Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Bayern Monachium
4-2 {{score_string}}
21 sty 2018 | 15:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Werder Brema
5'
25'
(as M. Kruse)

41'

58'
63'

65'
73'
74'

76'

84'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: fanatic 21 sty 2018 | 16:05
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Czy któryś z kibiców Bayernu wie kiedy wraca Neuer ?
22 sty 2018 | 12:43
Do tego, że lewy strzela to już przywykłem :-) cieszy mnie że Muller łapie formę i James oczywiście
+12
Do tego, że lewy strzela to już przywykłem :-) cieszy mnie że Muller łapie formę i James oczywiście. Werder też trzeba pochwalić bo to był dobry mecz
22 sty 2018 | 11:53
+4
Setna bramka Mullera w lidze i pierwsza ładna zarazem.
22 sty 2018 | 10:29
+8
Świetny powrót Lewego do gry w nowym roku! Wahałem się komu dać piłkarza meczu między Lewandowskim i Mullerem ale jednak Polak strzelał w ważniejszych momentach meczu.
Gracz meczu: R. Lewandowski
22 sty 2018 | 09:05
+13
Robert masakrator, kolejny tytuł króla strzelców bundesligi??
22 sty 2018 | 02:02
+8
Werder zagrał odważnie i może opłaciło by się to gdyby nie ich defensywa i instynkt Roberta :D
+12
Robert, główna pracuje, Müller przebudzenie oby tak dalej!! ?
21 sty 2018 | 22:51
+6
Wystarczy spojrzec na tabale wyników i wszystko jasne :)
21 sty 2018 | 22:18
+13
Lewy jak nowy - bravo
21 sty 2018 | 21:37
+8
"You just cannot stop this man scoring goals"! :)
21 sty 2018 | 21:36
+20
I kto mi powie , że Lewy nie jest w top 3 napastników w Europie?
21 sty 2018 | 21:03
-20
No wreszcie Lewandowski nie na pustaka,bo sie cala Europa juz smiala z tych pustakow.
21 sty 2018 | 20:55
+17
Lewy wraca po kontuzji i od razu strzela dwa gole , człowiek maszyna . Muller wreszcie odnalazł formę . James chyba na dobre zaaklimatyzowal sie w Bayernie
21 sty 2018 | 20:26
+12
Super Bayern Super Lewy
21 sty 2018 | 20:23
+19
Lewandowski jest niezastąpiony! Polak wrócił po kontuzji i strzelił dwa gole!
21 sty 2018 | 20:12
+11
Niemcy mogą pomarzyć o takim napastniku jak Lewy , u nich w reprezentacji na tej pozycji grają leszcze :D
21 sty 2018 | 19:59
+1
Co to ma tej stronie robi Deutscher Fussball-Bund eV ?
21 sty 2018 | 19:57
+9
Wspanialy Lewandowski, oby forma utrzymala sie do mistrzostw.
21 sty 2018 | 19:55
+2
Lewy dzik. Jakies ku.wa uwagi????
21 sty 2018 | 20:25
-7
MATKA CI NIE MUWIŁA ABY NIE PRZEKLINAĆ?!
21 sty 2018 | 23:06
+1
Jak juz to mamusia.A tak na marginesie to nie przeklenstwo a bluzga ale to dopiero w gimnazjum sie dowiesz o roznicy tych slow
21 sty 2018 | 19:36
+11
Ale przy drugim golu Lewy machnął głową :D Brawo Lewy lecisz w kazdym meczu z golami.
21 sty 2018 | 19:16
+2
mecz przecietny w wykonaniu Bayernu. Cieszy grad goli, skuteczność Mullera i bramki Lewego. Martwia aż 2 stracone bramki i to z takimi ogórami. Bayern musi jeszcze poprawic kilka rzeczy by liczyc się w CL
21 sty 2018 | 18:49
Lewy kozak w ogórkowej Bundeslidze ale jak przyjdzie co do czego to zawodzi. O czym mówię? O decydujących meczach Bayernu w fazach pucharowych ligi mistrzów.

Sezon 2014/15 - Bayern trafia w półfinale na Barcelonę. Lewandowski w pierwszym meczu na Camp Nou jest bezradny, nie ma żadnych sytuacj. Obrońcy Barcelony chowają go do kieszenii. Barcelona pewnie wygrywa pierwszy mecz 3-0 który kończy emocje w dwumeczu. W rewanżu Lewandowski strzela gola, ale to w momencie w którym Barcelona prowadzi w dwumeczu 5:1 i odpuszcza drugą połowę dzięki czemu Bayern ratuje honor i wygrywa 3:2 tylko i wyłącznie dzięki dobremu sercu piłkarzy Barcelony.

Sezon 2015/16 - "Lewy" gra koszmarny pierwszy mecz z Atletico. W drugim strzela gola ale nie grał w tym meczu porywająco a gola strzela z pół metra do pustej głową. Gol ten nic nie daje Bayernowi.

Sezon 2016/17 - Lewandowski w pierwszym meczu nie gra z powodu kontuzji skupić więc musimy się na rewanżowym meczu z Realem. Lewandowski strzela gola z karnego, ale w całym meczu z gry 0 sytuacji, nie pomagał drużynie w defensywie ani nic. Bezradny.

Lewandowski zawodzi Bayern w najważniejszych meczach sezonu i to widać gołym okiem.
-68

Sezon 2015/16 - "Lewy" gra koszmarny pierwszy mecz z Atletico. W drugim strzela gola ale nie grał w tym meczu porywająco a gola strzela z pół metra do pustej bramki głową. Gol ten nic nie daje Bayernowi.

Sezon 2016/17 - Lewandowski w pierwszym meczu nie gra z powodu kontuzji skupić więc musimy się na rewanżowym meczu z Realem. Lewandowski strzela w nim gola z karnego, ale w całym meczu z gry 0 sytuacji, nie pomagał drużynie w defensywie ani nic. Bezradny.

21 sty 2018 | 19:07
+40
Prawda jest taka że Polska nie miała od dawna tak dobrego napastnika o ile w ogóle ktoś kiedykolwiek był lepszy od Roberta. Fakt w lidze mistrzów poza finałem z Borussią może i nic spektakularnego nie osiągnął ale i tak jest wielki i należy mu się szacunek więc takie komentarze że Bundesliga jest "ogórkowa" może pisać tylko ktoś z mega bólem dupy kto nie potrafi się cieszyć tym że Polacy mają wybitnego piłkarza.
21 sty 2018 | 19:14
+27
Gabinet lekarski ogólnie jest od 8-16 ale od PN-PT więc się pośpiesz .
21 sty 2018 | 22:49
Ciekawe jaka druzyna z naszej ligi bylaby w stanie pokona ć taki ogórkowy Werder. Zapewne znowu ogorkowa bundesliga zawita do finalow mistrzostw swiata a super wypasiona ekipa anglikow z premier league odpadnie w fazie grupowej albo zaraz po.
+4
Ciekawe jaka druzyna z naszej ligi bylaby w stanie pokonać taki ogórkowy Werder. Poza tym zapewne znowu ekipa z ogorkowej bundesligi zawita do finału mistrzostw swiata a super wypasiona ekipa anglikow z premier league odpadnie w fazie grupowej albo zaraz po.
2 lut 2018 | 19:57
+1
XDD chciałeś być fajny pisząc ten komentarz ale ci nie wyszło ...
21 sty 2018 | 18:43
+14
Zawsze jak Lewangolski odpocznie to strzela jak na zawolanie. Cieszy fakt ze strzelil pewne bramki nie z przypadku :)
21 sty 2018 | 18:38
Dobry mecz. .
+12
Brawo Robert ,Brawo Bayern
21 sty 2018 | 18:31
+14
Pieknie, trudny mecz, ale sobie poradzili, przypominaja mi sie mecze z ostatniego sezonu Juppa w 2013, walka do konca, wiara, ze wygraja. Muller wraca do formy, dobrze dla Lewego, bo Muller jak nikt potrafi znalezc Lewego w polu karnym. Lewy po kontuzji wrocil mocny, to dobrze zadziala na jego pewnosc siebie, tak wazna dla napastnika. Minusem straszne bledy w obronie.
21 sty 2018 | 18:27
Lewy jak zobaczył, że Wagner ma wejść to strzelił dwie bramki. Bardzo ważne gole bo oba na prowadzenie. Dobry mecz. Przeciwnik chciał grać w piłkę i był bliski osiągnięcia dobrego rezultatu. Taką Bundesligę chce się oglądać.