{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-4
Kto mowi ze Argentyna slaba, ten nie zna sie kompletnie na footballu. Grala z KOLUMBIA a nie z Macedonia czy Izraelem. Kolumbia moze ten turniej wygrac i nie bedzie to zaskoczenie, wszyscy oczekuja ze Argentyna bedzie wygrywac wszystkie mecze(niewazne z kim by grala), ale to sa tez tylko ludzie Tutak macie takie dane z ostatnich lat o ''slabej Argentynie'':
2018 - 1/8 finalu (ms)
sami mozecie podsumowac co o tym myslicie ....
16 cze 2019 | 17:34
0
Szanowny kolego ale my nie żyjemy przeszłością tylko teraźniejszością.
16 cze 2019 | 20:57
+4
Jak to dobrze, że grają prawie co roku te Copa America...
16 cze 2019 | 15:54
+14
Fajna ta Argentyna... Taka nie za mocna :)
+6
hahahaha pizdokleszczu? hahahaha Chuj ze szmuglerem tym sezonowcem ale twój beznadziejny tekst przebija wszystko :D Teraz widać że nie masz życia tylko siedzenie na necie i pokazywanie dalej jakim jesteś mega debilem! A teraz czekam na twój zjebany komentarz szczurku mały :)
17 cze 2019 | 18:43
-2
18 cze 2019 | 12:57
0
Szczury to ci mordę pogryzły i teraz wyglądasz jak pół dupy za krzaka :D
16 cze 2019 | 12:06
Największym problemem Argentyny jest Messi i jego wpływ na taktykę i powołania do kadry w tej drużynie powinie być najważniejszy selekcjoner i jego decyzję to gra zespołowa a nie 1v1 i Messi sam turnieju nie wygra. W Portugalia lub Francji to trener zawsze ma ostatnie zdanie a nie gwiazdy jak np. Ronaldo, Mbappe czy Pogba stąd sukcesy tych reprezentacji, szkoda że Argentyński ZPN boi się Messiego i jego fochów o porzuceniu reprezentacji.
+18
Największym problemem Argentyny jest Messi i jego wpływ na taktykę i powołania do kadry w tej drużynie powinien być najważniejszy selekcjoner i jego decyzję to gra zespołowa a nie 1v1 i Messi sam turnieju nie wygra. W Portugalia lub Francji to trener zawsze ma ostatnie zdanie a nie gwiazdy jak np. Ronaldo, Mbappe czy Pogba stąd sukcesy tych reprezentacji, szkoda że Argentyński ZPN boi się Messiego i jego fochów o porzuceniu reprezentacji.
16 cze 2019 | 13:06
+4
Szkoda, że boją się powołać Icardiego bo ma na pieńku z Messim. Icardi jaki jest taki jest, ale z przodu mógłby czasem wnieść jeszcze więcej niż Aguero.
16 cze 2019 | 11:24
+4
Ale ta Argentyna gra dno.Jak oni chcą wygrać trofeum Copa America jak oni nie potrafią wymienić kilku podań.Mnóstwo nie dokładności,strat ile oni stworzyli tych sytuacji w tym meczu? Dwie?.Strzał zawodnika Argentyny którego nie znam bomba obroniona przez Ospine.Messi z głowy i tyle.Gdzie był Aguero w tym meczu? Gdzie Di Maria? Panie Jankowski ty co piszesz te brednie z Meczyków gdzie była ta usposobiona druga linia Argentyny ? Przecież oni nie umią dobrze podać albo kiwnąć zawodnika oraz nadać tempa akcji.A ten Lo Celso to chyba kopia Zielińskiego bo w tym meczu to go w ogóle nie było.A trener to chyba z łapanki.Nie widzę Argentyny żeby cokolwiek ugrała coś na tym turnieju natomiast Kolumbia fajnie się ich oglądało ładna wymiana piłek w trójkąta,kwadrata,szybcy,wybiegani,zbudowani,zdyscyplinowani w obronie zagrali jak Liverpool w finale ale najważniejsze nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz szczerze? Nie wróże niczego dobrego Messiemu i Argentynie na tym turnieju no ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy w najważniejszej fazę turnieju.
16 cze 2019 | 11:17
+4
Oglądałem tylko druga połowę i mimo że to właśnie w niej stracili 2 gole to w grze Argentyna wyglądała lepiej. Cały czas zapowiadało się że coś strzela. Dwie dobre akcje Kolumbii załatwiły sprawę. Kibicuje Argentynie w tym turnieju i jestem optymistą.
16 cze 2019 | 11:06
+1
To był typowy mecz Argentyny. Zero pomysłu na grę, bardzo opóźnione podania, non stop trudne zagrania i kłopoty z przyjęciem. Do tego stanie i patrzenie się, co zrobi Messi.
Znowu było kilka sytuacji, w których Messi dostaje piłkę na środku boiska i cala Argentyna staje. Messi nie ma co zrobić, więc idzie sam na przebój na dosłownie 11 kolesi. 2 razy skończyło się brutalnymi faulami, reszta sytuacji to straty.
Trudno mi to zrozumieć, bo przy Messim było non stop 3-4 przeciwników, co oznacza, że non stop pojawiały się wolne strefy i to było widać. Nikt jednak tego nie wykorzystywał.
Guardiola definiuje taktykę jako uzyskiwanie przewagi liczebnej pomimo tej samej liczby graczy na boisku. No i Kolumbia tą przewagę miałą zawsze i wszędzie. Pojedynczy zawodnicy Argentyny mają przeciętnie wyższe umiejętności od przeciętnych Kolumbijczyków, dzięki czemu Argentyna momentami uzyskiwała przewagę. Ale zagrożenie tworzyła głównie strzałami z wolnych 40 metrów od bramki. Kiedy rozwijała się jakaś akcja skrzydłami, nie było do kogo centrować. Kiedy szła akcja środkiem, nie dało się jej rozciągnąć. Kiedy poszła dłuższa piłka, nie było wsparcia. Kolejny turniej Argentyna przegrywa sama ze sobą.
16 cze 2019 | 10:54
+2
Ten buk futbolu, najlepszy piłkarz w historii wszechświata grał coś? Czy znów przetruptał cały mecz?
Otóż najlepszy piłkarz w historii strzelił hat-tricka w półfinale Ligi Narodów i pociągnął Portugalię to wygrania tych rozgrywek.
Gracz meczu: J. Rodríguez
16 cze 2019 | 10:57
-15
Wow strzelił 3 bramki w meczu towarzyskim...
16 cze 2019 | 11:33
-1
Ale co ty porównujesz Ligę Narodów do Copa America? Oraz rangę tych turniejów?.
16 cze 2019 | 11:55
-7
Pociągnął to ty żeś fujare nie jednemu.
16 cze 2019 | 10:53
+3
Przecież przegrana Argentyny była oczywista. Messi zapewne ponownie się popłacze. Kolumbia gra ostatnio świetnie, więc nie wiem dlaczego ich zwycięstwo tak wszystkich dziwi.
16 cze 2019 | 10:22
+14
No i skończyło sie tak jak zawsze w ostatnich latach w których kadra Argentyny nie jest za mocna pomimo że ma zawodników z scisłego topu to jednak żaden trener ich nie umie pukładać No cóż życie ? Pewnie Leo znowu wezmie rozbrat z Albicelestes po tym turnieju bo przecież sam go nie wygra
16 cze 2019 | 10:20
+11
zasluzone zwyciestwo Kolumbii
16 cze 2019 | 09:25
-10
Kiedyś może dotrze że bez Xaviego i Iniesty to on gra słąbo..
16 cze 2019 | 08:52
+48
Powoływanie do piłkarzy z ligi argentyńskiej to takiej reprezentacji i liczenie na sukces, to wróżenie z fusów. Nawet reprezentacja Polski w swoich szeregach nie wystawia w pierwszym składzie zawodnika z Ekstraklasy. Rozumiem, że na ławce sobie może siedzieć, ale poziom reprezentacyjny to trochę wyższa półka niż ta liga argentyńska. W ogóle... Przejrzałem sobie piłkarzy z europejskich klubów, którzy mogą grać w reprezentacji Argentyny: