{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
A co to 'bóg futbolu' znowu niewidoczny w reprezentacji? Nie wiedziałem że znowu wrócił do reprezentacji największy konus świata. Dobry kapitan co rezygnuje z gry w reprze średnio raz w roku :))))))))))
24 mar 2019 | 15:07
0
Jak nazywa się ten gość co komentował mecz w drugim skrócie? Fantastyczny komentator.
23 mar 2019 | 15:01
-5
https://przewidywa.sport.blog/ - Wczoraj znowu trafili kupon! skany mają na blogu! na dziś WIELKA PROMOCJA na typy! trafiają kursy ponad 100 i dają skany na bloga!
23 mar 2019 | 11:56
+4
Najlepsze jest to że jacyś kretyni się kłócą bo Argentyna przegrała
To jest mecz towarzyski grali rezerwami i nie dziwię się że nie wygrali
Ta przegrana nie pokazuje siły czy też słabości Argentyny
Kiedyś to nawet Polska wygrała z Argentyną ale czy to kurwa znaczy że jesteśmy od nich lepsi
23 mar 2019 | 15:17
+2
Ale mówili, że Messi umie udźwignąć reprezentację i klub, to zarzucali też naszemu Robertowi, a tu proszę.
23 mar 2019 | 17:40
-2
już raz zaprowadził Messiasz Argentynę do finału MŚ. Proszę pizdeczko masz tu linka
A że Polska ma dużo bardziej chujowych grajków niż Argentyna to Robert też musi znacznie więcej dźwigać. A mimo to dopiero w karnych przegraliśmy ćwierćfinał ostatnich ME
23 mar 2019 | 18:24
+1
I jeszcze dużo bardziej chujowych niż Portugalia.
23 mar 2019 | 21:22
+1
Wydaje mi się, że wtedy to nie on strzelał (w fazie pucharowej), więc trochę tak sam nie pociągnął Argentyny, więc nie wiem dlaczego nazywasz go Messiaszem. Po drugie naucz się kultury, bo widać, że Twoja leży i kwiczy. Nie pisze się do innych "pizdeczko". W realu byś milczał.
24 mar 2019 | 18:44
0
Ogólnie to Argentyna doszła do tego finału dzięki świetnej grze obronnej w fazie pucharowej gdzie bramkę stracili dopiero w finale a Niemcy zdołali im strzelić bramkę dopiero w drugiej części dobrywki .Ogólnie w całym turnieju obrona Argentyny grała wręcz rewelacyjnie gdzie na siedem meczów tylko w trzech meczach stracili gole.(Bośnia faza grupowa tylko jeden gol,Nigera faza grupowa dwa gole,Niemcy finał jeden gol) A w fazie pucharowej zarówno z Szwajcarią,Belgią jak i z Holandią nie stracili nawet ani jednej bramki i dopiero w finale z Niemcami ją stracili.Tak czy inaczej obrona Argentyny na tym turnieju trzeba przyznać zagrała po prostu porządnie.Natomiast atak w fazie pucharowej nie istniał strzelając zaledwie dwa gole w meczach ze Szwajcarią i Belgią .Messi szalał w fazie grupowej strzelając cztery gole w trzech meczach gdzie w niektórych meczach jakoś specjalnie nie brylował pomimo tego że w pojedyńczych akcjach robił te gole(w tym przecudnej urody) i dzięki tym golom Argentyna wygrywała te mecze w fazie grupowej i wychodziła z grupy później Argentyna wygrała mecz ze Szwajcarią po dogrywce w 1/8 finału 1:0 po świetnej akcji Messiego gdzie prebiegł z piłką przez połowę boiska odegrał do prawej do Di Marii a ten strzelił gola.Później już nie strzelał ani też nie robił asysty w meczach z Belgami,Holandią czy Niemcami.A Argentyna doszła do tego finału dzięki głownie świetnej grze obronnej i doskonałemu bramkarzowi Romero w fazie pucharowej nie tracąc nawet gola ani w meczu z Szwajcarią,ani w meczu z Belgią ani też z Holandią oraz też pojedyńczym graczom gdzie pomimo tego że nie powalili jakoś szokująco grą na turnieju to jakoś dołużyli te duże 3 grosze do tego sukcesu w Brazylii.Higuain i Di Maria.Messi oczywiście też miał jakiś duży sukces jaki odniosła reprezentacja.Ogólnie Argentyna strzelała na tym turnieju mało bramek zaledwie osiem goli w siemiu meczach ale tracąc tylko cztery.Zresztą podobnie ME wygrała Portugalia.
24 mar 2019 | 18:33
+2
Co ty pierdolisz? Lessi właśnie chuja może dzwignąć i go possać. Norma że gra piach w reprezentacji i meczach o stawkę. Bryluje w hiszpani kiwając ogórków
23 mar 2019 | 10:50
+3
Brawo Lautaro.
23 mar 2019 | 09:56
+37
Wybór Messiego na zawodnika meczu doskonale pokazuje upośledzenie umysłowe głosujacych. Gratulacje dla Wenezueli.
23 mar 2019 | 15:16
+7
Jak nie oglądają meczu to chcą swojego idola zaznaczyć, żeby pokazać, że jest lepszy od Krisciano.
+3
Messi nie potrafi sam wziąć na siebie odpowiedzialności i wygrać z Wenezuelą, a Ronaldo strzela hattricka Hiszpanii. XD
23 mar 2019 | 09:49
+1
Hahah, mnie się właśnie ten hattrick podobał jedna bramka była z karnego a druga po ogromnym błędzie bramkarza.
23 mar 2019 | 10:28
+3
Hattrick to hattrick. W sumie mam drugi argument - Ronaldo ma Mistrzostwo Europy z reprezentacją Portugalii, a Messi ma mokre pieluchy z reprezentację Argentyny. XD
23 mar 2019 | 11:25
Tak masz drugi? Jak nawet nie wiem jaki był pierwszy z twojej bzdurnej wypowiedzi, że Ronaldo ma hattrick?
0
Tak masz drugi? Jak nawet nie wiem jaki był pierwszy z twojej bzdurnej wypowiedzi, że Ronaldo ma hattrick? No tak chyba że Ci chodzi o jakąś odpowiedzialność która ni jak się ma do tego że jeżeli cała drużyna nie gra to nawet jeden zawodnik sam meczu nie wygra
23 mar 2019 | 11:40
+3
Nie powiesz mi, że cała reprezentacja Portugalii grała genialnie przeciwko Hiszpanii. Grali słabo, Hiszpania była ogromnym faworytem tego meczu, a Ronaldo wcisnął hattricka.

Chodzi mi o porównanie tych dwóch graczy. Messi nie daje rady z Wenezuelą. Co z tego gościu, że cała drużyna gra kijowo, to nie była Brazylia tylko WENEZUELA, słabsza reprezentacja niż Polska. Daj spokój, Messi w repce nie istnieje, proste.
23 mar 2019 | 12:11
-3
Co z tego że to mecz towarzyski było 8 zmian i nikogo podstawowego składu. I nie mów też że ten remis z Hiszpanią to ogromna zasługa tylko Ronaldo, bo właśnie cała drużyna grała dobrze i miał po prostu szczęście że taki błąd popełnił bramkarz. A gdzie był Ronaldo jak nie było karnego i żadnej pomyłki na jego korzyść w meczu z Iranem w takim razie skoro tak Ronaldo wychwalasz i mówisz jaki to on dobry i on w porównaniu do Messiego sam umie wygrać mecz. A q sumie co ja będę dyskutować jak ty coś najpierw o Messim a za chwilę porównujesz już naszą reprezentację z Wenezuelą. Wszyscy w domu zdrowi?
23 mar 2019 | 13:30
+1
W porządku, ale to nadal była Wenezuela, która też nie wyszła najmocniejszym składem. Zaczynasz Messiego wybielać, jakby był niewinny. Oglądałem spotkanie i nie pokazał zupełnie nic. Od takiej gwiazdy się oczekuje znacznie więcej. Znowu będzie kończył karierę w reprezentacji i ucieknie z podkulonym ogonem.
23 mar 2019 | 15:03
-1
Co z tego Wenezuela czy nie Wenezuela, może dużo nie pokazał ale sam meczu nie wygra nikt, a nie zapomniałem według ciebie tylko Ronaldo to potrafi. Więc takim składem nie dziwię sie że Argentyna przegrała
23 mar 2019 | 16:20
-2
Aha!!! Pierwszy raz w życiu w barwach reprezentacji Portugalii w końcu strzelił Hat-Tricka jakiemuś silnemu zespołowi jakim jest Hiszpania i już jest lepszy od Messiego.No kurwa rozśmieszyłeś mnie facet bo w jednym meczu strzelił tyle goli mocnemu zespołowi.To ja też se też powiem Lewy strzelił 4 gole w jednym meczu z Realem w barwach Borussi i też se powiem jest lepszy od Messiego i Ronaldo bo Ronaldo nigdy nie strzelił tyle goli Barcelonie oraz Messi bo nigdy niestrzelił tyle goli Realowi.Ja pierdolę!!! Oceniać gościa po jednym meczu gdzie strzelił 3 gole w końcu jakiemuś silnej drużynie w barwach narodowych.Paranoja!!!.
23 mar 2019 | 17:29
+1
Hm, a po tytułach międzynarodowych już mogę oceniać dzbanie? Messi nic nie wygrał z repką, Ronaldo już tak.
-1
Ronaldo wygrał Mistrzostwo Europy a Messi zdobył wicemistrzostwo świata oraz 3 x Copa America to tak jakby być 3x mistrzem Europy to też jest wielkie osiągnięcie poza tym wygranie Mistrza Świata jest dużo trudniejsze niż wygranie Mistrza Europy bo na Mistrzostwach Europy grają drużyny z samej Europy a na Mundialu z całego świata.
23 mar 2019 | 17:47
-1
przecwelony pusty dzbanie srebro MŚ zawsze jest więcej warte niż niezasłużenie wygrane na farcie ME
23 mar 2019 | 17:45
-1
hehe chyba cie pizdeczko łyżką robili i to nie wcześniej niż wczoraj bo jak byś parę lat oglądał piłkę nożna to byś wiedział że kilka lat temu Messi zaprowadził Argentynę do finału MŚ. A że Ronaldo farciarsko przesmrodził się z Portugalią na ostatnich ME to chyba nawet takie dziecko jak ty powinno rozumieć xDDDD
23 mar 2019 | 18:21
0
Bonzo.Portugalią wygrała bo ułożyła im się drabinka od fazy grupowej aż do finału.Portugalia grała z zespołami większości z nich debiutantami,niedoświadczonymi:
-Islandia debiutant.Drużyna która pierwszy raz w historii awansowała na jakąkolwiek imprezę.Euro 2016.
-Austrią drużyna która pierwszy raz w historii awansowała na ME.
-Węgry drużyna która pierwszy raz w historii awansowała awansowała na ME drużyna bez żadnego doświadczenia.
-Chorwacja drużyna nieobliczalna mogą ograć zespół lepszy od siebie ale też potrafią przerżnąć z drużyną zdecydowanie gorszą od siebie(patrz Portugalia Euro2016,Meksyk MŚ 2014,Turcja Euro2008)Niby na papierze zespół bardzo silny a mimo to nie licząc Mundialu w Rosji nie potrafią od bardzo dawna dojść przynajmniej do półfinału na jakiejś wielkiej imprezie,nie mówiąc już o ćwierćfinałach czy to ME czy MŚ a nawet jak się uda to bardzo rzadko.Dla mnie zespół tylko dobry ale nigdy potęga.
-Polska drużyna która pierwszy raz w historii awansowała do ćwierćfinału gdzie Portugalia gra w ćwierćfinałach ME gra od bardzo dawna więc każdy wie jaka Portugalia na na tym poziomie doświadczenie gdzie Polsce dla której dojście na ten poziom to była nowość.
-Walia kolejny debiutant który moim zdaniem dostał się tylko dzięki sprzyjającej drabince do półfinału.
Tak naprawdę poważnego przeciwnika jakiego miała Portugalia to miała Francje z którą szczęśliwie wygrała w Finale.I to był przeciwnik z topu.Tak czy inaczej Portugalia wygrała Euro dzięki sprzyjającemu losowaniu.
Piszę do ciebie Bonzo.
24 mar 2019 | 14:48
0
I nie zapomnijmy jeszcze dodać że nie powinni wyjść w ogóle z grupy, mieli 3 miejsce
23 mar 2019 | 10:42
Strzelił rok temu tego niby Hat-tricka-naciągany karny i wturalzzo,j po babolu De Gei,edynie bramka z wolnego ładna i normalna.
-2
Strzelił rok temu tego niby Hat-tricka-naciągany karny i wturalzzo,j po babolu De Gei,jedynie bramka z wolnego ładna i normalna.
23 mar 2019 | 09:21
-1
Ale wy jesteście tępi albo niesprawiedliwi w ocenie. Messi przyjechał pokazał się potruchtał i wraca do Barcelony gdzie walczy o 3 trofea. To był tylko mecz sparingowy z Wenezuela i nikt nie będzie grał na 100%.Szarpać grę walczyć w sparingach z takimi drużynami to sobie moga piłkarze z niszowych drużyn. Np z Realu gdzie od marca o nic nie.graja
+1
Jesteś ślepy czy tępy? Nie widzisz tam ukośnika?
23 mar 2019 | 15:13
0
Nie obrazaj kolego
23 mar 2019 | 17:48
jesteś pojebany? czy urodziłeś się po 2014 roku?
0
jesteś pojeban fakopizdako? czy urodziłeś się po 2014 roku?
23 mar 2019 | 08:26
-6
Najlepsi są ci znawcy co się śmieją że grał Messi a przegrali. No tak bo jak w składzie jest Messi to od razu będzie zwycięstwo, to równie dobrze skoro każdy się na niego ogląda niech sam jeden wyjdzie na boisko a koledzy z repry popatrzą
23 mar 2019 | 09:59
+1
Aaa czyli oprócz Messiego cały skład był podstawowy i nie było to wcale mecz towarzyski
23 mar 2019 | 11:54
-4
weź już spierdalaj
23 mar 2019 | 12:16
+2
Wypowiedź adekwatna do poziomu intelektualnego autora :)
23 mar 2019 | 05:31
+6
Mozna tylko pozazdroscic, z tych powtórek wynika ze tam na boisku było 20 graczy biegających równie szybko jak Grosik, ale potrafiących rozegrac piłkę i wspaniale strzelic. Wenezuela wkrótce będzie biła wszystkich, ma tylu świętych fizycznie i technicznie zaawansowanych graczy mogących grac w kazdej najlepszej drużynie świata
23 mar 2019 | 02:17
-14
Co wy macie do niego ? MeSSI w tym roku kazdego niszczy swoimi pieknymi bramkami . To jest tylko czlowiek a nie Robot. Mal1994
23 mar 2019 | 00:57