Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Arsenal Londyn
0-3 {{score_string}}
25 lut 2018 | 17:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Manchester City
18'
(as C. Bravo)

24'
32'
36'
47'
52'
58'

65'
65'
(as Danilo)

73'
77'

80'
88'
89'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: totil 25 lut 2018 | 17:59
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-1
Przy pierwszej bramce nie było spalonego???
+3
W Arsenalu nie ma swiatowej klasy kopaczy,no moze ze trzech,ale to za malo.Dlatego tymi ogorkami Wenger nie moze wiele ugrac.
26 lut 2018 | 01:51
+15
nie ma zadnjego no moze 3 super dedukcja. mam nadzieje ze lekcje przed poniedzialkiem odrobione
26 lut 2018 | 11:40
-5
marny fanie arsenalu marnego , widze bardziej czyjes wyksztalcenie cie interesuje niz dyskucja w dyskusji na temat tego meczu
25 lut 2018 | 23:25
+6
Kompany, Danilo, Aguero - top3 tego meczu. Złota Malina dla Wilshere'a - zawsze lubiłem gościa, ale teraz lubię go jakby mniej :/
Gracz meczu: V. Kompany
25 lut 2018 | 23:01
+3
Wenger to facet bez honoru. Nie ma pomysłu na ten zespół a kurczowo trzyma się stołka.
25 lut 2018 | 22:40
+39
Aguero (173cm, 70kg) przepycha Mustafiego (184cm, 82kg)😆 I ten jeszcze ma pretensje do sędziego, bo zapomniał mocno stanąć na nogach. Druga połowa zagrana po profesorsku. Gole strzelała stara gwardia City. Vincent Kompany znów jest wielki.
27 lut 2018 | 14:38
-1
Co za bzdury piszesz- znaczy to że piłkarz masywniejszy nie może być faulowany przez mniejszego ? Trochę bzdura promowana przez piłkę nożna- to tak jakby mniejszym, bardziej zwinnym zawodnikom zabronić dryblować- przecież większy ma gorszą koordynacje. Trochę tłumaczenie bez sensu, niemniej uważam że tam faulu nie było.
27 lut 2018 | 14:41
-1
Co za bzdury piszesz- znaczy to że piłkarz masywniejszy nie może być faulowany przez mniejszego ? Trochę bzdura promowana przez piłkę nożna- to tak jakby mniejszym, bardziej zwinnym zawodnikom zabronić dryblować- przecież większy ma gorszą koordynacje. Trochę tłumaczenie bez sensu. Napisałem już bez faulu, ale z drugiej kamery widać, że tam łokciem Mustafiego zablokował- ciężko powiedzieć...
25 lut 2018 | 22:07
+3
hmm albo mnie się wydaje albo przed 22:00 w opisie widniał mecz: Arsenal-Leicester City :P
25 lut 2018 | 22:05
+2
brawo panie wągier, kolejny mały sukcesik w swojej wspaniałej karierze w arsenalu
25 lut 2018 | 21:21
+8
Mustafiego przestawia o pół mniejszy Aguero ima jeszcze pretensje.. cały Arsenał
25 lut 2018 | 21:15
Tak jak stałem za Wengerem ostatnimi czasy tak ostatnie mecze przekonały mnie: WengerOUT! To co było w Lidze Europy i teraz w finale pokazało że w tej drużynie brak motywacji, taktyki i defensywy. A szkoda szczempić ryja.
+4
Tak jak stałem za Wengerem ostatnimi czasy tak ostatnie mecze przekonały mnie: WengerOUT! To co było w Lidze Europy i teraz w finale pokazało że w tej drużynie brak motywacji, taktyki i defensywy. Z całym szacunkiem do city bo są obecnie jedną z najlepszych drużyn na Świecie ale Arsenal nie pokazał nic, nie postawił żadnego oporu. Chociaż powiem również że i kibice Arsenalu którzy przychodzą na stadion pokazują ten sam poziom co i drużyna, siedzą jak w teatrze. A szkoda szczempić ryja.
25 lut 2018 | 21:10
+11
Ośmieszenie Arsenalu poziom 3
25 lut 2018 | 21:08
Jaka jest obrona Arsenalu pokazuje to że Claudio Bravo - bramkarz City - asystuje Aguero :D Gratulacje pierwszego trofeum. To może być ich sezon!

+7
Widze ze niezla miazga miala miejsce. Silva fajnie sobie przyjal a Aguero z przerzutem kozak
25 lut 2018 | 20:27
+2
Noi to jest to ! :)
25 lut 2018 | 20:15
+10
TO CO SIE ODPIERDALA W ARSENALU JUZ NAWET NIE JEST SMIESZNE- TO JEST MEGA ZALOSNE.
JESLI SIWY NIE OPUSCI TEGO KLUBU PO SEZONIE TO STOCZĄ SIE JESZCZE NIZEJ.
25 lut 2018 | 20:00
+32
Brawo City, zmiażdżyliście dziś bezradny Arsenal. Temu klubowi może tylko pomóc odejście Wengera.
Gracz meczu: S. Agüero
26 lut 2018 | 07:54
+1
I sprzedanie klubu do Usmanova
25 lut 2018 | 19:54
+8
Z taką grą to oni przegrali by teraz z Sandecją albo innymi Termalikami, brak pomysłu, brak zaangażowania brak...trenera
+5
Wenger trzyma poziom... poziom zero.
25 lut 2018 | 20:03
+3
No ja bym powiedział że meczem z Ostersund zszedł na poziom -1. W tym meczu wyjrzał na poziom 0 ale stwierdził że na poziomie -1 jest mu lepiej. :D
25 lut 2018 | 19:52
+1
Temu wengerowi to trzeba podziękować bo ten Arsenal to z meczu na mecz to coraz gorzej grają
25 lut 2018 | 19:50
-1
dublet juz maja bo liga tez juz spokojnie wygrana ale ligi mistrzow raczej nie zdobeda
25 lut 2018 | 19:48
+9
Arsenal zenujaco slaby. Nie podjeli rekawic nawet na chwile. Wyraznie widac bylo ktora druzyna jest lepsza. City zespolowo, nie bylo widac slabych punktow
Gracz meczu: David Silva
-10
Przy tej bramce de Gea powinien się był zachować dużo lepiej. Zamiast rozłożyć ręce i stanąć szeroko, on się jakoś dziwnie poskładał i nie wiadomo czego próbował.
+2
mój arsenal żenująco słabo-to nie był ich dzień-nic sie nie kleiło...
city grali poezje-jak stara dobra barca guardioli...
+22
Mecz nie był godny finału, Arsenal nie podjął walki i ograniczył się do statystowania Manchesterowi City. Obie drużyny dzieliła różnica przynajmniej dwóch klas w tym meczu.
25 lut 2018 | 19:44
Chopie jak byś się znał na regułach to byś wiedział ze nie było. A tak to się tylko spinasz nie wygrał twój ulubiony klubik
+15
Chopie jak byś się znał na regułach to byś wiedział ze nie było. A tak to się tylko spinasz że nie wygrał twój ulubiony klubik
25 lut 2018 | 19:36
+6
Jak to mówiom "WENGER OUT"????
25 lut 2018 | 19:35
0
NAJLEPSZY KLUB W ANGLII - MANCHESTER CITY!

I pięknie! Pierwsze trofeum Pepa Guardioli w Anglii stało się faktem, a za chwilę wpadnie kolejne, tyle że to już będzie puchar za MISTRZOSTWO ANGLII. Mam także nadzieję, że Manchester City wygra LIGĘ MISTRZÓW.
+18
Przykro się patrzy na obecny Arsenal. Zwolnijcie wreszcie Wengera i wracajcie do gry.
25 lut 2018 | 19:27
+8
Można było się spodziewać takiego wyniku ale za sam fakt że taki klub jak Arsenal doszedł do finału to należą im się brawa!