{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-7
Rupert Lee van Doosky to zwykły drewniak i dziad. Każdy kto tylko czeka na szpicy na piłkę by móc strzelić gola, zrobiłby to samo co ten leszcz. Żaden z niego zawodnik. Zero techniki, drewniane sztywne chujowe ruchy a piłkę kopie jak Józek spod Żabki. Chujowy jest.
A teraz minusy... :-)))
23 wrz 2019 | 23:30
+2
Idiota z ciebie...
24 wrz 2019 | 13:51
+4
Jak takiego debila dopuszczają do pisania komentarzy widać że na wsi podłączyli internet
+20
Bayern idzie dobrze w tym sezonie i myślę, że mistrzostwo oraz puchar Niemiec są jak najbardziej na wyciągnięcie ręki. Mam nadzieję, że w UEFA CL przynajmniej osiągną półfinał. Szacunek Lewandowski 9 goli w 5 meczach oraz oddanie karnego nowemu koledze brawo kapitan reprezentacji Polski.
22 wrz 2019 | 09:07
-7
karny z kapelusza, obalił się jakby nie jadł śniadania, druga sprawa wykonanie karnego, powinien nie uznać bo co to za drobienie i zatrzymanie no ale Bayern ma specjalne warunki w Niemczech i każdy o tym wie
22 wrz 2019 | 08:06
+5
A za co ta czerwona kartka ?
22 wrz 2019 | 05:02
+8
Lwy mogl miec hattrick ale oddal karnego. ,oze i dobrze.
22 wrz 2019 | 04:34
+8
Nic nowego w grze Bayernu. Graja slamazarnie bez presingu i do tego kopacze nie sa zgrani,przez co wiele nieporozumien w zagrywkach. Obrona wpada w panike nawet przy podejsciu pod pole karne Bayernu takich ogorkow ja FC Koln. Porownujac Manchester Guardioli widac kolosalna roznice. Zawodnicy sa swietnie zgrani, graja szybko i z polotem. Kazdy swietnie operuje pilka, z nienaganna technika.Z taktyki widac ze kazdy wie co ma robic i gdzie jego miejsce. Tam nie ma przypadku, wszystko funkcjonuje jak wysokiej klasy maszyna. Bayern z Kovacem niczego nie ugra w L.M.
21 wrz 2019 | 22:57
+10
Perišić pięknie wkomponował się w skład Bayernu.
22 wrz 2019 | 09:05
+11
Dokładnie, a przy golu tylko spojrzał i przymierzył idealnie, widać, że dalej jest głód gry i w sumie fajnie, że tak się ułożyło, że wrócił do Bundesligi i to do Bayernu grając wcześniej w BVB:), wydaje mi się, że to dodaje mu dodatkowego smaczku i pobudza w nim większe zasoby umiejętności;)
21 wrz 2019 | 22:30
-3
Przeciez nie można wykonywać tak karnego jak Continho. On się zatrzymał w połowie biegu, a to nie dozwolone
+3
Pierwsza bramka to trochę szczęścia, ale druga to cały Robert, on nie marnuje (jak inni) takich sytuacji.
21 wrz 2019 | 21:14
+15
5 meczy 9 goli, standard w wykonaniu Lewego ;)
+32
Lewy zawsze patrzy na dobro dużyny !!! nie ważne jakiej on jest urodzonym liderem . Pokazał ze liczy się drużyna oddając tego karnego :)
+48
Piękny gest Roberta.Zna swoją klasę i umiejętności a jednak oddaje wapno.Klasa sama w sobie.Wie że te lata są jego i się tego nie boi.Ten gest idziesz świat a ja jestem z nim.Co tu mówić rodak który rozświetla nasz kraj w świecie tylko pokłon i wielka radość.Robert ..... Jesteś Wielki.....
21 wrz 2019 | 19:39
+10
Koeln prezentuje się jak jakaś zbieranina amatorów
Gracz meczu: J. Kimmich
21 wrz 2019 | 18:47
Naprawdę wygląda jakby Bayern zdobył brakujące ogniwa.
+17
Naprawdę wygląda jakby Bayern zdobył brakujące ogniwa. I ten gest Roberta wobec Cou przy karnym... Bezcenne.
21 wrz 2019 | 19:35
+12
W takim meczu się tego nie dowiesz
21 wrz 2019 | 18:37
-70
Na kłopoty Bednarski... Na ogórków Lewandowski... Z leszczami Robercik strzela gole jak na zawołanie... w meczach z prawdziwymi drużynami będzie leżał na murawie i kwiczał... też jak na zawołanie. Zwykły z niego średniak a nie napadzior światowej klasy... ale wy wiecie lepiej - więc pompujcie balonik, pompujcie . . . kto ma chuch ten dmuch... Balonik pęknie i smród się rozejdzie po całej Europie i to juz niedługo. Ale wy pompujcie tępaki
22 wrz 2019 | 11:53
+3
Dziwię się, że taka głupia cipa jak Ty jeszcze nie została zbanowana. Żryj gruz cyganie obsrany.
23 wrz 2019 | 14:47
-1
nie zostałem zbanowany bo admini wiedzą, że mam rację ty jebany bezmózgowcu. Ty dalej sobie kochaj tego pseudo gwiazdora i wal gruchę do jego fotek w internecie. W październiku zobaczysz co z niego za gwiazda gdy będzie co trochę leżał na murawie w meczach kadry i w Lidze Mistrzów.
I nie pisz do mnie tak jak do swojego starego ty obsrany śmierdzący żulu. Lemurze jebany
21 wrz 2019 | 18:27
+5
Nie oglądałem meczu a tylko skrót. Ktoś powie dlaczego sędzia nakazał powtórzenie karnego? Chodziło o zachowanie Coutinho, że niby wstrzymał nabieg, czy o to, że bramkarz nie stał na linii? Jeśli o bramkarza, to przecież bezsensowne by powtarzać jeśli pada bramka...
+12
Pewnie o to ze za szybko wbiegli zawodnicy w pole karne zanim oddal strzal.
21 wrz 2019 | 18:04
+28
Lewy klasa, oddał Coutinho karnego, żeby ten się właściwie przywitał z kibicami
21 wrz 2019 | 17:27
+29
jak mówiłem, tak i się dzieje: nowe nabytki zaczynają się coraz lepiej zgrywać, świetni Perisić i Coutinho to obok Lewego dziś najaktywniejsi gracze, zasłużone ich gole
21 wrz 2019 | 17:24
+17
Fenomenalna forma Roberta! Podoba mi się to co zaczyna wprowadzać Kovać.
+16
Pokazał klasę. To zagranie może być ważniejsze niż te dwa gole w budowie mistrzowskiej drużyny.
21 wrz 2019 | 19:40
+7
pełna zgoda
21 wrz 2019 | 19:03
-27
oddał mu wapno bo Ania tak mu kazała. Nie może za dużo goli strzelić na boisku bo wtedy w sypialni nie dostanie okazji do strzelania :-))))
Jebany drewniak
21 wrz 2019 | 22:55
-3
Hahaha jak się na boisku wystrzela to już w sypialni nie ma czym strzelać
22 wrz 2019 | 04:22
-2
Bo nie ma wylacznosci na wykonywanie karnych.
21 wrz 2019 | 17:10
+22
Robert świetna forma, Bayern świetny skład osobowy po transferach.
* Tak z innej beczki: chcesz sobie poprawić humor? Wejdź na meczyki!
21 wrz 2019 | 17:18
+12
Dyskryminujesz piłkę nożną niepełnosprawnych
+10
* Raczej niepełnosprawnych dziennikarzy pokroju KACZMARKA i nieogarniających moderatorów strony.
21 wrz 2019 | 16:57
+52
Robert, jak ja cię kurwa szanuje, mogłeś wbić hattricka a Ty oddałeś go koledze z drużyny żeby mógł strzelić pierwszego gola
21 wrz 2019 | 16:54
+74
Lewy mógł mieć hattricka a oddał karnego Coutinho żeby chłopak się przełamał, brawo :)
+25
Z jednej strony fajne zachowanie Lewego, ale z drugiej to szkoda trochę :(
21 wrz 2019 | 19:30
+14
Nie bój nic tym zachowaniem więcej zyska niż straci a poza tym pokazał,że dobro drużyny na pierwszym miejscu a na 2 własne cele.
21 wrz 2019 | 16:52
+25
Brawo Lewy, no i Bawarczycy na 1 miejscu w Bundeslidze :)
+20
Podoba mi się ta rotacja którą wprowadza Kovac. Jedynie Muller chyba pogodził się już z rolą zmiennika ,ale nawet to wydaje się naturalne bo od dawna nikt nie ma na niego pomysłu. Trochę mu się dziwię mimo wszystko ,że się nie buntuje ,albo coś. Z drugiej strony on wygląda na takiego gościa co chyba już nie widzi swojej przyszłości w żadnym innym klubie.
21 wrz 2019 | 16:07