 1 - 0 Shakhter Karagandy
Linfield 4 - 0 Borac Banja Luka
Hibernian FC 3 - 0 FC Santa Coloma
Aberdeen FC 5 - 1 Häcken
Valur 0 - 3 Bodø / Glimt
FH 0 - 2 Rosenborg
Dundalk 2 - 2 FCI Levadia
Drita 0 - 0 Feyenoord
Újpest 2 - 1 Vaduz
Pogoń Szczecin 0 - 0 Osijek
Partizan 1 - 0 DAC
Hajduk Split 2 - 0 Tobol
Shakhtyor 1 - 2 Fola Esch
29 lip 2021
Shakhter Karagandy 2 - 1 FC Steaua Bukareszt
Liepāja 0 - 0 CSKA Sofia
Tobol 4 - 1 Hajduk Split
Vaduz 1 - 3 Újpest
Sumqayıt 0 - 2 Čukarički
Keşlə 2 - 4 Sochi
Dinamo Brest 1 - 2 FC Viktoria Pilzno
Bodø / Glimt 3 - 0 Valur
FC Vorskla Poltava 2 - 3 KuPS
Birkirkara 1 - 0 Olimpija
Honka 0 - 1 Domžale
Häcken 2 - 0 Aberdeen FC
FCI Levadia 1 - 2 Dundalk
FC Santa Coloma 1 - 2 Hibernian FC
Sepsi 1 - 1 Spartak Trnava
Žilina 2 - 2 Apollon
Vålerenga 2 - 0 KAA Gent
1. FC Slovácko 1 - 0 Lokomotiv Plovdiv
Hapoel Beer Sheva 4 - 0 Arda
MS Ashdod 0 - 1 Qarabağ
Torpedo BelAZ 0 - 5 FC Kopenhaga
Maccabi Haifa FC 5 - 1 Dinamo Tbilisi
Sivasspor 1 - 0 Petrocub
Rosenborg 4 - 1 FH
BATE 1 - 4 Dinamo Batumi
Raków Częstochowa 0 - 0 Sūduva
Milsami 0 - 5 Elfsborg
AGF Aarhus 1 - 1 Larne
The New Saints 5 - 1 Kauno Žalgiris
Fola Esch 1 - 0 Shakhtyor
Maccabi Tel Aviv FC 3 - 1 Sutjeska
Breidablik 2 - 1 FK Austria Wiedeń
Vojvodina 1 - 0 Panevėžys
Connah's Quay 4 - 2 Prishtina
Borac Banja Luka 0 - 0 Linfield
Shkendija 0 - 1 Riga
Partizani Tirana 0 - 2 FC Basel
Rijeka 1 - 0 Gzira United
Śląsk Wrocław 3 - 3 Ararat
AEK Ateny 1 - 0 Velež
Feyenoord 3 - 2 Drita
Puskás 0 - 2 Rīgas FS
Servette FC Genewa 2 - 0 Molde
Aris Saloniki 2 - 1 Astana
Universitatea Craiova 0 - 0 Laçi
DAC 0 - 2 Partizan
Maribor 0 - 1 Hammarby
Bohemians 3 - 0 F91 Dudelange
Osijek 1 - 0 Pogoń Szczecin
Vllaznia Shkodër 0 - 1 AEL
CD Santa Clara 2 - 0 Shkupi
5 sie 2021
KuPS 1 - 1 Astana
Lokomotiv Plovdiv 1 - 1 FC Kopenhaga
Sochi 1 - 1 Partizan
Tobol 0 - 1 Žilina
Elfsborg 1 - 1 Velež
Rosenborg 6 - 1 Domžale
Maccabi Haifa FC 7 - 2 HB
Vitesse 2 - 2 Dundalk
Riga 0 - 1 Hibernians
CSKA Sofia 4 - 2 Osijek
Laçi 0 - 3 RSC Anderlecht
Dinamo Batumi 1 - 2 Sivasspor
AEL 1 - 1 Qarabağ
Vojvodina 0 - 1 LASK Linz
Trabzonspor 3 - 3 Molde
Kolos Kovalivka 0 - 0 Shakhter Karagandy
Śląsk Wrocław 2 - 1 Hapoel Beer Sheva
Prishtina 2 - 1 Bodø / Glimt
Paços de Ferreira 4 - 0 Larne
Spartak Trnava 0 - 0 Maccabi Tel Aviv FC
KAA Gent 2 - 2 Rīgas FS
FC Luzern 0 - 3 Feyenoord
Hibernian FC 1 - 1 Rijeka
The New Saints 4 - 2 FC Viktoria Pilzno
Shamrock Rovers 1 - 0 Teuta Durrës
Čukarički 3 - 1 Hammarby
Breidablik 2 - 3 Aberdeen FC
Raków Częstochowa 0 - 0 Rubin Kazan
Újpest 1 - 2 FC Basel
CD Santa Clara 2 - 0 Olimpija