{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+2
Defensywa Barcy to kambodza M ter Stegen ratuje im dupy ale co będzie jak go szczęście opuści KATASTROFA
2 gru 2019 | 16:45
+1
Po raz kolejny Messi pokazał klasę. Ile on już takich bramek strzelił.
2 gru 2019 | 13:43
dla mnie barca jest najslabsza w historii
ta wygrana to tylko ,,chwila'' spokoju
kolejne rozpierdolki barcy przez slabsze druzyny wkrotce
no i czekamy na 3 z rzedu osmieszenie w LM w 1/4 albo 1/2 finalu - tym razem niech to bedzie jakas mniej powazna druzyna zeby nie bylo znow podobnie
-5
wynik kompletnie nie oddaje przebiedu meczu
2 gru 2019 | 12:59
+3
Wynik cieszy ale gdyby nie MtS i w fuj farta w pierwszej połowie to...nawet nie chce sobie tego przypominać. Na miejscu Simeone bym sie wychlastał po golu Leo. Co to był za mecz.
2 gru 2019 | 10:44
+3
Sędzia dwoił się i troił aby przekręcić Barcelonę ale się nie udało. Pewnie teraz zwija beret na dywanie w Madrycie i się tłumaczy z niewykonania zadania.
Gracz meczu: L. Messi
2 gru 2019 | 10:22
+41
Po chuj w ogołe Messiego wrzucać do jednego worka z innymi piłkarzami? Dla mnie VVD mogłby zgarnąć złotą piłkę dla najlepszego piłkarza 2019. Messi jest poza konkurencją i ten cały śmieszny pelbiscyt mógłby zbojkotować bo plebs powie że i tak niesłusznie ją dostał, za co? ..."przeciez on nie wygrał LM, nie zdobył Mistrzostwa Świata, nie strzelił gola w decydującym meczu z Liverpoolem" itp.
Messi stał się ofiarą własnego geniuszu, ponieważ tak przyzwyczaił wszystkich do swojej kosmicznej gry, że teraz jeden może dwa nieudane mecze w sezonie wystarczą żeby hejterzy mieli o czym pisać.
+16
Messi kolejny raz pokazał swój kunszt. Szkoda Atletico bo obiektywnie patrząc na stworzone sytuacje i przebieg meczu to było lepsze od Barcy, niestety grając przeciwko Barcelonie trzeba wykorzystywać sytuacje bo wystarczy jedna akcja geniusza Messiego i cały wysiłek w błoto...
2 gru 2019 | 09:02
+11
Myślałem że Atletico ale Messi zabójcza lewa noga i po sprawie łady gool brawo barca (real)
2 gru 2019 | 08:26
+12
Brawo Barca! Ważne 3 punkty! Genialny Messi i świetny Ter Stegen!
2 gru 2019 | 06:38
+5
zawsze zawse ale to zawsze messi mussi ratowac.... Jak on odejdzie to ten klub upadnie
2 gru 2019 | 05:58
+9
W takim meczu takiego piłkarza to trzeba potrójcie albo i nawet poczwórnie kryć. Zrobił swoje.
2 gru 2019 | 01:06
+21
gol zupełnie bliźniaczy do gola z realem madryt na 3:2 Messi to kozak i nic tego nie zmieni
2 gru 2019 | 00:49
+6
Jak tam hejterzy?Boli odbyt p€dałki?haha!Messi mistrz 😁
1 gru 2019 | 23:45
-39
Sędzia wywiązał się z obowiązku i podrukował Barcelonie. A pajac, który kopał gracza Atletico a potem go popychał uśmiechał się z arbitrem bo wiedział, że ten mu nic nie zrobi. No brawo qrwa. Strzelił gola i dziecka zadowolone.
2 gru 2019 | 07:14
+10
Ty jesteś jakiś wyjebany?! Vitolo rozjebał Pique kolano i powinien wylecieć z boiska, ale Lahoz oczywiście chuja zrobił!!! Za To Lenglet za lekkie popchnięcie Moraty w środku pola przy akcji z dupy zarobił żółtą... Jebnij się w łeb, baranie!!!
-6
Powinien Pique rozwalić twarz za wcześniejsze kopanie po nogach. Lahoz musiał ładną sumkę przyjąć od barki.
1 gru 2019 | 23:28
-42
1 gru 2019 | 23:34
+23
Założyłes sobie dzieciaku konto dzisiaj żeby to tylko napisać, mógłbyś mu buty wylizac 😂
1 gru 2019 | 23:36
Idź nasmaruj swój odbyt który Cię piecze czymś i płacz dalej że Barca wygrała żałosny gnojku.Myślę że już powinieneś spać bo po dobranoc 3 jest już kilka godzin a do podstawówki nikt nie wstanie za Ciebie.Podstawówka na meczykach auu auu!!! :)
+3
Idź nasmaruj swój odbyt który Cię piecze czymś i płacz dalej że Barca wygrała żałosny gnojku.Myślę że już powinieneś spać bo po dobranocce jest już kilka godzin a do podstawówki nikt nie wstanie za Ciebie.Podstawówka na meczykach auu auu!!! :)
2 gru 2019 | 20:37