{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+8
Nawet LM nie jest taka niemożliwa - wobec kary dla City tracą 6 punktów do premiowanego awansem, 5. miejsca w tabeli.
+5
~~Arsenal, no no, pięknie! Za rok będą walczyć o powrót do LM.
16 lut 2020 | 19:34
+17
zgniecione Sroki....
16 lut 2020 | 19:30
+6
Ten Saint-Maximin to bardzo ciekawy zawodnik, przydał by się u nas latem. Zasłużona wygrana, widać że coś zaczyna trybić, to wciąż nie to czego się od Arsenalu powinno oczekiwać, ale widać zmiany. Oby szli za ciosem.
16 lut 2020 | 19:41
0
Daj spokój jeździec bez głowy, wiadomo że widowiskowy itd. ale już lepiej dawać szansę młodym. Newcastle to klub dla niego.
16 lut 2020 | 20:42
-2
Uważam, że ma więcej odwagi i umiejętności w dryblowaniu niż nasz rekordowy transfer.
16 lut 2020 | 23:09
0
Drybling to nie wszystko, nasz rekordowy transfer akurat dzisiaj zaliczył gola, 2 asysty i zagrał dobry mecz. W przypadku tego Maxima to zadziwiające jest jak szybko przystosował się do PL, Pepe niestety potrzebuję trochę czasu i oby to co dziś pokazał było impulsem do dalszej pracy, to potrwa.
17 lut 2020 | 00:10
0
Moim zdaniem ten mecz pokazał że Pepe jest już lepiej przystosowany do Premier League od tego Saint-Maxima. Co by nie mówić to najlepszy asystent Arsenalu w tym sezonie, ludzie go krytykują bo kosztował 80 mln ale jak na pierwszy sezon w Premier League radzi sobie dobrze. Szczególnie po odejściu Emery'ego i jasne że Martinelli kosztował mniej a strzela więcej, ale jak to powiedział Klopp Brazylijczyk jest talentem stulecia, (dokładnie nie Messi :D) a z takimi to zawsze jest ciężko być porównywanym. :)
17 lut 2020 | 15:51
0
"WASZ" no ja pierdole ty chociąż pracujesz na zmywaku w Londynie? Bo za chuj nie uwierze że przynajmniej kible szorujesz w Arsenalu.
17 lut 2020 | 18:27
0
"Nasz pistolero..." nawiązując do jednego z twoich ostatnich komentarzy to czy ty chociaż kładłeś kostkę brukową w jego miejscowości, że tak piszesz?
17 lut 2020 | 19:03
0
Nasz bo gra w reprezentacji polski. Mam prawo mówić że nasz bo w chuj lat jeżdze na mecze naszej kadry i płacę za bilety więc mam prawo identyfikowac się z reprezentacją. Ciebie jedyna rzecz która łaczy z Arsenalem to plakat na ścianie albo nawet i tego nie masz. Uroiłeś tylko coś we łbie że będziesz kibicem Arsenalu a Stadion Emirates widziałeś na pocztówkach.

KIBIC - osoba zainteresowana konkretną dyscypliną sportu i wyrażająca to m.in. poprzez uczestnictwo w charakterze widza w turniejach, zawodach, treningach i innych występach sportowych. Kibice często wspierają konkretny sportowy klub, drużynę lub sportowca, śledząc postępy kariery, wyniki zawodów, zmiany osobowe w składach drużyn itp., i wyrażając swoje wsparcie obecnością na meczach i zawodach, dopingiem, radością ze zwycięstw i zdobytych punktów.
17 lut 2020 | 22:50
0
Super, przedłużaj sobie tym swojego e-penisa. Nikt cię nie zna i nic nie znaczysz.
18 lut 2020 | 01:13
0
W chuju mam co o mnie myślą takie bolki z neta jak ty.
18 lut 2020 | 09:16
0
To chyba nie tak do końca skoro piszesz komentarze w środku nocy. Gdybyś miał to w huju to byś to olał. Chciałeś pokazać jakim wielkim kibicem jesteś, a nikt cię nie zna, nawet na meczykach jesteś tylko pixelem, którego można tak po prostu osrać. Pogódź się z tym.
18 lut 2020 | 13:57
0
Parchu piszesz jakbyś ty był chuj wie kim wyimaginowany "kibicu" Arsenalu. W każdym poscie biadolisz że nikt mnie nie zna :))) Jakiś kompleks? Tak na marginesie to kto ciebie zna?
18 lut 2020 | 18:27
0
Nie stroję się na fifarafa trepie, ty wyskakujesz tu z definicjami kibica jak by kogokolwiek interesowało czy kiedykolwiek byłeś na jakimś meczu. Ludzi to nie obchodzi bo jesteś tylko anonimowym wirtualnym stolcem, który dowartościowuje się plusami, które de facto sam sobie daje.
18 lut 2020 | 19:30
0
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Poszukaj głąba podobnego do siebie i sobie pogadajcie bo ja nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu i tracić cennego czasu na takiego pustaka. Nara
18 lut 2020 | 20:03
0
czemu minusujesz mój komentarz, a plusujesz za każdym razem swój? i czemu mówisz coś o cennym czasie jak wchodzisz tu tylko żeby sprawdzić czy ci odpisałem? jesteś trepem do kwadratu, myślisz, że jak zaplusujesz swój komentarz to ktoś tobie podobny da ci tego plusa i poczujesz się podwójnie dowartościowany, jesteś kałem gościu, takim rzadkim kałem.