Szczygielski i Ćwiąkała odbierają telefony widzów

Terminarz - Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje - sezon 2022/2023

Kwalifikacje
5 lip 2022
Gzira United
1 - 1
Atletic Club d'Escaldes
St Joseph's
0 - 0
Larne
6 lip 2022
Inter Turku
1 - 0
Drita
Vikingur Gota
1 - 0
Europa
7 lip 2022
Alashkert
1 - 0
Hamrun Spartans
Unio Esportiva Santa Coloma
0 - 1
Breidablik
KuPS
2 - 0
Dila
Saburtalo
0 - 1
Partizani Tirana
FC Magpies
2 - 1
Crusaders
Pogoń Szczecin
4 - 1
KR Reykjavik
Borac Banja Luka
2 - 0
B36
Panevėžys
0 - 0
Milsami
Flora
1 - 0
SJK
Ružomberok
2 - 0
Kauno Žalgiris
Sfîntul Gheorghe
1 - 2
Mura
Olimpija
1 - 1
Differdange 03
Dinamo Tbilisi
2 - 3
Paide
Floriana
0 - 0
Petrocub
Bala Town
1 - 2
Sligo Rovers
Shkendija
2 - 0
Ararat
Laçi
0 - 0
Iskra
Dinamo Minsk
1 - 1
Dečić
HB
1 - 0
Newtown
Gjilani
1 - 0
Liepāja
Fola Esch
0 - 1
Tre Fiori
Lechia Gdańsk
4 - 1
Akademija Pandev
Budućnost
2 - 0
Klubi Futbollistik Llapi
DAC
2 - 1
Cliftonville
Tre Penne
0 - 2
Tuzla City
Derry City
0 - 2
Riga
12 lip 2022
Drita
3 - 0
Inter Turku
14 lip 2022
Liepāja
3 - 1
Gjilani
Akademija Pandev
1 - 2
Lechia Gdańsk
Europa
1 - 2
Vikingur Gota
Ararat
2 - 2
Shkendija
Milsami
2 - 0
Panevėžys
Paide
1 - 2
Dinamo Tbilisi
SJK
4 - 2
Flora
Tuzla City
6 - 0
Tre Penne
Kauno Žalgiris
0 - 0
Ružomberok
Petrocub
1 - 0
Floriana
Riga
2 - 0
Derry City
Dila
0 - 0
KuPS
B36
3 - 1
Borac Banja Luka
Atletic Club d'Escaldes
0 - 1
Gzira United
Newtown
2 - 1
HB
Differdange 03
1 - 1
Olimpija
Partizani Tirana
0 - 1
Saburtalo
Mura
2 - 1
Sfîntul Gheorghe
Sligo Rovers
0 - 1
Bala Town
Klubi Futbollistik Llapi
2 - 2
Budućnost
Hamrun Spartans
4 - 1
Alashkert
KR Reykjavik
1 - 0
Pogoń Szczecin
Tre Fiori
3 - 1
Fola Esch
Larne
0 - 1
St Joseph's
Dečić
1 - 2
Dinamo Minsk
Iskra
0 - 1
Laçi
Crusaders
3 - 1
FC Magpies
Cliftonville
0 - 3
DAC
Breidablik
4 - 1
Unio Esportiva Santa Coloma
19 lip 2022
Hibernians
3 - 2
FCI Levadia
Tirana
0 - 1
Zrinjski
La Fiorita
0 - 4
Klubi Futbollistik Ballkani
20 lip 2022
Vikingur Gota
0 - 2
DAC
Botev Plovdiv
0 - 0
APOEL
Sutjeska
0 - 0
21 lip 2022
Kyzyl-Zhar
1 - 2
Osijek
Liepāja
0 - 1
Young Boys Berno
Kairat
0 - 1
Kisvárda
Tobol
2 - 0
Lincoln Red Imps
Valmiera / BSS
1 - 2
Shkendija
Ararat-Armenia
0 - 0
Paide
Makedonija GjP
0 - 0
CSKA Sofia
SJK
0 - 1
Lillestrøm
Saburtalo
1 - 0
FC Steaua Bukareszt
KuPS
2 - 2
Milsami
Zira
0 - 3
Maccabi Tel Aviv FC
Molde
4 - 1
Elfsborg
Koper
0 - 1
Vaduz
Lech Poznań
5 - 0
Dinamo Batumi
Ružomberok
0 - 3
Riga
Pogoń Szczecin
1 - 1
Brøndby IF
Sūduva
0 - 1
Viborg FF
St Joseph's
0 - 4
SK Slavia Praga
Petrocub
0 - 0
Laçi
SK Rapid Wiedeń
0 - 0
Lechia Gdańsk
B36
1 - 0
Tre Fiori
FC Basel
2 - 0
Crusaders
Gzira United
2 - 2
Radnički Niš
Fehérvár
4 - 1
Qəbələ
Antwerp FC
0 - 0
Drita
AC Sparta Praga
0 - 0
Viking
Levski Sofia
2 - 0
PAOK Saloniki
FC Vorskla Poltava
3 - 2
AIK
Hapoel Beer Sheva
2 - 1
Dinamo Minsk
Aris Limassol FC
2 - 0
Neftçi
CFR 1907 Cluj