Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

)
(zakończony) (przełożony) ( 90' ) (zakończony) (przełożony)
Javier Estrada Fernández
16'
24'
25'

41'
42'

58'
59'

62'
64'
66'
68'
71'
72'

74'
(as L. Modrić)

80'
84'
89'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
(gol cofnięty)

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Co do rzutu karnego, pr,zapisy mówią o ostatnim dotknięcie się mies,y zawodnikami, wuec teraz jest pytanie , czy było to przed polem karnym czy nie
10 lut 2019 | 12:18
+3
wraca do gry Real Madryt już nie długo LM!!
+8
Powiem tak, Real zasłużył na to zwycięstwo. Przeważał w w 70-80% trwania meczu i niech Atletico się cieszy, że więcej Królewscy im nie wpakowali bramek do siatki, bo mieli i to sporo okazji.
10 lut 2019 | 08:54
+6
Brawo Real już 2 miejsce forma wraca przed LM :D
10 lut 2019 | 08:36
-8
Moim zdaniem to nie powinien być karny, tylko wolny, ale ok.
Gracz meczu: A. Griezmann
10 lut 2019 | 08:29
-4
Brawa dla Atletico za walke.Jak oni grali tym pressingiem w pierwszej połowie,to masakra.Mało w jakim klubie zawodnicy oddają całe swoje serce dla klubu.W drugiej połowie to już frustracja po rzucie karnym i też brak sił.Szkoda,ale jedziemy dalej.To tylko punkt straty.
10 lut 2019 | 07:43
Nie wiem jak trzeba być ślepo zapatrzony w swój klub, że uwazacie, ze karny został slusznie podyktowany. Jakiś żart, zobaczcie faul z poprzedniej kolejki na Moracie w polu karnym, sytuacja sprawdzona przez var i brak karnego, a tutaj karny, gdzie kontakt z zawodnikiem zaczyna się metr od pola karnego. Tak samo jak wybieranie Viniciusa zawodnikiem meczu, jeździec bez głowy, więcej piłek traci, niż robi z nich użytku. Przykre to trochę, że sędziowie są tak słabi, ze mając do dyspozycji var dalej nie potrafią trzeźwo ocenić sytuacji. Prędzej bym się zgodził, ze Correa faulował przy bramce dla Atletico, niż że tam należała sie 11-nastka. Futbol schodzi na drogę, gdzie dotkniecie kogoś palcem to kontakt i faul. Przykre...
-12
Nie wiem jak trzeba być ślepo zapatrzony w swój klub, że uwazacie, ze karny został slusznie podyktowany. Jakiś żart, zobaczcie faul z poprzedniej kolejki na Moracie w polu karnym, sytuacja sprawdzona przez var i brak karnego, a tutaj karny, gdzie kontakt z zawodnikiem zaczyna się metr od pola karnego, poza tym Vinicius ewidentnie szukał 11-nawyki. Tak samo jak wybieranie Viniciusa zawodnikiem meczu, jeździec bez głowy, więcej piłek traci, niż robi z nich użytku. Przykre to trochę, że sędziowie są tak słabi, ze mając do dyspozycji var dalej nie potrafią trzeźwo ocenić sytuacji. Prędzej bym się zgodził, ze Correa faulował przy bramce dla Atletico, niż że tam należała sie 11-nastka. Futbol to gra kontaktowa, a schodzi na drogę, gdzie dotkniecie kogoś palcem to kontakt i faul. Przykre...
Co do meczu, Real zasłużenie wygrał, to co gra Atletico w tym sezonie to jest dramat nie licząc kilka dobrych meczów.
10 lut 2019 | 10:16
-3
Sędzia uznał, co widać zresztą na powtórce, że pierwszy kontakt (ten przed polem karnym) nie wybił jeszcze Viniciusa z równowagi i on przebiegł dalej 2 metry normalnie. W polu karnym jest drugi kontakt, który już wykosił Viniciusa, że ten nie mógł kontynuować rajdu i za to jest karny. Nie siej kłamstw, że karny jest za ten kontakt sprzed pola karnego :)
10 lut 2019 | 11:19
-11
Masz klapki na oczach i tyle. Zawsze rozpatrując takie sytuacje sędziowie biorą pod uwagę moment pierwszego kontaktu z zawodnikiem (moment w którym zaczął się faul), a nie moment w którym piłkarz upada. Oczywista sprawa, że lepiej się wywalić pół metra dalej i mieć rzut karny, niż paść przed 11-nastką i dostać rzut wolny. Piłkarzy przyciąga w takich sytuacjach do pola karnego i to nie jest jedyna taka sytuacja. A jeśli uważasz, że to był kontakt, który spowodował upadek to jesteś ślepy i tyle.
10 lut 2019 | 15:02
-12
Masz rację, niestety klapki na oczach masz Ty. Vinicius był faulowany dwukrotnie, tak uznał komentator, cały świat oraz sędzia. Pierwszy faul to ten o którym jęczysz - przed polem karnym, ten faul nie wybił Viniciusa z równowagi i zawodnik ten mógł biec dalej w polu karnym, Gdyby był tylko ten faul to byłby rzut wolny. Niestety dla Atletico 2-3 metry dalej był kolejny kontakt z nogami Viniciusa, DRUGI FAUL, i za ten faul jest rzut karny bo po nim Vini poleciał już skoszony równo z trawą.
10 lut 2019 | 03:56
+5
Madryt, jest tylko biały. Brawo Real, kocham was, bez względu, czy przegrywamy czy wygrywamy, w moim sercu od 2002 r . ;)
10 lut 2019 | 08:46
+5
Czyli od urodzenia tak? :D
10 lut 2019 | 20:18
+2
Urodziłem się 1991, mam 27 lat, niedługo 28...
10 lut 2019 | 01:56
+16
poziom sedziowania La ligi to jakas kpina uzywaja VARu a popelniaja bledy jak na poziomie okregowki.. dramat
10 lut 2019 | 01:42
+8
Dopiero obejrzalem skrot i sie zastanawiam, po cholere ten VAR skoro i tak po obejrzeniu powtorek sedzia popelnia blad??! Karny na Viniciusu to jakis żart, powaznie juz tak to wszystko sie potoczylo ze ta pilka to za bardzo meski sport nie jest? A spalony Moraty to musieli od linijki chyba odmierzac.
10 lut 2019 | 00:34
+14
Bezbarwne to Atletico, królewscy przejechali się po nich. Przy takiej grze marne szanse z Juve.
10 lut 2019 | 00:10
-6
Jeszcze tylko wpierdol dla krasnala i jego aktorow.
+32
Real Madryt po fatalnym starcie sezonu podnosi głowę najpierw prestiżowy remis na Camp Nou po niezłym meczu i szansa na finał Pucharu Króla teraz wygrana w derbach stolicy no i kto wie czy w LM znowu nie powalczą!?
9 lut 2019 | 21:13
-2
dalem atleti z x ale fajnie fajnie to wyglada nic w tym roku nie wygra real ale niech sie ogrywaja mlodzi i za rok kto wie
9 lut 2019 | 21:04
+56
Skrót nr.2
11:50, kibice atletico pokazujący gesty i okrzyki wulgarne w strone Bale"a ( zaczynają prowokacje )
11:55 Bale pokazujący cieszynkę " TAKIEGO CH**A WYGRACIE "
11:59 nagle wielkie oburzenie kibiców, jak mógł coś takiego pokazać
To jak to działa ? Kibice mogą wyzywać zawodnika i opluwać go bez konsekwencji a gdy zawodnik pokaże kibicom że Atleti na kolanach to już maja go karać ? Ojj.... hipokryzja w czerwonej części Madrytu :D
10 lut 2019 | 08:10
-8
Chyba to ty jest hipokrytą.Tak samo to wygląda na Bernabeu.Musicie się jakoś dowartościować przecież... Z resztą na każdym stadionie kibice pokazują faki.Ale nie powinno się podjudzać kibiców.A czy przy każdym meczu piłkarze prowokują,bo im się coś nie podoba?No nie.Gest Ramosa to już w ogóle... To jest dopiero prowokator.
10 lut 2019 | 12:42
-3
Co znaczy słowo PODJUDZAĆ ?
Nie powinno się PODJUDZAĆ kibica ale PODJUDZAĆ zawodnika można, jo ?
10 lut 2019 | 12:43
+3
Gdyby kibice zachowywali się fair to tacy zawodnicy jak Ramos czy inny " prowokatorzy" sami z siebie by nic takiego nie robili :D
9 lut 2019 | 20:33
Az cieszy się oko, że wracają na właściwe bo bez Realu w formie ta liga traci na wartości. Przynajmniej będzie ciekawie w lidze.
+19
Az cieszy się oko, że wracają na właściwe tory bo bez Realu w formie ta liga traci na wartości. Przynajmniej będzie ciekawie w lidze.
10 lut 2019 | 01:20
-7
I tak chuja warta ta liga. Jak bundeslige wygra Bayern tak La lige wygra Real albo Barca. Tak samo przewidywalna Serie A i wiadomo że wygra Juve. Emocje jak na grzybobraniu
9 lut 2019 | 20:05
+23
Gracz meczu Gareth Bale wolne żarty hehe
Co do meczu Real z tygodnia na tydzień coraz lepiej a z tego Viniciusa może być kawał piłkarza
Atleti jak Simone futbol siłowy kupa fauli no i w tabeli na miejscu na które zasługują
9 lut 2019 | 19:50
+29
Real to teraz maszyna, chciałbym żeby na sam koniec zgarneli mistrza. Ten płacz fanów Barcelony obiegłby całą planetę.
9 lut 2019 | 22:01
-20
Spoko. Jakiś ich "ekspiert" by napisał, że Real został przepchnięty przez ducha Franco i już by się uspokoili bo mieliby jakąś "wymówkę" na sukcesy Realu. Ogólnie to Real ledwo wstaje z kolan, Barcelona nadal rozdaje karty.
10 lut 2019 | 08:14
-2
Ale początkowe sukcesy to była właśnie jego zasługa.Tu nie ma dyskusji.
10 lut 2019 | 09:47
-14
Oczywiście, że nie ma dyskusji - jeżeli czytałeś książki związane z tematyką hiszpańskiej piłki i Franco, nawet te pisane przez katalończyków, to wiedziałbyś iż Franco był kibicem Atletico, nie wchodził nikomu do szatni a samej Barcelonie pomagał 3 uniknąć bankructwa (za co do dzisiaj na Camp Nou wiszą medale honorowe dla Gen. Franco - Real Madryt nie ma takich rzeczy w gablocie bo nie miał nigdy powodów dawać medale Franco :))) ). Mało tego, gdyby nie Franco to nie istniałoby Camp Nou bo Barcelona miała problemy prawne związane z działką i budową stadionu i Gen. Franco wkroczył i im pomógł.

Uwierz mi, że nie chcesz wiedzieć jakie to uczucie kiedy Twój największy wróg był wielokrotnie ratowany przez dyktatora a 40 lat później zarzuca, że to Ty byłeś jego pupilkiem. Hipokryzja i ignoracja ( w Twoim przypadku ignorancja/szerzenie pierdolenia innych z Twojego obozu) to chleb codzienny wśród kibiców FC Barcelona.
10 lut 2019 | 10:03
Wiem,że lubiał obydwie drużyny z madrytu.Ale jeśli chodzi o Barce,to zwykłe mydlenie oczu.Dał im coś za coś.Rozumiesz już, jakim kosztem?On tak działał właśnie.Jak dla mnie powiedzienie największy wróg jest śmieszne.Bo to zwykła rywalizacja o prym w kraju.Takie jest moje zdanie.Wróg to może być zza miedzy.
-2
Wiem,że lubiał obydwie drużyny z Madrytu.Ale jeśli chodzi o Barce,to zwykłe mydlenie oczu.Dał im coś za coś.Rozumiesz już, jakim kosztem?On tak działał właśnie.Jak dla mnie powiedzienie największy wróg jest śmieszne.Bo to zwykła rywalizacja o prym w kraju.Takie jest moje zdanie.Wróg to może być zza miedzy.
10 lut 2019 | 10:05
-15
Coś za coś? To tak jak w dzisiejszych czasach Barcelona w lidze ma najlepsze traktowanie pod kątem czerwonych kartek i karnych żeby zamknęli mordę i nie krzyczeli o niepodległości? To jest ta słynna "Więcej niż klub" mentalność kolego. Szerzysz propagandę bordowych, nic więcej. 4 Ligi Mistrzów w 5 lat też nam Franco zdobył :)) A nie przecież teraz to Perez nam kupił, no tak!
10 lut 2019 | 10:42
-1
Spokojnie kolego.Napisałem tylko o początkowych latach.Te zdobyte trofea teraz to inna sprawa..Ty chociaż nikomu nie ubliżasz,jaki ci koledzy poniżej.Przynajmiej nie zacząłeś. ;)
9 lut 2019 | 19:26
+12
kocham to! Przed Varem - Real wgrywa - "JAK BĘDZIE VAR TO CHUJA BEDZIECIE WYGRYWAĆ"
Teraz kiedy jest Var i każda sytuacja jest przeglądana na monitorach dalej płacz. Jeden ma pretensje, że sędzia asekuracyjnie podniósł chorągiewkę dopiero jak Morata strzelił XD Co tam, że tak się robi w każdym meczu, żeby dokończyć akcje, ale przy okazji sprawdzić czy bramka zdobyta była prawidłowo - TO DLATEGO, ŻE SĘDZIOWIE POMAGAJĄ REALOWI!

Drugi krzyczy, że karny nie był słuszny - karny nieoczywisty bez wideoweryfikacji, ale w dobie varu oczywistym było, że karny zostanie uznany. To nie wymach prawą nogą obrońcy (przed polem karnym) spowodował upadek, ale, siłą rozpędu, wjazd ugiętą lewą nogą, a to już było w polu karnym. OCZYWIŚCIE POMOC REALOWI!

Atleti było słabsze, strzeliło mniej bramek, grało chimerycznie i strasznie kopało po nogach :)
Psy szczekają, a karawana idzie dalej :)
9 lut 2019 | 20:01
-6
Smuty
9 lut 2019 | 19:19
+24
To chyba najbardziej budujące zwycięstwo w tym sezonie. Vamos Madrid!
Gracz meczu: Reguilón
9 lut 2019 | 19:18
+17
gratulacje dla Realu, liga będzie dużo ciekawsza
9 lut 2019 | 18:55
-24
cały sukces jaki osiągnął real powini zawdziecać atletico to oni doprowadzili real do tego miejsca gdzie teraz sie znajduje
Gracz meczu: T. Partey
9 lut 2019 | 18:39
-57
Atletico nie zagrało na 100% swoich możliwości, zawiódł Morata, ale Real został w tym meczu wyciągnięty za uszy przez sędziów. Skandaliczny karny!
9 lut 2019 | 23:11
+3
Skandaliczna to bramka dla Atletico po faulu
10 lut 2019 | 08:22
-5
Boże dziecko.Przestań z tym skandalicznym faulem,bo to nie ma porównania w ogóle.Real dostaje niesłusznego karnego,który jest więcej jak stuprocentowa sytuacja.Atletico samo sobie wywalczyło gola po sytuacji,która nie była aż tak ewidentna.Swoją drogą karny na Moracie przy jednej sytuacji też mógłby zostać odgwizdany.Nie przy pierwszej ,a przy drugiej.Bo było takich więcej.
9 lut 2019 | 18:31
+29
Real zaczyna łapać wiatr w żagle.. Oby tak dalej.
9 lut 2019 | 18:30
-7
2 mecz z Moratą- druga przegrana xD
Po co on właściwie gra skoro nic nie wnosi? Kalinic w miare sie zaaklimatyzował i gra dużo lepiej od niego.
9 lut 2019 | 18:25
-38
Karny to śmiech na sali.Ale spokojnie karma wraca.Atleti jeszcze ich wyprzedzi.
+47
Jak można po takiej dominacji Realu zrzucać winę na sędziego? Moim zdaniem prowadził mecz fatalnie ale wyniku nie wypaczył w żaden sposób. Trochę więcej pokory, bo przegrywać też trzeba umieć.
9 lut 2019 | 19:14
-23
Mówisz o dominacji po rzucie karnym?I tak nie nazwałbym tego dominacją.Atletico bardzo chciało,ale nie było im to dane...
9 lut 2019 | 18:24
+24
Świetny mecz Realu, a Atletico w kryzysie...
9 lut 2019 | 18:21
-38
Ten karny z kapelusza. :(
Plus do plusa i Real dostaje fory od sędziego w kolejnym meczu.
A sami już grają lepiej, nie trzeba im tak pomagać.
-24
Spalony moraty też kozacki :D Sędzia go nawet nie widział, bo był niedostrzegalny, dlatego podniósł flagę po tym jak piłka wpadła do bramki. Żeby tak dobrze wychwytywali takie spalone jak ten
z uznanej bramki z półtorametrowego spalonego jak 2 tygodnie temu.
9 lut 2019 | 18:26
+21
Sędzia dobrze zrobił puścił grę a pożniej spokojnie ta sytuacja została przeanalizowana na VARze tak się robi
9 lut 2019 | 18:34
-14
Ktoś napisał, że źle robił? inny mecz i nic by nie sprawdzali na varze. Atle i kilka innych ekip już wyjebali na tym procederze kilka razy.
9 lut 2019 | 20:06
+10
W końcu piłka nożna jest sprawiedliwa i dalej Ci nie pasuje bo Real wygrywa
Co ma zrobić FIFA i UEFA abyś był zadowolony?
9 lut 2019 | 21:14
-7
sprawiedliwa jest wtedy kiedy tego chcą gościu, wyjdź z nory, już pomijam ten mecz bo przegrali zasłużenie.
9 lut 2019 | 22:35
+3
"sprawiedliwa jest wtedy kiedy tego chcą" xD
9 lut 2019 | 18:19
+16
Tak niewiele zabrakło,aby kazdy piłkarz Atletico kończył mecz z conajmniej żółtą kartką
9 lut 2019 | 18:15
-10
Koniec świata Real wygrywa z Atletico :)
+4
Być może Liga jeszcze nie jest do końca przegrana barcelona ma jeszcze mecz z Atletico u siebie z Sevilla na wyjezdzie i z Realem na wyjezdzie jeżeli Królewscy utrzymają obecną forme to będzie ciekawie do końca sezonu !! :)
9 lut 2019 | 18:16