{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
I karzeł nadal smutny, a nie czekaj Nadal wygrał coś niedawno ;)
20 cze 2019 | 18:45
+2
Przypomina się mundial w Rosji.
20 cze 2019 | 14:59
+4
Tego się nie da skomentować, chaos to mało powiedziane...
20 cze 2019 | 13:52
+9
Szkoda, że Paragwaj nie wygrał.
20 cze 2019 | 13:22
+1
Powoli staję się ekspertem od typowania Argentyny xD
Ludzie patrzą przez pryzmat historii, a nie widzą, że od czasów Taty Martino panuje coraz większy chaos.
Gracz meczu: L. Messi
20 cze 2019 | 12:36
+10
Ale ta argentyna jest nędzna i słaba :D
20 cze 2019 | 12:17
+2
Meo Lessi strzeli focha i odejdzie po meczu z Katarem?
20 cze 2019 | 11:34
+3
Którzy debile stawiali na Argentynę...Ja pierdolę widać,że nie znacie się na piłce..Usuwajcie konto po tylko przeciążacie serwery.
20 cze 2019 | 10:35
0
Przez te sto kilka minut, które trwał mecz, Argentyna nie rozegrała ani jednej składnej akcji.
Ten zespół to dno, które pod względem organizacji gry po prostu nie istnieje.
20 cze 2019 | 10:21
+1
Oby Katar wygrał w ostatniej kolejce. Meszi znów odejdzie z reprezentacji i wróci na kolejne mistrzostwa.
20 cze 2019 | 08:51
+10
Argentyna w ostatnich latach piękny żalicza regres.
20 cze 2019 | 08:30
+25
Cos grajacemu trenerowi nie idzie. Brakuje jakiegos remisu z Katarczykami
20 cze 2019 | 07:11
+17
Szkoda, że Paragwaj nie strzelił tego karnego. Kolumbia powinna się podłożyć w ostatnim meczu, żeby wyeliminować Argentynę.
20 cze 2019 | 10:36
-7
Ech, Kolumbijczycy w przeciwieństwie do polaczków mają honor.
21 cze 2019 | 04:52
-1
A po co? Argentynie do awansu wystarczy zwycięstwo z Katarem. Nie musi patrzeć na drugi mecz w ogóle.
21 cze 2019 | 06:24
+1
Jeżeli Paragwaj wygra z Kolumbią to będzie się liczyć bilans bramek. Kolumbia i tak już wyszła z pierwszego miejsca, więc potraktuje ten mecz jako sparing. Poza tym Katar nie jest wcale taki cienki.
22 cze 2019 | 01:02
+1
Ale po co Argentyna ma patrzeć na mecz Paragwaju? Paragwaj może sobie nawet wygrać i wyjdzie z 2 miejsca. Ja mówię o tym, że jak Argentyna wygra mecz z Katarem, to wyjdzie na 100% z 3 miejsca.
22 cze 2019 | 09:43
+1
to znaczy, że możliwe wyjście bo z 3 grup wychodzą 2 drużyny z 3 miejsca.
Szczerze to Argentyna wychodząc fartem jak na Mundialu i tak szybko odpadnie z taką grą. Ich związek piłkarski jest chyba tak samo biedny jak nasz pzpn - nie stać ich na dobrego zagranicznego trenera.
22 cze 2019 | 15:06
Tak, masz rację. Dopóki piłka w grze, to możliwe wyjście.
Ale jeżeli Argentyna wygra jednym golem z Katarem, to Japonia mając bramki -4 musiałaby wygrać z Ekwadorem 4-0, 5-1 itd. Nierealne.
Dlatego pisałem, że przy zwycięstwie z Katarem Argentyna wychodzi na bank i nie musi patrzeć na nikogo.
Co do związków, to akurat PZPN w porównaniu do argentyńskiego jest bardzo bogaty. Tam mają długi do spłacenia i na minusie sporym są. Dlatego nie chcieli tak długo zwolnić Jorge Sampaoli. A w Polsce dopiero co Boniek się chwalił ile to nie zarobili i ile to nie mają.
+1
Ale jeżeli Argentyna wygra tylko jednym golem z Katarem, to Japonia mając bramki -4 musiałaby wygrać z Ekwadorem 4-0, 5-1 itd. Nierealne.