0
bramki poleciały
27 paź 2020 | 10:08
0
wedlug mnie czyli nikogo ... sedzia po 1 karnym dla romy zdal sobie sprawe co odjebal i dal w 2 strone tez takie cos z kapelusza ... zamiast 2-2 mamy 3-3 wiec nie rozumiem komentarzy ze sedzia cos wypatrzyl... nie wiem nie ogladalem spotkania ale w powtorkach na remis
27 paź 2020 | 08:02
0
gwiazdą spotkania facet z gwizdkiem i żółtych podwiązkach.
27 paź 2020 | 07:45
0
Ibra bryluje....Inny Milan niż pół roku temu
27 paź 2020 | 07:05
0
Włoscy sędziowie zaczynają się rozkręcać z karnymi, może uda im się pobić własny rekord świata w ilości karnych na sezon.
27 paź 2020 | 01:01
0
Fajna ta Serie A taka nie za mocna
0
26 paź 2020 | 23:01
0
VAR? There's no logic here... Takich wypaczeń nie da się oglądać. Od tego sezonu nieoficjalnie nie używa się już VAR-u we wszystkich spotkaniach top lig w europie.
0
W takich sytuacjach nasuwa mi się tylko 1 wniosek, albo pijany albo wczorajszy albo niespełna rozumu
26 paź 2020 | 22:43
0
sędzia okradł Milan z punktów.. cóż szkoda ,bo milan w tym sezonie gra naprawdę wspaniały futbol
26 paź 2020 | 23:18
0
Podyktował karne z dupy w obie strony, więc jak ich okradł. Jeszcze Milan mógł grać w 10. bo atak Hakana był niebezpieczny. Trochę obiektywizmu
0
Dwa karne z kapelusza, ten sedzia z VAR powinien wylecieci z roboty po tym jak Pedro zanurkowal a glowny sedzia to kupil. Theo and Hakan slaby mecz rozegrali. Szkoda cszecgolnie szansy Romagnoli.
26 paź 2020 | 22:42
0
To co odjebał sędzia to nawet nie wiem jak to skomentować ?
26 paź 2020 | 22:46
0
Nie wspominającą od czego kurwa był sędzia var, mecz skończył sie wynikiem 2-1 puzniej sedzia rozdawał karty poracha na takim poziomie

Tabela ligowa - Serie A

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN