Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Liga Leumit (Izrael) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 30
20 mar 2020 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 01:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
20 mar 2020 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
20 mar 2020 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 01:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
20 mar 2020 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 01:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
20 mar 2020 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 01:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
20 mar 2020 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 01:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
20 mar 2020 Hapoel Afula Hapoel Afula 01:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
20 mar 2020 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 01:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
Kolejka 29
13 mar 2020 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 01:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
13 mar 2020 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 01:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
13 mar 2020 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 01:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
13 mar 2020 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 01:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
13 mar 2020 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 01:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
13 mar 2020 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 01:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
13 mar 2020 Hapoel Acre Hapoel Acre 01:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
13 mar 2020 Kafr Qasim Kafr Qasim 01:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
Kolejka 28
6 mar 2020 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 01:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
6 mar 2020 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 01:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
6 mar 2020 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 01:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
6 mar 2020 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 01:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
6 mar 2020 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 01:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
6 mar 2020 Hapoel Afula Hapoel Afula 01:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
6 mar 2020 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 01:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
6 mar 2020 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 01:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
Kolejka 27
28 lut 2020 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 01:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
28 lut 2020 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 01:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
28 lut 2020 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 01:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
28 lut 2020 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 01:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
28 lut 2020 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 01:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
28 lut 2020 Hapoel Acre Hapoel Acre 01:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
28 lut 2020 Kafr Qasim Kafr Qasim 01:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
28 lut 2020 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
Kolejka 26
21 lut 2020 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 01:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
21 lut 2020 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 01:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
21 lut 2020 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 01:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
21 lut 2020 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 01:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
21 lut 2020 Hapoel Afula Hapoel Afula 01:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
21 lut 2020 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 01:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
21 lut 2020 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 01:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
21 lut 2020 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 01:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
Kolejka 25
18 lut 2020 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 01:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
18 lut 2020 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 01:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
18 lut 2020 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 01:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
18 lut 2020 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 01:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
18 lut 2020 Hapoel Acre Hapoel Acre 01:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
18 lut 2020 Kafr Qasim Kafr Qasim 01:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
18 lut 2020 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
18 lut 2020 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 01:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
Kolejka 24
14 lut 2020 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 01:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
14 lut 2020 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 01:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
14 lut 2020 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 01:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
14 lut 2020 Hapoel Afula Hapoel Afula 01:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
14 lut 2020 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 01:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
14 lut 2020 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
14 lut 2020 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 01:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
14 lut 2020 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 01:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
Kolejka 23
7 lut 2020 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 01:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
7 lut 2020 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 01:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
7 lut 2020 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 01:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
7 lut 2020 Hapoel Acre Hapoel Acre 01:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
7 lut 2020 Kafr Qasim Kafr Qasim 01:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
7 lut 2020 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
7 lut 2020 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 01:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
7 lut 2020 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 01:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
Kolejka 22
31 sty 2020 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 01:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
31 sty 2020 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 01:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
31 sty 2020 Hapoel Afula Hapoel Afula 01:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
31 sty 2020 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 01:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
31 sty 2020 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 01:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
31 sty 2020 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 01:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
31 sty 2020 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 01:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
31 sty 2020 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 01:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
Kolejka 21
24 sty 2020 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 01:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
24 sty 2020 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 01:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
24 sty 2020 Hapoel Acre Hapoel Acre 01:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
24 sty 2020 Kafr Qasim Kafr Qasim 01:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
24 sty 2020 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
24 sty 2020 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 01:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
24 sty 2020 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 01:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
24 sty 2020 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 01:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
Kolejka 20
17 sty 2020 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 01:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
17 sty 2020 Hapoel Afula Hapoel Afula 01:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
17 sty 2020 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 01:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
17 sty 2020 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
17 sty 2020 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 01:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
17 sty 2020 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 01:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
17 sty 2020 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 01:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
17 sty 2020 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 01:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
Kolejka 19
10 sty 2020 Hapoel Acre Hapoel Acre 01:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
10 sty 2020 Kafr Qasim Kafr Qasim 01:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
10 sty 2020 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
10 sty 2020 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 01:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
10 sty 2020 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 01:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
10 sty 2020 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 01:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
10 sty 2020 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 01:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
10 sty 2020 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 01:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
Kolejka 18
3 sty 2020 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 01:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
3 sty 2020 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 01:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
3 sty 2020 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
3 sty 2020 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 01:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
3 sty 2020 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 01:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
3 sty 2020 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 01:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
3 sty 2020 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 01:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
3 sty 2020 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 01:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
Kolejka 17
27 gru 2019 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 01:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
27 gru 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 01:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
27 gru 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
27 gru 2019 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 01:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
27 gru 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 01:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
27 gru 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 01:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
27 gru 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 01:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
27 gru 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 01:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Kolejka 16
24 gru 2019 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 01:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
24 gru 2019 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 01:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
24 gru 2019 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 01:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
24 gru 2019 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 01:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
24 gru 2019 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 01:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
24 gru 2019 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 01:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
24 gru 2019 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 01:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
24 gru 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 01:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
Kolejka 15
16 gru 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 18:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
16 gru 2019 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 18:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
16 gru 2019 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 18:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
13 gru 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 14:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
13 gru 2019 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 14:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
13 gru 2019 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 14:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
13 gru 2019 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 14:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
13 gru 2019 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 14:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Kolejka 14
9 gru 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 18:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
9 gru 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 18:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
9 gru 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 18:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
6 gru 2019 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 14:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
6 gru 2019 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 14:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
6 gru 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 14:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
6 gru 2019 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 14:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
6 gru 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 14:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
Kolejka 13
2 gru 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 18:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
2 gru 2019 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 18:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
2 gru 2019 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 18:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
29 lis 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 14:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
29 lis 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 14:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
29 lis 2019 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 14:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
29 lis 2019 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 14:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
29 lis 2019 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 14:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
Kolejka 12
11 lis 2019 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 18:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
11 lis 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 18:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
8 lis 2019 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 18:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
8 lis 2019 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 14:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
8 lis 2019 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 14:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
8 lis 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 14:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
8 lis 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 14:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
8 lis 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 14:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
Kolejka 11
4 lis 2019 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 18:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
4 lis 2019 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 18:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
4 lis 2019 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 18:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
1 lis 2019 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 14:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
1 lis 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 14:00 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
1 lis 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 14:00 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
1 lis 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 14:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
1 lis 2019 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 14:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
Kolejka 10
25 paź 2019 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 14:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
25 paź 2019 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 14:00 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
25 paź 2019 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 14:00 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
25 paź 2019 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 14:00 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
25 paź 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 14:00 Hapoel Acre Hapoel Acre
25 paź 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 14:00 Kafr Qasim Kafr Qasim
25 paź 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 14:00 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
24 paź 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 18:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
Kolejka 9
18 paź 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 15:00 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
18 paź 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 15:00 Hapoel Afula Hapoel Afula
18 paź 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 15:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
18 paź 2019 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 15:00 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
18 paź 2019 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 15:00 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
17 paź 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 18:00 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
17 paź 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 18:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
17 paź 2019 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 18:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
Kolejka 8
11 paź 2019 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 1-2 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
11 paź 2019 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 0-1 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
11 paź 2019 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 3-1 Hapoel Acre Hapoel Acre
11 paź 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 0-2 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
11 paź 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 0-1 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
10 paź 2019 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 0-0 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
10 paź 2019 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 1-5 Kafr Qasim Kafr Qasim
10 paź 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 0-1 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
Kolejka 7
7 paź 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 4-2 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
7 paź 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 0-0 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
7 paź 2019 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 2-0 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
4 paź 2019 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 2-1 Hapoel Afula Hapoel Afula
4 paź 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 3-1 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
4 paź 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 2-2 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
4 paź 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 1-1 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
4 paź 2019 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 2-1 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
Kolejka 6
27 wrz 2019 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 1-2 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
27 wrz 2019 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 1-0 Hapoel Acre Hapoel Acre
27 wrz 2019 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 0-4 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
27 wrz 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 0-0 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
27 wrz 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 0-0 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
26 wrz 2019 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 3-2 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
26 wrz 2019 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 1-2 Kafr Qasim Kafr Qasim
26 wrz 2019 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 0-2 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
Kolejka 5
23 wrz 2019 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 1-0 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
23 wrz 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 0-0 Hapoel Afula Hapoel Afula
23 wrz 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 0-0 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
19 wrz 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 0-0 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
19 wrz 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 3-0 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
19 wrz 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 0-0 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
19 wrz 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 2-1 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
19 wrz 2019 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 0-1 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
Kolejka 4
16 wrz 2019 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 2-1 Kafr Qasim Kafr Qasim
16 wrz 2019 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 0-1 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
16 wrz 2019 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 0-0 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
16 wrz 2019 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 0-0 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
12 wrz 2019 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 0-0 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
12 wrz 2019 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 1-0 Hapoel Acre Hapoel Acre
12 wrz 2019 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 1-0 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
12 wrz 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 18:00 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
Kolejka 3
9 wrz 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 1-1 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
9 wrz 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 0-0 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
9 wrz 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 0-0 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
8 wrz 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 0-0 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
8 wrz 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 0-0 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
8 wrz 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 0-0 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
8 wrz 2019 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 2-2 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
8 wrz 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 0-1 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
Kolejka 2
2 wrz 2019 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC 1-3 Hapoel Katamon Hapoel Katamon
2 wrz 2019 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC 0-0 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon
1 wrz 2019 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 0-0 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm
29 sie 2019 Hapoel Acre Hapoel Acre 0-0 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC
29 sie 2019 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC 0-0 Kafr Qasim Kafr Qasim
29 sie 2019 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion 1-1 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
29 sie 2019 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 0-0 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon
29 sie 2019 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 0-0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Kolejka 1
26 sie 2019 Hapoel Afula Hapoel Afula 0-0 Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
26 sie 2019 Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon 0-0 Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan
26 sie 2019 Hapoel Katamon Hapoel Katamon 0-2 Hapoel Ironi Rishon LeZion Hapoel Ironi Rishon LeZion
22 sie 2019 Maccabi Ahi Nazareth FC Maccabi Ahi Nazareth FC 0-0 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
22 sie 2019 Hapoel Ramat HaSharon Hapoel Ramat HaSharon 0-0 Beitar Tel Aviv Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam
22 sie 2019 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 0-0 Ihoud Bnei Sakhnin FC Ihoud Bnei Sakhnin FC
22 sie 2019 Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC 0-0 Hapoel Nazareth Illit FC Hapoel Nazareth Illit FC
22 sie 2019 Kafr Qasim Kafr Qasim 0-0 Hapoel Acre Hapoel Acre

Strzelcy {{title}} - Liga Leumit

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
8 (0)
2
6 (0)
3
5 (2)
4
4 (0)
5
4 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z Liga Leumit

Najwięcej strzelonych bramek:
0
Najwięcej straconych bramek:
4
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
0
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
8
Największe śr. posiadanie piłki:
54
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
14,7
Najwięcej strzałów na mecz:
11
Najwięcej fauli na mecz:
3,2
Najwięcej kartek na mecz:
6

Tabela ligowa - Liga Leumit

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
3
+1
8
5
7
16
4
-1
8
5
6
16
6
+3
8
3
1
11
7
+4
8
2
3
10
8
+5
8
3
-3
10
9
Grupa spadkowa
-1
8
2
-1
9</