{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+10
Inter grał w piłkę, Milan próbował ale mu to nie szło.
+15
Cebulaki wybierają gracza meczu który cały mecz był niewidoczny. Heh Zasłużona wygrana Interu. Milan kolejny mecz nic nie gra i z taka grą nie mają co się ośmieszać w Europie. Takie Porto Sevilla czy RB Lipsk ich zjada.
18 mar 2019 | 10:01
+20
Milan przegrał, bo grał flegmatycznie i nie podejmował ryzyka, tylko czytelnie wrzutki na Piątka, to już wszyscy umieją rozgryźć.
18 mar 2019 | 09:30
+8
Niestety, ale Inter był po prostu lepszy. Forza Milan!
Gracz meczu: D. D'Ambrosio
18 mar 2019 | 09:02
+8
Oglądałem tylko skróty, ale z nich wynika, że Milan pozwolił graczom Interu na zdecydowanie zbyt dużo okazji. Wygląda, że spokojnie mogli przegrać i wyżej. 'nieobecność' Piątka w takim meczu była równie przewidywalna co schemat zagrywania na niego. Dobrze, że to działa na słabszych rywali, ale Spalletti sobie na takie rzeczy nie pozwoli.
18 mar 2019 | 08:42
+4
Nie było Pio! Tiziano...Szkoda....I ta porażka w derbach....;-((((
18 mar 2019 | 08:16
+4
Słuchajcie, nie chcę Piątka bronić i komplementować, ale... Musicie wiedzieć, że Krzysztof Piątek to napastnik, to rasowy snajper, który żyje z podań. Nie podają mu - to nic nie wymyśli. Oczywiście, czasem się zdarzy, że sam coś zdziała, ale nadal to nie jest kaliber Messiego czy Ronaldo. Nie uważam, że się skończył, bo najlepsi napastnicy na świecie mają gorsze mecze, są czasem całymi seriami bez gola. Taka już rola napastnika. Piątek miał swoje prime, teraz trochę przystopował. Nie oszukujmy się - Skriniar go genialnie schował do kieszeni, kompletnie odcięty.

Co do samych derbów to klasa, jedne z najlepszych derbów Mediolanu jakie oglądałem, było wszystko. Inter ciut lepszy z przebiegu meczu i moim zdaniem zasłużenie wygrał.
18 mar 2019 | 07:22
+4
Taki INTER chce oglądać :) Szkoda odpadnięcia w Lidze Europy;/ ale według mnie to nawet lepiej bo będą mogli skupić się na lidze i pozostaniu w top4. Sytuacja z Icardim tez nie pomaga ale wierze w nich :) FORZA INTER!!!!! PS. Nie mam nic przeciwko żeby TABELA wyglądała tak na koniec sezonu:)
18 mar 2019 | 07:19
+14
Szkoda Milanu ale z drugiej strony nic nie grali i Inter był lepszy i zasłużył na 3 pkt w derbach.
18 mar 2019 | 03:15
+5
Odnoszę wrażenie że gra Milanu przypominała gre Polskiej repry, totalny chaos jeśli chodzi o defensywe i wysokie piłki do Piątka krytego przez conajmniej 4 zawodników. Mimo nie tak dobrej dyspozycji Interu to Milan otrzymał tytuł dzbanów kolejki obok Juve. Takiej padaki szkoda było oglądać. Według mnie powinni zatrudnić trenera z jajami który poukłada ten zespół od podstaw a potem ogarnie ewentualne transfery. No bo kurwa przepraszam, ale to nie jest poziom LM. Inter dobrze wykorzystał okazje i zamknął mecz, chodź było bardzo blisko. Napewno trzeba postawić na nową formacje i ewentualny duet Cutrone-Piątek. Natomiast w defensywie przydałby się klasowy i solidny lider.
Gracz meczu: Samu Castillejo
17 mar 2019 | 23:48