{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
ogólnie kibice Realu mogą być raczej spokojni nawet bez Modricia w 10 dali radę i ta 3 bramka, ładnie to zrobili, widać zgranie
18 sie 2019 | 13:29
-8
I po co ten var w Hiszpanii przeciez ten case miro nawet nie chciał w pilke trafić tylko kolana nogi i nic jeszcze gol z tego wpadl hiszpańskiej patologii ciąg dalszy od 1 kolejki real pchają bo w tym sezonie to pierwsza dwójka pewna bez realu
18 sie 2019 | 12:22
+2
Benzema idzie po króla strzelców.
Gracz meczu: K. Benzema
18 sie 2019 | 10:16
+4
To dopiero pierwszy mecz i nie można wybiegać za daleko w przyszłość, ale gra w 10 realu mogła sie nawet podobać dodatkowo ciekawy mecz bale, jeżeli zaraz kontuzji się nie nabawi to może wiele zaoferować realowi.
18 sie 2019 | 09:53
Pierwszego gola powinno nie byc, nie odgwizdal wczesniejszego faulu. Czerwona dla modricia zasluzona, widac, ze chcial odebrac pilke a gdy zobaczyl, ze juz nie zdazy to celowo niby nie patrzac na przeciwnika bezwladnie skieorwal stope tak, zeby o cos zachaczyc, cwano ale na var ladnie to bylo widac. Gol szwabiana ladny, w jego stylu, z calej pety. Ostatnia akcja bramkowa realu przyjemna, pilka kleila sie do nog. Bale ladnie latal, widac ze z druzyna sie juz chyba przeprosil, bo usciski itp. To ogolnie mega zawodnik, gdyby nie te kontuzje i wiekszy zapal do gry.
Cenne zwyciestwo z trudnym przeciwnikiem
-17
Pierwszego gola powinno nie byc, nie odgwizdal wczesniejszego faulu. Czerwona dla modricia zasluzona, widac, ze chcial odebrac pilke a gdy zobaczyl, ze juz nie zdazy to celowo niby nie patrzac na przeciwnika bezwladnie skieorwal stope tak, zeby o cos zahaczyc, cwano ale na var ladnie to bylo widac. Gol szwabiana ladny, w jego stylu, z calej pety. Ostatnia akcja bramkowa realu przyjemna, pilka kleila sie do nog. Bale ladnie latal, widac ze z druzyna sie juz chyba przeprosil, bo usciski itp. To ogolnie mega zawodnik, gdyby nie te kontuzje i wiekszy zapal do gry.
18 sie 2019 | 14:48
+5
byłeś dziś u lekarza?
18 sie 2019 | 19:12
0
Nie, dzisiaj niedziela więc byłem w Lidlu.
18 sie 2019 | 01:18
+1
Real zaczal lige od pierwszego miejsca i skonczy na pierwszym miejscu, zadna barselonka nie jest w stanie dorownac wielkiemu Realowi Madryt. Brawo Real 👏
18 sie 2019 | 00:55
+3
Co ten Modric... Dostał złotą piłkę i mu lekko poświrowało bo go nie poznaję od jakiegoś czasu... Co do reszty to wszyscy twierdzili że Real out a Real bez nowego nabytku Hazarda w 10 vs 11 strzela 2 bramki. Ktoś powie że to tylko celta ale mimo wszystko. Może przedsezonowe mecze to tylko dym w oczy?
+1
Ej mordo mam do ciebie bardzo ważną sprawe.
Tylko prosze odpowiedz
-16
Celta straciła punkty...
Gracz meczu: Iago Aspas
17 sie 2019 | 21:17
+37
To są jaja. Bale nie dość, że kosztem Isco w pierwszej 11, to jeszcze rządził na skrzydle jak dawno. Jednak to 100% profesjonalista.
Gracz meczu: G. Bale
17 sie 2019 | 20:51
+19
RM pierwszy w tabeli. Jak dla mnie Liga mogłaby się już skończyć ;)
+30
Typowy kibic barcy.... Uposledzone 11 letnie dziecko....
17 sie 2019 | 21:48
-21
Prawda jest taka, że przy nieuznanej bramce Iaspasa ze spalonego, powinien być karny po wycince Odriozoli.
17 sie 2019 | 20:19
+6
Nic nowego...
17 sie 2019 | 20:13
+35
nie rozumiem czemu kibice realu jak i barcy nie mogą siebie nawzajem szanować tylko się jak dzieci wyzywać
18 sie 2019 | 00:03
-6
Przecież nawet piłkarze wyśmiewają się nawzajem o czym mówił Pique. Tę sytuację można porównać do naszego nastawienia do Rosjan. " Taki mamy klimat"
17 sie 2019 | 20:02
+4
Hala Madrid!
17 sie 2019 | 19:34
+7
Zasadniczo do momentu czerwonej kartki Real grał przeciętnie, o dziwo po tej kartce nastąpiło przebudzenie i zaczęli troszeczkę lepiej śmigać, mam nadzieje, że to zwolnienie po sezonie przygotowawczym. Vinicius tragedia, nie wiem czy to jest spowodowane ale on jest cienieniem tego z zeszłego sezonu.
-26
Z szacunkiem obiektywna ocena stanu rzeczywistego, a Cię to tak boli? Widać kompleksy komuś doskiweraja. Powodzonka zycze, sezon długi a patrząc na poprzedni to 19 pkt zaliczki dla Realu moze być mało
17 sie 2019 | 20:31
+8
Róbcie screeny Barcelona jeszcze z LM nie odpadła, a tak swoją drogą Real był mistrzem 2 sezony temu ale co Ty o tym możesz wiedzieć jak wtedy jako 4 latek z koszulką PSG latałeś sezonowcu
17 sie 2019 | 21:23
-4
yyy ale Real w sezonie 16/17 był mistrzem potem -15 i -19 ;D
18 sie 2019 | 07:39
0
przeciez to Real odpadl wczesniej z LM. Hahha jaki debil. Idz do mamy podetrzyj gila i nie przeszkadzaj jak dorosli sie hejtują
18 sie 2019 | 09:29
+1
Niebywałe zjawisko, pierwszy raz od 3 lat. Idź do mamy podetrzyj gila.
18 sie 2019 | 12:21
-1
Niebywałe jak to ze 8 z ostatnich 11 to mistrzostwo kraju Barcy. Gil do podłogi juz teraz ci.zwisa
17 sie 2019 | 19:22
+3
Zidane to niech się w końcu ogarnie, nie chce Bale'a ale jak Hazarda nie ma to chce żeby mu Bale dupe ratował. Skoro mu nie potrzebny tzn że ma na to miejsce lepszych graczy. No chyba, że już zmienił zdanie
17 sie 2019 | 19:19
-24
Zidane pizdo, masz jeszcze jakieś uwagi do Bale?!
17 sie 2019 | 19:16
+5
Dobrze myslalem jak sie smialem po tych meczach przedsezonowych. To nigdy nic nie oznacza, a Marca czy inne gowniane pismaki skreslaly Real jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sezonu.
Gareth wyglada swietnie( ale bez kondycji), obrona z Ramosem to jakby w piatke, a nie czworke grali.
Vinii troche kuleje, co mnie martwi ale z Edenem na pewno sie wiele nauczy.
+37
Akcja na 3-0 to absolutny majstersztyk techniczny Marcelo, Isco i Benzemy.
17 sie 2019 | 19:04
+13
Fajny mecz. Real super zaczął sezon i to się na pewno kibicom spodoba. Grali jak kolektyw, dobra jakość zamienników. Jeśli Zidane będzie umiejętnie rotowal to znów z mocna ławka będzie można poszaleć.
17 sie 2019 | 18:58