{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+5
Milan gra jak grał , nowi napastnicy tez nie strzelają , problem nie leży w Piątku tylko w grze Milanu
Gracz meczu: I. Bennacer
25 sty 2020 | 14:00
+3
A Telliegrisso napastnik Bresci czy jak mu tam to jest ładna pizda a nie napastnik .Tyle sytuacji ile on spierdolił to jest kpina , większość strzałów obok słupka mógł strzelić z 5 goli w tym meczu . Brescia mogła wjebać Milanowi w tym meczu z 5 albo więcej goli i tylko dzięki porażającej nie skuteczności Bresci oraz świetnej grze Donnarumie Milan nie dostał w pizdę choć Milan też miał swoję sytuację może z 3,4.ale Brescia miała ich więcej i tylko fuks uratował Milan od wpierdolu.

+6
Piatek już nawet nie jest 1 rezerwowym do wejscia z ławki. od głownego napastnika do głównego ogrzewacza ławki i pozycji 4 napastnika w drużynie.
+8
Grali ze spadkowiczem a mecz wyrownany. Pjontek juz na stale przyspawany do lawki.
25 sty 2020 | 00:03
+8
Ah ile to było piania co to miał Ibra zrobić. Miał rzucać o ściany łamać koście chuj wie co jeszcze a tu wyszło wielki chuj. Podstarzały grajek z ego wielkim jak nos który za pół roku będzie bez klubu
24 sty 2020 | 23:48
-11
Znowu napastnik z golem Piątek Out!
24 sty 2020 | 23:38
+6
POdejrzewam, ze MIlan dlatego zrezygnowal z gry w pucharze uefa, bo wstydzili sie, jaki by tam wpierdol dostawali od ogorasow.
+4
Moim zdaniem dobrze że siedzi na ławie. Jeszcze mecz może dwa i będzie grał. Teraz dopiero widać jaka padaka jest w tym Milanie. Ibra też nic nie gra - nie grają na niego nie ma bramek . Siedli na Krzyśka to będą jechać po.Zlatanie
24 sty 2020 | 22:58
+6
No i co panowie ? oglądałem mecz ... to jest dramat .. skoro brescia wyglądała jak barca w rozegraniu ze słabym zespołem w lidze. I co Ibra ? wyglądał jakby go nie było na meczu. ZERO. Rebić ma ostatnio szczęście bo goluje z byle zamieszania, ale to się skończy. Niesamowite jaki słaby to jest skład personalnie. Piątek moim zdaniem teraz wychodzi na to, że jest niczemu wynien.. ale chyba jest winien temu, że tam został. Drużyna gra tragikomedie gorzej niż za Gatusso i nawet go nie wpuszcza... mimo że Ibra gdzieś mentalnie był na fliperach bo nic nawet nie śmierdziało w polu karnym.
24 sty 2020 | 23:25
+15
DLatego PIatek, bardzo glupio zrobil, zostajac w Milanie. Nawet jak zlapie forme, to co z tego, skoro ten zespol gra taka padake.
24 sty 2020 | 23:54
+1
to wiem ja i ty i reszta, Zarząd Milanu zachowuje się jak Boniak, czyli nie dopuszczają do siebie faktów. Polityka Milanu byłaby zhejtowana na meczykach gorzej niż komentarze idioty szmuglera i innych podobnych. Taka jest prawda.
25 sty 2020 | 06:15
+8
Piątek by chętnie Milan opuścił ale nikt nie chce go kupić.....wszyscy chcą go wypożyczyć... a Milan chce odzyskać pieniądze które w niego wjebali
24 sty 2020 | 22:47
0
Brescia grała niezłe spotkanie do tej 70 minuty, ale wystarczył jeden błąd przy niepokryciu Ibry, dośrodkowanie, zamieszanie i przytomne wturlanie piły przez Rebicia; potem z gospodarzy zeszło już powietrze i Milan zaczyna w końcu regularnie zdobywać punkty ;D
Gracz meczu: S. Tonali
+1
w końcu coś trafiłem, ale gra beznadziejna. Z Torino będzie ciężko, forza Associazione Calcio Milan!
Gracz meczu: A. Donnarumma
24 sty 2020 | 22:45
+6
Rebić pomoga przy transferze Piątka
24 sty 2020 | 22:43
+1
Wynika dużo lepszy, niż gra, Milan też miał sytuacje np. porzeczka Theo, ale Brescia miał więcej sytuacji podbramkowych i na pewno nie zasługiwała na porażkę. Donnarruma najlepszym graczem Milanu zdecydowanie, uratował zwycięstwo dla Milanu.
+14
Tyle sytuacji ile miała Brescia w tym meczu i tyle spierdolić masakra . Brescia powinna to wygrać.
24 sty 2020 | 22:38
-8
brawo Milan
24 sty 2020 | 22:37
+6
Te dziady z Milanu wygrali niesprawiedliwie.Brescia z przebiegu meczu powinna wygrać.Te dziady fartem trafiły gola nic nie grając w 2 połowie.
+19
Ibra grał w tym meczu przeciętnie, szczególnie kiedy koło 40 minuty nie trafił z trzech metrów w bramkę.