{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-4
Athletic spięło się na Barce bo latali za 3 , a za chwile dostaną 5 od Getafe ale co tam .
11 lut 2019 | 16:11
-2
Robi się ciekawie w La Liga i bardzo dobrze!! Klasyki benda miały większe znaczenie teraz
11 lut 2019 | 15:25
-1
Robi sie goraco - ale tylko spokoj moze nas uratowac...
11 lut 2019 | 15:15
Coraz cieplej się robi w Madrycie. Ter Stegen uratował nam 1 punkt. Jeszcze El Clasico przed nami, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć. Musimy się spiąć i awansować w LM oraz wywalczyć mistrzostwo.
0
Gracz meczu: M. ter Stegen
11 lut 2019 | 13:07
-7
Barcelona remisuje, Real wygrywa z Atletico i już robi się mała różnica punktowa. Jeżeli RM wygra El Clasico to będzie bardzo gorąco. Jak chce się zdobyć tytuł mistrzowski to nie można pozwalać sobie na takie mecze.
0
dokładnie!;-))))))))))))))))))))))))))))))
11 lut 2019 | 11:22
+8
Oczy mi krwawiły jak ogladąłem grę Barcy wczoraj.Jakby nie MATS to nie byłoby co zbierać.Valverde z uporem maniak wystawia Cou na skrzydle gdzie ten-abstrachując od jego słabej formy-jest cieniem samego siebie.Tymczasem Malcom który uratował remis z Realem robi za widza.Barca za Valverde to drużyna kompletnie bezpłciowa,bez żadnego stylu i polotu.Ernest bez wzgledu na ewentualnie zdobyte trofea powinien po sezonie odejść.
11 lut 2019 | 14:24
0
Bylo kilka okazji do kontry,ale po co...zwolnijmy.valverde zaszczepil im swój flegmatyzm...i co ma myśleć taki Malcolm,mecz wcześniej szarpał napedzał uratował remis i w nagrodę ławka...tam trzeba trenera z jajem z charakterem a nie takie lelum polelum
11 lut 2019 | 09:29
+4
niezla lipa w takim stylu to oni odpadna z lyonem a o mistrzostwie moga zapomniec
11 lut 2019 | 09:07
+3
Jeszcze się okaże że Real mistrzostwo wygra XDD
11 lut 2019 | 13:27
+1
Tego by nikt nie przewidział na początku sezonu!
11 lut 2019 | 07:41
-8
typowe oszczędzanie się przed LM
11 lut 2019 | 01:16
+1
Uuuuu,,,a co to sie stanelo? nawet krasnal niewydolny.
11 lut 2019 | 13:28
10 lut 2019 | 23:07
+40
Coraz cieplej się robi w Madrycie, a dopiero Luty.
10 lut 2019 | 22:55
-70
Kto wie co się jeszcze wydarzy w La Liga :)
Gracz meczu: L. Messi
10 lut 2019 | 22:45
-12
Ż E N A D A
10 lut 2019 | 22:44
-14
Co ten valverde zrobil z ta Barcą...zero pazura...od początku do końca w tym samym tempie...wystarczy ze Messi ma problem ze zdrowiem i nie forsuje tempa i nie ma nikogo kto by pociągnął grę...od kiedy valverde ja objął ciężko ja oglądać!
11 lut 2019 | 11:25
Nie wiem za co masz te minusy skoro napisałeś prawdę.Mam takie samo zdanie.Kiedyś mecze Barcy oglądało sięz przyjemnością i gadało o nich cały tydzień,teraz po 90 min patrzenia nie ma o czym gadać-trzeba odfajkować mecz i finito.
+5
Nie wiem za co masz te minusy skoro napisałeś prawdę.Mam takie samo zdanie.Kiedyś mecze Barcy oglądało sięz przyjemnością i gadało o nich cały tydzień,teraz po 90 min patrzenia nie ma o czym gadać nawet przez pół godziny-trzeba odfajkować mecz i finito.
11 lut 2019 | 14:15
+3
Dokładnie tak jak mowisz mam to samo.Gdy prowadzą to niby zaciagaja reczny i oszczędzają siły....ale jak przegrywaja lub remisuja to wcale nie zwiększają tempa...tylko licza ze Messi w koncu cos wyczaruje i zazwyczaj tak jest,ale ile można to jest geniusz,ale tylko człowiek i ma prawo miec slabszy dzień i co wtedy...właśnie widzieliśmy wczoraj
10 lut 2019 | 22:42
-7
hmm 6 pkt coraz bliżej ten " fatalny " Real :-)
-24
dobrze ze masz swiadomosc
-2
Suarez to prostak jakich mało. Sędzie nie nabiera się na jego symulki to poszczają mu nerwy i zaczyna grać chamsko i agresywnie. Jeszcze te przeszkadzenie w wybiciu bramkarza w końcówce.. Co za cham...
10 lut 2019 | 22:43
-5
Nic nowego;)
10 lut 2019 | 22:46
-15
Co za ból dupy i stronniczość. Masa takiego buractwa była ze strony zawodników Bilbao w tym meczu ale szpilka wiadomo gdzie pójdzie :D
10 lut 2019 | 22:51
-5
Nie mam bólu dupy, bo nie mam o co :p Zawodnicy Bilbao to tacy sami rzeźnicy jak z Atletico, ale oglądanie Suareza za każdym razem wkur^ia. Nie potrafi przegrywać i ciągle wymachuje rękami jak sędzia nie poduktuje faulu na nim czy też na którymś z zawodników Barcelony. No i to wszystko co pisałem wcześniej. Remis sprawiedliwy ze wskazaniem na Athletic, mieli o wiele więcej okazji ale Ter Stegen miał swój dzień. Dobrej nocy życzę!
11 lut 2019 | 05:17
+6
Remis też mi się wydaje sprawiedliwy, a sam Suarez jak to Suarez wnerwia ludzi od wielu lat.
10 lut 2019 | 22:41
-52
Ewidentny faul na Semedo, ale sędziowie z varu, grają tam pewnie w Fortnite. Dla Varealu Madryt od razu byłby karny w takiej sytuacji.
10 lut 2019 | 22:57