{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+9
Skrót 7 minut, znalazł się w nim czas na trzy powtórki nieudanego lobostrzału Casemiro, a nie ma sytuacji prowokującej karnego. Genialny montaż.
15 cze 2019 | 11:00
+10
Coutinho rozpieprzał grę Brazylii, w ogóle nie potrafili się utrzymywać przy piłce w jego sektorach gry, stracił masę piłek głupimi zagraniami, ale potem dali mu strzelać karnego i dopchnął piłkę do pustej bramki po akcji kolegów, więc jest graczem meczu.

Ten koleś chyba jakiś cyrograf podpisał, bo jest chujowy niesamowicie i pierdoli praktycznie wszystko, co da się spierdolić, ale zawsze potem znajdzie się na pozycji, na której można spijać śmietankę z wysiłków kolegów. I to jego na rękach noszą, chociaż to jego chociażby przeciętnej gry zawsze brakuje zespołowi, by osiągnąć sukces.
+4
Moim zdaniem, jeżeli Brazylia nie wygra całego turnieju, to trener do zwolnienia. Rozumiem, że jest Argentyna, Kolumbia, Urugwaj i Chile, ale skład i ławka w Canarinhos jest tak mocna, że nie widzę innego scenariusza, jak wygranie tego turnieju.
15 cze 2019 | 11:05
+13
Brazylia jest bardzo mocna, ale nazwiskami. A nazwiska nie graj - grają ludzie.
Praktycznie cała obrona jest już blisko emerytury i tutaj czasami może czegoś brakować. W pomocy są Casemiro i Coutinho, obaj rozgrywający "sezony życia". Atak to Firmino, który często jest wychwalany pod niebiosa, ale jeszcze nikt nigdy mi nie pokazał, za co właściwie są te pochwały. Sam w jego grze nic wielkiego nie widziałem i brazylijskim gwiazdom pokroju Romario czy Rivaldo może buty nosić. Richarlison jest z kolei niesprawdzony.
No i brakuje Neymara, który Brazylii zazwyczaj daje 60% kreatywności w ataku.

Drużyna na pewno świetna, ale czy na pewno taki murowany faworyt?
15 cze 2019 | 12:04
+7
Nazwiska czasem grają, spójrz na Francję. Okej, dostali od Turcji, ale to zwykły wypadek przy pracy. Do 2022 z dumą nosić będą tytuł Mistrza Świata.

Trochę racji masz, ale i tak generacja brazylijskich piłkarzy rośnie w siłę. Tite stawia na doświadczenie, połączone z polotem i finezją. Formacja obronna generalnie lepiej, jak jest doświadczona. Inna sprawa ze skrzydłowymi, gdzie wiek jest ważny, bo skrzydłowy musi mieć finezję, być szybki, gibki, wytrzymały itp. Środkowy obrońca za dużo nie biega. Silva-Miranda, to prawda, że już starsi piłkarze, ale nadal masz Marquinhosa i Militao, którzy starzy nie są. Moim zdaniem tam brakuje mentalności zwycięzców. Wiem, że niby takie powiedzenia są wyssane z palca, ale ja w to wierzę. Tak, jak np, Borussia Dortmund i Bundesliga. Po prostu w najważniejszych momentach zawodzą. To samo może być z Brazylią na Copa America (to samo było na mundialu w Rosji). Skoro mundial dla nich za ciężki, to tutaj powinno pokazać siłę. Moim zdaniem, może nie murowany faworyt, ale na pewno taki zespół, który jak tego nie wygra, to będzie rozczarowanie. Nawet, jak przegrają w finale. Kadra + pozytyw własnego boiska. No nie powiesz mi, że większą sensacją będzie wygrana Brazylii niż Urugwaju/Kolumbii/Chile. Oni powinni czuć głód zwycięstwa. Neymar jakim pajacem jest, takim jest, ale to naprawdę świetny grajek (według mnie za Messim i Ronaldo). Pierwszy mecz im wyszedł, bo oglądałem cały, generalnie grupa całkiem przyjemna, ale zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało.
16 cze 2019 | 01:25