{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Materiał dodany przez: fanatic 1 kwi 2017 | 22:53
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

0
Słaby dzień Glika. I maestria Verratiego.
2 kwi 2017 | 17:11
0
1 bramka wina Glika ewidentna ;p a swoją drogą spalony ;p przy drugiej Glik też zagubiony jakkiś był, nie doskoczył i spóźniony , 3 bramka też Glik powinien kryć Cavaniego ;p a czwarta to teoretycznie nie jego wina ale z piłka się minął ;p ewidentnie nie jego dzień ;) oby w następnych było lepiej :) oszczędzali się na Dortmund ;D a swoją drogą to cały zespół jakoś koślawo grał, dużo błędów
-4
cieszynka Cavaniego to jakas tragedia ale jak facet wyglada jak diler narkotykow to czego sie spodziewac
2 kwi 2017 | 13:19
+2
o kurcze ale PSG się na Monako przejechało... i pomyśleć że Barca ich wykoleiła z LM
+9
(fearless.fan)Ciebie tez araby kupią za 5zł na bazarze :D bedziesz buty czyścił :D
2 kwi 2017 | 17:14
+1
ej ale każdy klub kupuje piłkarzy za mase hajsu ;) Barcelona co za darmo Neymara kupiła? a Suareza dostali w gratisie ?:) owszeem Barca bazuje na wychowankach i fajnie ale też wydali mase kasy na piłkarzy ;) a swoją drogą drugi mecz zagrali bardzo dobrze ale trzeba przyznać, że sędziowie im bardzo pomogli ;)
2 kwi 2017 | 10:57
+4
Ja osobiście nie spodziewałem się takiego wypierdolu Monaco.Wrecz przeciwnie myślałem ze wygraja
2 kwi 2017 | 06:11