{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Bayern dobrze zaczyna sezon LM. Brawo Lewy.
+27
A ja lubię te brzydkie bramki Lewego. Sami zobaczcie: czterech obrońców + bramkarz, a wygrywa Lewandowski. Pewnie zarabia więcej kasy niż reszta ludzi w polu karnym, ale to on ściera dupę, żeby zmienić tor lotu piłki. Podanie nieudane - chuj z tym gramy dalej. Gnabry rozłożył ręce, nie walczył, zupełnie jak Grosik, a Lewy do końca. I to jest magia tego zawodnika, tam gdzie reszta nie widziałaby sensu, tam on widzi zawsze okazję do strzelenia bramki.
I to o czym mówił podczas wywiadu: za jego bramkostrzelność w większym stopniu odpowiada ogólne przygotowanie fizyczne, niż technika piłkarska. Kiedy przechodził do BVB, to był drewniany, nikt nie widział u niego przyjęcia, strzału. Smuda słusznie zauważył, że technika Lewego jest kiepska podczas skautingu. Ale miał co innego - przygotowanie fizyczne, które umożliwia mu wkładanie nogi w takich sytuacjach.
19 wrz 2019 | 08:44
-36
Nie chce się poświęcić dla reprezentacji i kibiców trzeba podjąć męską decyzję.Podziękować za grę.
0
On to nie wiem, ale ja jestem pojebana, a co?
19 wrz 2019 | 05:45
+45
Dla Lewego nie ma straconych pilek.
19 wrz 2019 | 08:42
-31
Co ty pieprzysz.W reprezentacji same stracone piłki.Nie trafia nawet z 7 metrów.
19 wrz 2019 | 10:21
+16
Najlepszy strzelec w historii kadry. Zjebales trollu. Nawet lajza być nie potrafisz.
19 wrz 2019 | 19:33
-4
czy ty oglądasz ostatnie mecze reprezentacji.Chyba nie.Nikt nie odbiera zasług Lewandowskiemu ale to co wyczynia w reprezentacji to szkoda slów.
+23
Bayern powinien to wygrać 7:0 Ale ta ofensywa się dopiero zgrywa na nowo. Coutinho na swojej pozycji będzie rządził. Perisić świetny. Mogą być czarnym koniem w tym roku. Chociaż to była tylko Crvena Zvezda.
-1
podaj swój adres to ci dam albo zerżnę ci matkę.
22 wrz 2019 | 10:00
0
Większego pojeba nie widziałem. Będzie pajac zwloki dymal
22 wrz 2019 | 11:02
0
To zrobię to z twoją kobieta.Chyba .ze masz faceta to mu odpuszczę.
29 wrz 2019 | 14:55
0
Lecz się psycholu bo jak sam ujales mozna znaleźć nadawce...
20 wrz 2019 | 16:55
0
może nie wiesz ale można dojść do nadawcy .Będzie mnie to kosztowało ale cię znajdę.Jeżeli jesteś pełnoletni to się możesz bać.Jeżeli jesteś gówniarzem zapłaci za to matka.
18 wrz 2019 | 23:17
+24
Piękna pułapka Mullera-3 gol
19 wrz 2019 | 10:29
+1
tak, ale mogli taką niespodziankę zachować na lepszego przeciwnika, gdzie wynik by był remisowy lub słabszy...
18 wrz 2019 | 23:13
-3
lewy ratuje sobie bramka tylek, juz tam niemieckie bockwurst czekaja zeby po nim pojechac za niewykorzystane 100
Gracz meczu: M. Neuer
18 wrz 2019 | 23:11
+8
Lewandowski nieskuteczny dzisiaj. Tak hejtowany Muller wchodzi w 85 min. ma jedną okazję i strzela gola :) Taka piłka.
18 wrz 2019 | 23:05
Jaka musi to być różnica grając dla Bayernu i mając w swoich szeregach graczy z najwyższego topu, a z drugiej strony drużyna prowadzona przez wuefista, którego największym osiągnięciem jest 4 miejsce z Wisłą Płock, a o strategii, ustawieniu faktycznym nie ma zielonego pojęcia.
+22
Jaka musi to być różnica grając dla Bayernu i mając w swoich szeregach graczy z najwyższego topu, a z drugiej strony drużyna prowadzona przez wuefista, którego największym osiągnięciem jest 4 miejsce z Wisłą Płock, a o strategii, ustawieniu taktycznym nie ma zielonego pojęcia.
18 wrz 2019 | 22:57
+14
Bayern gładko, do przewidzenia, brawo Lewy :)
18 wrz 2019 | 22:55
+12
Brawo Bayern .Grali lekko jak na sparingu prawie
18 wrz 2019 | 23:03
wynik lepszy niż mecz
zobaczysz, że oni "jak na sparingu" będą grali z każdym i znowu daleko nie zajadą
0
zobaczysz, że oni "lekko jak na sparingu" będą grali z każdym i znowu daleko nie zajadą
ano asyst to on nie zbiera
jak strzelił to aż sobie pomyślałem "no widzisz, próbowałeś podać to od razu karma dała ci brameczkę"
19 wrz 2019 | 07:54
+7
W gruncie rzeczy to asystował sam sobie, także gol i asysta w jednym meczu, fanstatycznie!:-)
19 wrz 2019 | 08:48
-3
,,W gruncie rzeczy sam asystował sobie,,.W reprezentacji ostatnio nic.
-20
70 minuta-Lewy bez gola....Krycha z golem:-))))))))))))