{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Powiem tak: Neymar to jest idiota (tak wiem nie grał) Gość gdyby grał tak jak na piłkarza przystało, nie pajacował i grał mecze w reprezentacji Brazylii to mógłby pobić rekord strzelecki Ali Daei-ego. Ale jak się nie ma ambicji... Oby nigdy nie przyszedł do RM.
19 cze 2019 | 17:31
-2
Widać, że nawet z powtorkami VAR mozna wyniki ustawiać
19 cze 2019 | 17:24
+1
Brawo Wenezuela. W kraju rozpierducha a wy walczycie i nie przegraliscie z dwoma wyżej notowanymi rywalami. Teraz tylko wygrać ostatni w teorii najłatwiejszy mecz z Boliwią i awans zapewniony.
19 cze 2019 | 11:34
+14
Czy ktoś może powiedzieć dlaczego 2 i 3 bramka została unieważniona? Nie ogarniam
19 cze 2019 | 17:35
+3
Druga to proste, tam był spalony. Nie ma znaczenia, ze piłka po drodze odbiła się od zawodnika przeciwnej drużyny bo to nie było jego umyślne zagranie. Natomiast trzecia nie mam pojęcia. Z kontekstu wydaje mi się, ze też sędzia ostatecznie odgwizdał spalonego, ale na powtórkach nie mogę się go dopatrzeć. Przecież w tej sytuacji spalonego wyznacza linia piłki a nie zawodnicy więc Firmino nie mógł być na spalonym.
20 cze 2019 | 02:51
+1
Faul na obrońcy.
21 cze 2019 | 17:38
0
W 3 najprawdopodobniej chodzi o to, że zawodnik Brazylii (ten stojący najbliżej bramki) dotknął piłkę przed tym, kiedy do niej wpadła po strzale drugiego Brazylijczyka (nie mogę się dopatrzeć który to ten, który strzelił, a ten, który dotknął ją kiedy leciała po swoim torze lotu - w każdym razie jest to albo Coutinho albo Firmino), a więc gol przyznany jest bezpośrednio jemu - jeśli on jest strzelcem bramki, to w tym wypadku jest na pozycji spalonej, bo stoi za bramkarzem, a jednocześnie przed jednym obrońcą - spalonego nie ma wtedy, kiedy stoi za bramkarzem a przed dwoma obrońcami. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w sławnym meczu Polski z Czarnogórą w meczu el. do mś 2014 - https://www.youtube.com/watch?v=SzPGYhSbIu0
Mierzejewski oddaje strzał gdy stoi za bramkarzem, jednocześnie obrońca Savić jest jedynym graczem który stoi przed Mierzejewskim - a powinno ich być 2, aby nie został odgwizdany spalony. Nawet Szpaku wspomina w tym filmiku o tym że "tam był tylko jeden obrońca, a powinno być dwóch"
21 cze 2019 | 17:41