{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

10 lut 2019 | 11:43
Gratulacje Bayern, już tylko -5, dacie radę!
Mimo porażki styl Schalke nie był najgorszy, po dobrym meczu pucharowym z Fortuną, teraz stać nas było na dość otwartą grę z Bayernem i w sumie wynik nie przeraża, to tylko 3:1. Wierzę, że to są małe kroczki ku lepszym wynikom w lidze, teraz przed nami niezły terminarz: Freiburg, Mainz, Fortuna - nasze rejony tabeli. Po drodze oczywiście miła odskocznia od szarej rzeczywistości w postaci Champions League :) Na plus personalnie: Kutucu, Konoplyanka, McKennie, Sne, Fährmann.
Powodzenia z Anglikami w LM dla obu ekip #bundesTAK
+10
Mimo porażki styl Schalke nie był najgorszy, po dobrym meczu pucharowym z Fortuną, teraz stać nas było na dość otwartą grę z Bayernem i w sumie wynik nie przeraża, to tylko 3:1. Wierzę, że to są małe kroczki ku lepszym wynikom w lidze, teraz przed nami niezły terminarz: Freiburg, Mainz, Fortuna - nasze rejony tabeli. Po drodze oczywiście miła odskocznia od szarej rzeczywistości w postaci Champions League :) Na plus personalnie: Kutucu, Konoplyanka, McKennie, Sane, Fährmann.
+1
Pomijając zachwyty nad Lewym, faktycznie zagrał fajny mecz, zamknął usta ekspertowy SkySport Hannavaldowi, ale... Dla mnie gracz meczu to jednak James. To jak ten ziomek szuka Lewego w każdej akcji i jak dokładnie dogrywa, czapki z głów. Ciekawe kto w Reprze będzie pełnił taką rolę. Zielu?
10 lut 2019 | 05:21
+11
Hahahahha, haman, czy jak mu tam ! Jak by Bayern bez lewego wyglądał, pierwszy gol, Lewy dużo zrobił, drugi gol lewego, trzeci co prawda przypadek, ale lewy podał. Więc gdzie jest Bayern bez lewego ?! w dupie!!! Jeżeli nie potrafią docenić lewego, niech odejdzie, wtedy go docenią, jak zagrają na 0 z przodu dwa trzy mecze !
10 lut 2019 | 00:28
-36
Goretzka, Gnabry,James,to nie poziom Bayernu. Lewusa sprzedac, i kupic Kane,on nie marnuje trzech setek w meczu.
10 lut 2019 | 09:31
+4
ty byś lepiej zrobił pewnie jak taki kurwa miły jesteś do polaków, kane dobry ale level pod lewym więc szkoda marnować czas gadać bez sensu
10 lut 2019 | 00:20
+38
Robert Lewandowski jest świetny. Potrafi ciężko pracować (jak większość Polaków). Za swoją pracę odbiera dobre zarobki. Czy ja mu zazdroszczę? Absolutnie nie. Jestem dumny z Jego osiągnięć. Martwi mnie polityka Bayern Monachium (a w zasadzie jej brak). Wychodzi na to, że Niemcy wcale nie są tacy bogaci jak się o nich mówi. Angole, Hiszpanie, Francuzi, Włosi - to jest TOP. Niemcy są słabi. Gdyby nie "LEWY", to Bayern byłby kompletne dno. Współczuje "LEWEMU", że musi ratować twarz Niemców i wysłuchiwać pierdolenia o jego słabszej formie.
10 lut 2019 | 00:27
0
Miałem 6+ i administrator "sczyścził" mi to do zera. Jak wiarygodne są "meczyki"?
9 lut 2019 | 23:57
+15
Ciekawe co tam u Hamanna słychać.
10 lut 2019 | 10:40
+4
Schował się w domu i płacze do poduszki, kopiąc nogami i rękoma w podłogę jak rozkapryszony dzieciak ?
9 lut 2019 | 23:06
+11
Lewandowski zalicza "pieknym przypadkiem" super siódmą asyste w sezonie !!!
+18
Lewy zamknął japę Hamanowi. Albo raczej otworzył jak mu szczena opadła ?
9 lut 2019 | 21:36
+16
Dzisiejszego popołudnia zasiadłem przed telewizorem co ostatnio zdarza mi się dość rzadko aby prześledzić sportowe emocja najpierw konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich (niestety tylko 4 miejsce Biało-czerwonych) a następnie ten mecz który pokazywał Eleven Sports 1 no i po obejrzeniu 90 minut zmagań Bayernu z Schalke muszę stwierdzić, że Bawarczycy zagrali b. dobry mecz jak na swoje ostatnio prezentowane możliwości, szczególnie w ofensywie (gra obronna dalej pozostawia wiele do życzenia) jeśli chodzi o sam mecz stał na niezłym poziomie biorąc pod uwagę dość niską formę obydwu odwiecznych rywali (skąd inąd dalej aktualnych mistrzów i wicemistrzów Niemiec) reasumując Bayern powoli chyba pod wodzą Kovaca wraca na właściwe tory a Schalke musi szybko coś zmienić bo taka marka na 13 miejscu w lidze to wstyd dla klubu i kibiców "Niebieskich". Jeszcze kilka słów o Lewandowskim i James'ie bo moim zdanie patrząc na całe 90 minut to ten pierwszy moim zdaniem okazał się najbardziej kluczową postacią u gospodarzy tego meczu ale jeśli chodzi o pierwsze 45 minut to James zagrał świetnie prawie tak dobrze jak na pamiętnym Mundialu w którym zdobył koronę króla strzelców, z tak skutecznym i pracowitym Lewym i kapitalnym Jamesem Bayern nie całkowicie stoi na przegranej pozycji z łapiącym zadyszkę Liverpoolem w 1/8 UCL.
9 lut 2019 | 21:34
0
Wygrali zasluzenie. Brawo Robert choc mogles pokusic sie o hatrika,okazje miales:)
9 lut 2019 | 21:16
-4
Robert piatunjoo milik kownas i slawek na skrzydle, dreamteam
9 lut 2019 | 21:09
+3
Najpiękniejsza asysta Lewandowskiego w karierze złożył się do tej przewrotki jak Ronaldo z Juve more nie ta wysokość ale identyczne ułożenie asysta zajebista.
9 lut 2019 | 20:40
+4
Gonia BvB.Dzis odrobili 2 pk.
9 lut 2019 | 20:30
Udział przy 3 golach ale Lewy to samolub i nie gra dla dobra zespołu ? Dietmar zmień dilera ?
+47
Udział przy 3 golach ale Lewy to samolub i nie gra dla dobra zespołu ? Dietmar zmień dilera ;)
9 lut 2019 | 20:27
+32
Bardzo dobry mecz Lewego, świetny James, aczkolwiek Lewy mógł mieć co najmniej trzy bramki, ale i tak był aktywny przy każdym golu Bayernu. Co tam słychać, panie Hamann?
9 lut 2019 | 20:51
James jest piekny ? to tylko schalke ? co Ty pierdolisz gosciu?
+11
"James jest piekny ,to tylko schalke" ? co Ty pierdolisz gosciu?
9 lut 2019 | 21:28
+5
Nie spinal się jego jeszcze na świecie nie było jak schalke wojowało po boiskach
9 lut 2019 | 20:22
+12
To kto tam następny do bicia ? Live ? A nie, jeszcze jakieś ogórki na ząb.
+35
Lewandowski jak zwykle wielka klasa. Polak kapitanem Bayernu, niesamowity piłkarz.
9 lut 2019 | 20:12
-10
Lewemu brak skupienia. Gdyby to był Lewy sprzed dwóch lat to by miał już ponad 20 goli już na koncie. Stracił trochę pazura. Może to już wiek a może znudzenie Bayernem i ich stylem gry. Ciągłe klepanie na boki aż do porzygu.