{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Materiał dodany przez: Martin1990 20 lut 2018 | 21:08
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+2
i co muller strzeli dwa fartowne gole i juz cała rzesza okrzykiem ze to najlepszy gracz na świecie..
21 lut 2018 | 22:35
0
czerwona kartka ustawila mecz. muller to straszna lamaga, ale znowu ma farta, a jego fart jest wart tej pensji. ;) co quaresma zrobil z hummelsem, to brak slow, marnuje sie w tym besiktasie, ale tam mu pewnie tez dobrze placa. ;)
21 lut 2018 | 20:46
+6
Co za debile jeszcze protestują, widać było na kilometr, że wjazd był w nogi, a piłki nawet nie dotknął, na dodatek Lewy wychodził na czystą pozycję więc czerwona bez wątpliwości. Ale piłkarzom brak samokrytyki to wiadomo nie od dziś
21 lut 2018 | 17:49
Nie ma Arse3naluy to turasy 5ke zgarneły :)
+18
Nie ma Arsenalu to turasy 5ke zgarneły :)
21 lut 2018 | 16:32
+8
Heh smiech z czeskow co mowili ze besiktas moze sie postawic bayernowi bo tam w grupie sie ladnie pokazali heh lm to inny swiat ale coz glupota nie boli Hahaha
21 lut 2018 | 21:18
-3
To prawda, głupota nie boli, byłem jednym z nich co twierdzili że besiktas będzie trudnym przeciwnikiem
21 lut 2018 | 16:26
+7
Lewy w formie.
Gracz meczu: R. Lewandowski
21 lut 2018 | 14:27
Szacun dla Lewego, ale nie za dwie bramki i asyste, tylko za ustawienie meczu w 16 minucie. Mogl spokojnie obronce wyminac i strzelic, ale widzial ze jest sam na sam i zostawil noge. Reszta Bayernu, tez niezle, nawet lysy gral druzynowo ;)
+15
Szacun dla Lewego, ale nie za dwie bramki i asyste, tylko za ustawienie meczu w 16 minucie. Mogl spokojnie obronce wyminac i strzelic, ale widzial ze jest sam na sam i zostawil noge. Reszta Bayernu, nawet niezle, tylko czy wystarczy na powaznego przeciwnika? I lysy gral druzynowo ;)
21 lut 2018 | 12:12
+25
No i Bayern podobnie jak City i Liverpool w kolejnej rundzie.
21 lut 2018 | 10:55
Ja nie wiem po co ten obrońca Besiktasu szedł 'na raz', przecież było widać, że Lewandowski o nie wyprzedzi dyby za nim pobiegł, bo szybki to on nie jest za bardzo.
-14
Ja nie wiem po co ten obrońca Besiktasu szedł 'na raz', przecież było widać, że Lewandowski go nie wyprzedzi gdyby Vida za nim pobiegł, bo szybki to on nie jest za bardzo. Zepchał by go do boku i na tym by się skończyło.
Gracz meczu: T. Müller
21 lut 2018 | 10:24
+6
no tak Turcy moga siedziec po swojemu i palic nargile ale foofball jest dla nich za trudny...nawet jesli polowa skladu to najemnicy
21 lut 2018 | 10:21
+8
Brawo Lewy
21 lut 2018 | 10:20
-26
Lewy jak zwykle albo na pustą albo po dobitce.
21 lut 2018 | 12:39
+22
Bo też trzeba wiedzieć gdzie stać żeby tak strzelać bramki
21 lut 2018 | 13:43
+19
Taka jest rola środkowego napastnika - wykończenie akcji. Lewy to egzekutor. Za to mu płacą żeby taki był.
21 lut 2018 | 16:59
21 lut 2018 | 18:43
-6
Kolezko w dupie mam Ronaldo i to jak on strzelil ale nie maco sie oszukiwac i mówic ze tak nie jest bo KURWA TAK JEST 90% bramek lewego jest wlasnie takich i to mysle dlatego nie biorą go zbytnio pod uwage przy wyborach najlepszych pilkarzy AMEN a tak na marginesie to dla mnie LM moze wygrac kazdy w HUJU mam to ze real albo barca moze wygrac albo przejebac wygra lepszy i bólu dupki jak większasc z was nie bede mial .
21 lut 2018 | 20:02
21 lut 2018 | 22:40
-7
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA jeb sie na łeb tfu tfu tfu !!!!!
21 lut 2018 | 09:40
+23
POLAK RODAK NAJLEPSZY
21 lut 2018 | 09:29
-17
Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Lewy ma kose w Bayernie i gracze robią wszystko, by mu nie podawać? Robben, Muller, Coman, czyli beton tego klubu, mogli sprokurować jeszcze ze dwie bramki gdyby dograli do Lewego w odpowiednim momencie. Vidalowi też się trochę dostaje, miał kilka dobrych okazji. Gracz meczu chyba jednak Muller, dał ważniejsze i ładniejsze bramki.
21 lut 2018 | 09:28
+24
Lewy oby tak dalej..aż do finału.
21 lut 2018 | 08:47
+12
planowany nokaut! czy w besiktasie gra odpadek z realu-ten burak pepe?fajnie ze wsadzili mu 5-tkę ;-P
Gracz meczu: Pepe
21 lut 2018 | 08:45
Lewy może nie błyszczeć, ale jest tam gdzie powinien gdy obrońcy robią błąd lub gdy trzeba dobić. To on sprokurował karny i właściwie tym ustawił mecz. Lis pola karnego niczym kiedyś Gerd Miller. Jakby jeszcze miał drybling to byłby komplet i nr 1 na świecie
-8
Lewy może nie błyszczeć, ale jest tam gdzie powinien gdy obrońcy robią błąd lub gdy trzeba dobić. To on sprokurował karny i właściwie tym ustawił mecz. Lis pola karnego niczym kiedyś Gerd Miller.Każdy wolny to potencjalna bramka nie mówiąc o karnych. Jakby jeszcze miał drybling to byłby komplet i nr 1 na świecie
21 lut 2018 | 10:01