{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-1
Pjontek na lepszych dziadow chyba nie zasluguje.
15 sty 2020 | 22:18
+3
I piątek w formie znowu xD wykazał się przeciwko drużynie mającej wyje*** w Coppa Italia i modlącej się o utrzymanie w lidze, przyjdzie jakaś potężna Sampdoria i znowu posiedzi na ławce, ze świadomością, że nie gra przeciwko drużynie, w której suma wartości wszystkich zawodników jest niższa od jego własnej czy tej wymarzonej :D
15 sty 2020 | 22:12
+3
Piątka chyba Ibra zmobilizował stwierdził albo Ibra albo walka o pobyt w. Milanie a jak nie to inna kariera.
15 sty 2020 | 21:48
+13
Pio ,Pio ,Pio ??
15 sty 2020 | 21:02
+4
47 minuta, Piątek trafił prosto w bramkarza, Nie spudłował bo to prawdziwy snajper.
15 sty 2020 | 20:16
0
O włos od trafienia wyniku , gdyby ten karny był dla Spal eh...:) ACM!
15 sty 2020 | 20:14
+6
samo castillejo moze być gwiazdą tego zespołu , powoli sie rozkreca.
Suseł ,
bo wszedł tak późno że nie zdążył już nic zeszmacić .
Kartoflu jeszcze lepszy, bo się schował na trybunach i nie trzeba było nawet na niego patrzeć .
Gracz meczu: Suso
15 sty 2020 | 19:49
Rezerwy Milanu ładują 3 bramki, dawno tego nie było!
+9
Rezerwy Milanu ładują 3 bramki, dawno tego nie było! Ładna brameczka Piątka, podciął piłę przy strzale.
15 sty 2020 | 19:13
+5
No to rzeczywiście bardzo trudny przeciwnik :)
15 sty 2020 | 19:10
+7
dopiero co było narzekanie statystykami że Krzyś tylko dokłada nogę że 0 asyst a tu proszę :)
15 sty 2020 | 18:57
-4
AMIENS - REIMS powyżej 2.5 bramki w meczu - kurs 3.00 ! Liga Francuska ! Mecz o godzinie 19.00 !! Kolejna ustawka Trafiona od Piazona?
Ostatnie typy słynnego Piazona ze Strefy Gracza Efortuny !

Kontakt : piazon.piazon.daniel@gmail.com
-23
Mogłby się nie ośmieszać z robieniem tej cieszynki swojej.. Zamiast odpuścić sobie tą żałosną cieszynkę trzeba było pokazać trochę pokory. Bo gościu jest rzodki ostatnio i tylko z karnych coś strzelał. A zachowuje się jakby dalej był tam golleadorem xD
15 sty 2020 | 19:52