{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
z przebiegu spotkania ten wynik jest ogromną sensacją bodajże 3 słupki dwie poprzeczki plus 4-5 razy sam na sam z tym dodatkowo że raz było 3 na bramkarza i gnabry zjebał...ogromny brak skuteczności, to jest po prostu cud dla Aptekarzy że się udało bo w doliczonym czasie gry Bayern miał trzy setki i ich nie wykorzystał .... wpadki się zdarzają bo to była wpadka jeżeli oceniają to po grze gospodarzy ....
1 gru 2019 | 04:41
Aniu,
Ostatnio wróciłem później - po czwartej
Dzisiaj jestem wcześniej przed pierwszą
Aniu !!! Gdzie jesteś do cholery, odezwij się!!!
0
Aniu,
Ostatnio wróciłem później - po czwartej.
Dzisiaj jestem wcześniej - przed pierwszą.
1 gru 2019 | 08:43
-4
zamknij mordę Robert i włóż mi go do dupy
1 gru 2019 | 10:17
+7
Do jakiej dupy? Oglądałem program Kuba Wojewódzki gdzie gośćmi byli Ania i Robert Lewandowscy. Po ich rozmowie widać, że to Ania jest głową rodziny i bestialską p0lką, a Robercik to beciak betabankomat. Za przynoszenie milionów do domu Robert w zamian ma co najwyżej seks raz w miesiącu w pozycji na misionarza i to przy zgaszonym świetle.
30 lis 2019 | 23:41
+10
Ciekawe jak by bayern przeniesc do ligi angielskiej na ktorej pozycji by skonczyli sezon i czy lewandowski by byl krolem strzelcow
30 lis 2019 | 23:44
+2
Ciekawe, w pewnym sensie weryfikuje to LM ale z drugiej strony to cały sezon. Ciekawe spostrzeżenie.
Gracz meczu: A. Davies
1 gru 2019 | 02:02
+4
weź pod uwagę,że z brytyjskimi funtami na kontach mieliby znacznie więcej kasy na transfery i szerszą kadrë.
30 lis 2019 | 22:31
-21
Drewnialdowski to moze dostac drewniana pilke,a nie zlota. Ten sezon to mistrzostwo dla Lipska, a dla Wernera armatka.
30 lis 2019 | 22:30
+4
Witam,
Czy mógłby ktoś mi opisać występ Lewandowskiego w tym meczy? Niestety praca.. i nie mogłem obejrzeć . z góry dziękuję.
30 lis 2019 | 23:52
+11
Wszyscy w Bayernie grali jakby właśnie wstali od stołu albo wrócili nad ranem po balandze. Kompletne zero. Wszyscy bez wyjątku. Koszmar. Dałem Daviesa na gracza bo trudno było znaleźć kogoś innego. Masakra na całego, seriami spieprzone sytuacje przez wszystkich. Tego nie dało się oglądać.
+16
Dziś to nie był Lewy ... Już dawno nie widziałem takiej nieskuteczności u niego.. i w ogóle w całości jakoś tak dziwnie chaotyczny ...No cóż przyszedł ten zły dzień i tyle .. jestem pewien, że następny mecz już będzie ok. ...No i generalnie Bayern miał taki mecz, że nic nie chciało wejść ... a to niecelnie a to bramkarz a to poprzeczka.
30 lis 2019 | 20:48
+8
Ogromna nieskuteczność Bayernu... Tyle sytuacji, a tyle spartolonych.
30 lis 2019 | 20:45
+1
Bayern totalnie nieskuteczny dzisiaj, na czele z Lewym niestety. A co tam robi Martinez to ja nie wiem, z całym szacunkiem...jest za wolny na grę z Bawarczykami, już moja babcia szybciej biega, to przez niego stracili drugiego gola, bo nie upilnował Bailey'a...
+4
Bramkarz Leverkusen 10 strzałów obronionych. W tym pewnie z 7 bardzo groźnych. Już widziałem w LM jak obronił strzał na 200 % coś bardzo podobnego co zmarnował w lidze Reca ,tylko on się bardziej wykazał. Kolejny talent nie ma co...Z twarzy i budowy ciała przypomina mi Butta :) Edit. A teraz przeczytałem ,że to Finn o Słowackich korzeniach ;D
Gracz meczu: L. Hrádecký
30 lis 2019 | 20:40
+2
OBRON DZIS SIE NIE POPISAŁA
30 lis 2019 | 20:31
+7
Robert Lewandowski ratuje 3pkt dla Bayeru. Zamiast strzelać to pcha się do bramki.
Gracz meczu: T. Müller
30 lis 2019 | 20:28
+11
Typowy Bayern, chyba nie chcą wygrać ligi.
30 lis 2019 | 21:11
+5
Nie chca, ale wygrają, bo zaraz reszta zacznie grac o wiele gorszy piach od nich. W tamtym roku Borussia robiła co mogła, żeby Bayern zdobył majstra w tym roku zrobi to inna druzyna która boi się być mistrzem.
+11
To ile sytuacji bramkowych zostało zmarnowane przez piłkarzy Bayernu przekracza ludzkie pojęcie.
30 lis 2019 | 20:26
+9
lewy w formie
Gracz meczu: M. Diaby
30 lis 2019 | 20:20
0
O prosze silniejszy rywal i od razu Bayern nie istnieje pan złota piłka zresztą też Kovac nie był problemem
gnabry zawodnik meczu urwa :/
najpierw lewemu nie wyłożył i walnął z ciasnego kąta w słupek, a potem podał za słabo do pokrytego perisicia zamiast do niepokrytego mullera :/
+15
najpierw lewemu nie wyłożył i walnął z ciasnego kąta w słupek, a potem podał za słabo do pokrytego perisicia zamiast do niepokrytego mullera i 2 łatwe brameczki poszły się turlać:/
30 lis 2019 | 18:56
-44
No i gdzie ten frajer do zlotej pilki.
30 lis 2019 | 19:14
+35
Przecież Messi nie gra, to co się przypier...asz?
30 lis 2019 | 20:15
-3
^^ W punkt... hehe...
30 lis 2019 | 22:29
-3
No przeciez drewnialdowski placze w mediach ze mu nie chca zlotej pilki dac.
1 gru 2019 | 10:19
-1
Co się do Messiego przypierdalasz śmieciu?Siedź tam w swoim kurwidołku i zdychaj z andreaskim.
1 gru 2019 | 22:11
+1
Elektroresekcja prostaty (TURP) to zabieg przezcewkowej elektroresekcji tkanki gruczolaka w obrębie gruczołu krokowego.
Już wiem czemu masz tak najebane w baniaku, śmieciu z prostatą.
+3
Ty masz taki sam wizerunek (kurwa jak można napisać z błędem ten wyraz) jak Kukiz sprzedawczyk, który najpierw nazywa PSL zorganizowana grupa przestępczą po czym wiąże z nimi koalicję.
30 lis 2019 | 20:44
+3
Czyli jak Ronaldo lub Messi nie strzeli to już nie są frajerami ale Lewy już tak.