{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-1
Widzę, że to będzie kolejny wielki sezon Milanu..
21 paź 2019 | 13:23
-1
Noo łatwiej już nie będzie jeśli Milan remisuje u siebie z Lecce to w następnej kolejce z Roma...nie widzę tego wcale ale może zepną w końcu poślady
21 paź 2019 | 09:42
-5
Piątek ładnie bramka brawo ale ten trener max do maja wytrzyma
21 paź 2019 | 08:39
+2
Okladka fify wyglada teraz beznadziejnie a nie h**owo.
21 paź 2019 | 06:51
+4
W końcu coś ustrzelił, oby teraz było tylko lepiej.
21 paź 2019 | 06:38
+3
brawo Pio!!!!!!!!
Gracz meczu: K. Piątek
21 paź 2019 | 05:41
+2
Z kim by nie grali to maks 1 punkt. Wcześniej przynajmniej grali dobrze w obronie, a teraz nawet to zawodzi.
21 paź 2019 | 04:05
+17
Ale milo jak caly station skanduje Piatek.
21 paź 2019 | 00:18
+21
Jakby ten Leao wykorzystał choc połowę swoich 100% szans to by Piatek mógł spokojnie szukać innego klubu
21 paź 2019 | 00:13
+8
no nareszcie
20 paź 2019 | 23:27
+6
Myślałem, że ten Czalhanoglu to lebiega, która ma tylko dobry strzał z dystansu, ale świetnie się zabrał z piłką. Chyba zeszczuplał (nie wiem, nie oglądam Milanu) i chce coś zwojować w piłce.
20 paź 2019 | 23:24
0
Ty jest potrzebny dobry trener co zmotywuje pilkarzy do grania, teraz to tylko graja dla wyplaty I nic wiecej , szkoda Piatka , marnuje name sie dobry snajper , mial byc zastepca lewego a z taka gra to slabo to widze, mam nadzieje ze forma wroci I Milan jakos sie podpnie w Gore
20 paź 2019 | 23:04
+7
Odkąd Piątek przeszedł do Milanu ciąży na nim duża presja, żeby strzelać dużo bramek. Niestety w tym sezonie nie może się odnaleźć. Mam nadzieję, że to będzie przełamanie dla niego. W końcu to chłopak z Polski, także wierzę, że odpali pistolety jeszcze nie raz ;)
20 paź 2019 | 22:47
+6
Defensywa i środek pola w dużej części do wymiany w Milanie. Gra się 90 min + doliczony. Z tym składem nawet Klopp, Pep, czy Mourinho nic by nie zdziałali.
+1
Ja tam ten potężny Milan? Dalej robią z siebie pośmiewisko? Ha!!! Ha!!! Ha!!! Remis u siebie z 17 w tabeli Lecce. Wstyd!!! Cienki ten Milan. Brawo Lecce piękny gol w końcówce.
20 paź 2019 | 22:45
+1
To jest dramat... FORZA MILAN !
Gracz meczu: T. Hernández
20 paź 2019 | 22:44
Jebłem , drewno piłkarzem meczu. No kurwa co tu się dzieje. Jakaś zagrał mecz życia a ten strzelił bramkę i tyle go było widać. Milan grał w 10.
-12
Jebłem , drewno piłkarzem meczu. No kurwa co tu się dzieje.Hakan zagrał mecz życia a ten strzelił bramkę i tyle go było widać. Milan grał w 10. Minusowac za prawdę. Było mecz oglądać.
Gracz meczu: H. Çalhanoğlu
21 paź 2019 | 17:51
0
Strasznie problemy masz chłopcze. Nie staje Ci? Nie możesz się wysrać? Idź do lekarza a od Piątka się odpierdol bo chyba masz jakieś kompleksy patrząc na Twoje komentarze...
26 paź 2019 | 13:23
Cięciu jest jak jest a on jest gwiazda jednego sezonu i tyle go było. Skoro jestem fanem Milanu to i komentuje posty o tym jak o zawodnikach i kopaczach.
0
Cieciu jest jak jest a on jest gwiazda jednego sezonu i tyle go było. Skoro jestem fanem Milanu to i komentuje posty o tym jak o zawodnikach i kopaczach.
20 paź 2019 | 22:41
+4
Stary dobry Milan wrócił :D a tak serio pisałem przed meczem że kurs na Milan jest śmieszny i się potwierdziło.
20 paź 2019 | 22:40
+14
No niestety ale słabo się to wszystko zapowiada.. Remis u siebie z Lecce to katastrofa biorąc pod uwage fakt, że następne 5 meczy Milanu w Serie A to odpowiednio: AS Roma, Spal, Lazio, Juventus i Napoli. Zabójczy terminarz i jeśli się szybko nie pozbierają to po tych następnych 5 kolejkach mogą pojawić się w okolicach strefy spadkowej..
+18
powinno być już z 3-0. Leao zmarnował dwie świetne okazje. Czuję, że Krzysiek może w końcu strzelić z gry dzisiaj.
-7
Które sam sobie wypracowal i położył obrońców a ten Krzysiek nawet by nie miał okazji żeby oddać strzał.
+9
9 rozlicza się z bramek.
20 paź 2019 | 22:50
-12
A zespół ma grać w osłabieniu bo ta 9 nawet do piłki nie umie wyjść tylko biega jak głupi bez sensu....
20 paź 2019 | 22:52