{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Idealne pożegnanie dwóch legend. Przepis mówiący o żółtku za zdjęcie koszulki chyba nadal najgłupszy ever.
19 maj 2019 | 13:08
+14
jprdl Lewy zamienił się w Inieste w tym meczu
19 maj 2019 | 11:03
+7
Choć Lewy bramki nie strzelił to trzeba przyznać ze mecz rozegrał jak należy. Ogólnikowo mecz świetny w wykonaniu Bayernu. Przyjemnie się oglądało ;)
19 maj 2019 | 10:58
+3
ładny koniec
Gracz meczu: R. Lewandowski
19 maj 2019 | 02:35
+7
Lewandowski bez bramki (chociarz mial okazje) ale zagral bardzo dobrze. Ten mecz mieli wygrac, i widac ze sie mocno przylozyli. Statystyki mowia wszystko.
19 maj 2019 | 02:05
-2
Beka z Eintrachtu, tak się zafiksowali na obecnych rozgrywkach LE, że w przyszłym sezonie zagrają w dupie xD
Gracz meczu: K. Coman
19 maj 2019 | 03:51
+4
Przecież będą grać w LE, więc o co ci chodzi???
+29
Brawo Robbery, brawo Lewy, brawo Bayern!
19 maj 2019 | 02:08
-14
A co takiego zrobił w tym meczu?
19 maj 2019 | 09:24
+3
2 kluczowe podania przy golach na 1:0 i 5:1 plus kilka (2 albo 3, nie pamietam juz) podania, ktore wyprowadzaly jego kolegow na sytuacje jeden na jednego z bramkarzem, niestety raz minimalny spalony, a w pozostalych bramkarz wybronil.
18 maj 2019 | 19:05
+13
Piękne pożegnanie .
Do tego świetne dwie akcje zespołowe przy 1 i 5 bramce .
18 maj 2019 | 19:00
+17
ALE IM TO WYSZŁO !!!
18 maj 2019 | 18:53
+29
Super pożegnanie , każdy po brameczce!!!
Dwie legendy ,powodzenia panowie!!!
18 maj 2019 | 18:17
+5
I gdzie są Ci, co mówili że to ich sezon? Daliście sobie majstra wyciągnąć z łap i nie powiem, że bez wysiłku. Bayern musiał troche też popracować nad sobą no ale.. daliście dupy. Drugiej takiej okazji na mistrzostwo nie będzie. Bundesliga zdetronizowana. #MiaSanChamp7ons.
Gracz meczu: F. Ribéry
18 maj 2019 | 18:14
+25
Ja wiedziałem, że tak będzie XD
18 maj 2019 | 17:55
+20
No cóż kończy się pewna epoka genialnych graczy.Będe wspominał ich najlepsze lata w karierze w Barwach Bayernu jak mieli najlepsze okresy kiedy dzięki im Bayern wspioł się na wyższy level w światowej piłce.Zapamiętam piękny półwolej Robbena w ćwierćfinale LM z 2010 jak dzięki tej niesamowitej bramce Bayern wyeliminował z LM Manchester United.Zapamiętam jego piękny gol z Fiorentiną w LM z 2010 gdzie też dzięki jego fenomenalnej bramce z dystansu wyeliminował Fiorentine.Riberiego też będe w pięknym stylu wspominał te jego piękne rajdy skrzydłami,dryblingi z najlepszych czasów i cudowne gole.Rafinha dużo zrobił dla tego klubu.Ogólnie żegnajcie legendy Bayernu i geniusze światowego futbolu.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.Powinni jeszcze puścić piosenke"See you again".Żegnajcie legendy w piękny sposób zakończyli przygode tego klubu.
18 maj 2019 | 17:54
+11
Koniec pewnej epokii. Fajnie że Robbery zdobyli po bramce
18 maj 2019 | 17:48
+12
Az sie lezka w oku zakrecila , jak Riberry strzelil tą piekna bramke, a jak jeszcze Robben dolozyl, to chcialem sie przytulic mam jakiegos cycka.
18 maj 2019 | 17:41
+23
Robert Iniestowski ;)
18 maj 2019 | 17:36
Szkoda troche Eintrachtu, nawet do ligi europy sie nie zakwalifikowali.
0
Szkoda troche Eintrachtu, nawet do ligi europejskiej sie nie zakwalifikowali.
+7
Zakwalifikowali się
18 maj 2019 | 17:58
+4
Dlaczego, przeciez zajeli 7 miejsce, a tylko 6 jest premiowanych gra w europejskich pucharach ?
18 maj 2019 | 18:09
+12
bo w finale Pucharu Niemiec zagra Bayern z Lipskie, czyli drużyny, które juz zapewniły sobie europejskie puchary, więc automatycznie 7 miejsce wskakuje do Europy.
18 maj 2019 | 17:28
+22
Bardzo miło się robi na sercu jak się żegna w takim stylu legendy! Tak na marginesie, bardzo dobry mecz w wykonaniu Roberta, z takiej strony nikt go nie znał chyba
18 maj 2019 | 19:58