Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Wyniki na żywo

Chelsea Londyn
3-2 {{score_string}}
18 sie 2018 | 18:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Martin Atkinson
40491
Arsenal Londyn
9'
(as M. Alonso)

20'

27'
37'
41'

46'
60'
61'

68'
75'
75'
77'
81'
(as E. Hazard)

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
(gol cofnięty)

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Nie wiem, czy nie widzieliśmy drużyn, które zagrają w finale LE w tym sezonie.
20 sie 2018 | 16:11
0
Z takimi celownikami to dużo Arsenal nie ugra.
21 sie 2018 | 00:01
+1
Żeby jedną na pustą nie strzelić to rozumiem, ale tam było chyba takich kilka sytuacji.
21 sie 2018 | 00:03
+1
A Michitaryan jak zwykle: na pustą nie trafił, by chwilę potem z trudnej sytuacji strzelić gola...
20 sie 2018 | 13:48
0
Świetne derby Londynu. trochę dziwnie to wyglądało, bo Arsenal, który nie istniał i przegrywał już 2-0, Chelsea miała pełną kontrolę nad meczem, a tu nagle mogło być nawet 3-2 dla Arsenalu albo i więcej.
19 sie 2018 | 12:15
0
Będziemy mocni w tym sezonie ! Bravo Cfc . Fajny meczy przede wszystkim ofensywny z naszej strony. Zarząd dawac Edenowi 350 tysi na tydzien i kapitana i napewno z nami zostanie widac ze on kocha Cfc i jest mu tu dobrze
19 sie 2018 | 12:59
+1
Eden zostaje !
Gracz meczu: E. Hazard
21 sie 2018 | 00:06
0
Też myślę, że Chelsea w tym sezonie będzie mocna. Szkoda tylko, że nie gra w LM, tylko jedynie w LE. Za United mogliby być w LM, bo oni nic nie ugrają raczej.
19 sie 2018 | 10:59
+7
Dobry meczyk, choć bez niespodzianki. Chelsea świetnie z przodu, nie do końca natomiast w defensywie. Kovacic z Hazardem ładnie będą kosić w tym sezonie, sam Eden robi taką różnicę że nic tylko podziwiać. Arsenal ma potencjał żeby zaskoczyć, ale to wszystko jest w robocie jeszcze. Xhaka na ławę, Bellerin jako obrońca to żart (choć miał do ogarnięcia trudnych rywali), Bamejang problemy z celownikiem. Cech odziwo wczoraj zagrał jak na sterydach, chyba się zmotywował krytyką.
+9
Gratulacje dla Chelsea. Sarri wykonuje tam jak na razie dobrą robotę. Z punktu widzenia kibica mecz bardzo emocjonujący. Ten sezon może być niesamowicie ciekawy.
Gracz meczu: Marcos Alonso
19 sie 2018 | 09:43
+1
Ale mecz działo się.
21 sie 2018 | 00:09
+1
Jak to w premier league. Co tydzień mecz na szczycie. W następnej kolejce Totki grają z United.
19 sie 2018 | 06:01
+5
Przy ostatniej bramce Hazarda kryje Lacazette. Już chuj nawet w podwajanie krycia na tak świetnym zawodniku (choć to powinien być obowiązek), ale do takiej sytuacji w ogóle nie miało prawa dojść..
19 sie 2018 | 03:38
+2
Ja dalej utrzymuje słowa z poprzedniego sezonu. Lata Cecha już minęły. Mamy Leno to Panie Emery dawaj go od razu na brame bo to nie da się patrzeć. Absolutnie gol Moraty jak i Alonso do wyjęcia. Cech powinien pożegnać się grzecznie i oddać Leno robote bo inaczej czekają ciężkie wpierdole.
19 sie 2018 | 00:18
+18
Na początku myślałem, że będzie pogrom. Potem Arsenal mnie zaskoczył i się pozbierał i nawet mógł przez chwilę wyjść na prowadzenie. Potem zgodnie z przewidywaniem wszedł Hazard i zrobił różnicę. No niestety ale momentami widać jeszcze pozostałości Wengera w grze Arsenalu. Mimo wszystko było lepiej niż w pierwszym meczu. Ja tam myślę, że Emery ogarnie Arsenal tylko trzeba mu dać parę meczów na zaaklimatyzowanie w BPL i całkowite wprowadzenie swoich założeń do gry kanonierów. Ten sezon raczej będzie jeszcze średni bo ciężko się spodziewać, że po tylu latach z Wengerem odpowiedzialnym za wszystko w klubie nowy typek i sposób zarządzania przyniosą natychmiastowe efekty. Tak na prawdę to Emerego będziemy mogli na serio uczciwie oceniać dopiero od następnego sezonu. No chyba, że Arsenal spadnie z ligi to wtedy będzie inna sprawa xD
19 sie 2018 | 00:34
+16
I takie logiczne sensowne wywody lubię czytać . Arsenal moim zdaniem nie ma złego składu i napewno bedzie mieszał tylko teraz ma taki kalendarz . Trafił City i Chelsea ale z nami mogło być różni . Mieliśmy trochę szczęścia w 1 polowie . Zycze arsenalowi miejsca w top 4
;)
20 sie 2018 | 11:12
-1
No w tym sezonie Arsenal i Chelsea się muszą ogarnąć bo nie może być tak, że Totki są najlepszą ekipą z Londynu :D
18 sie 2018 | 23:30
+29
Arsenal mógł zjeść Chelsea w I połowie z 2:5 ale w drugiej nie wiedzieć czemu Emery ich cofnął, a Chelsea konsekwentnie kąsała i w końcu trafiła. Mocna ekipa ale Arsenal też może zaskoczyć, zobaczycie.
18 sie 2018 | 22:39
-1
Obstawiałem oba kluby na wyższy środek tabeli, mogłem się mylić co do Chelsea.
18 sie 2018 | 21:22
Powiem tak . Zajebisty mecz dla kibica Chelsea aż gęba sie uśmiechała od stylu gry . ;) Super robota Sarri oby tak dalej . Pierwsza połowa Arsenal mógł wygrywać ale jakoś nie mieli cela. Irytuje mnie Luiz wolał bym Christiansena w pierwszym . Fajnie zagral Barkley . Krata mimo bramki denerwowal mnie tymi stratami i caly czas się wywracal . 2 połowa pełna kontrola i robienie wyniku , plan sie powiódł . Fajna zmiana Mateo i Edena . Teraz w środku pola Chelsea ma w końcu graczy z prawdziwego zdarzenia a nie drewniakow. Jest bogactwo Kante Jorginho Barkley Fabregas Lotus-Check Kovacic . Jest super . Ps Hazard to jest nasz magik dawac mu 350 tysi tak jak ci z United maja niech nami zostaje . Ja na miejscu Sarriego dal bym mu opaskę kapitana !
+25
Powiem tak . Zajebisty mecz dla kibica Chelsea aż gęba sie uśmiechała od stylu gry . ;) Super robota Sarri oby tak dalej . Pierwsza połowa Arsenal mógł wygrywać ale jakoś nie mieli cela. Irytuje mnie Luiz wolał bym Christiansena w pierwszym . Fajnie zagral Barkley . Morata mimo bramki denerwowal mnie tymi stratami i caly czas się wywracal . 2 połowa pełna kontrola i gonienie wyniku , plan sie powiódł . Fajna zmiana Mateo i Edena . Teraz w środku pola Chelsea ma w końcu graczy ktorzy graja do przodu a nie drewniakow. ( oby pozbyc sie drinkwatera , zapacosty ) Jest bogactwo Kante Jorginho Barkley Fabregas Lotus-Check Kovacic . Jest super . Ps Hazard to jest nasz magik dawac mu 350 tysi tak jak ci z United maja niech nami zostaje . Ja na miejscu Sarriego dal bym mu opaskę kapitana !
-16
no jakos jak dostali na 2:2 to trzesles dupa jak twoja siora w klube go go:) sprawdzone info od twojego brackiego z pod celi ile mu wklepali za kradzież filetów z kurczaka 6 miechów? XD
18 sie 2018 | 21:36
+20
wszystko było pod kontrolą, Hazard zrobił różnicę, a siostry nie mam LOL, a Emery to ciepłe kluchy, już widać, że nie ma posłuchu w szatni
18 sie 2018 | 21:52
-12
2 bramy w dupe i pod kontrola i setka auby 2:4 po pierwszej polowie lekko na farcie poszlo i skrobales majty z gruzu:)
18 sie 2018 | 22:08
+15
jakkolwiek byś się spinał dzieciaku - liczy się wynik końcowy, Arsenal dostał baty od Chelsea, koniec tematu
19 sie 2018 | 12:43
0
przy wyniku 3:2 u siebie gratuluje sie przeciwnikowi meczu i rozchodzi w spokoju tylko tacy ludzie z szambem w mordzie jak ty potrafi z tego afere krecic.
19 sie 2018 | 13:07
0
potrafię być złośliwy wobec Arsenalu, nie kryję się z tym, ale nie wypisuję wulgaryzmów, bo to od razu świadczy o czyimś poziomie kultury, a raczej jego braku - jeśli nie potrafisz się od nich powstrzymać młody człowieku, to się wyloguj, skasuj konto i masz problem z głowy:)
19 sie 2018 | 14:05
-2
typie, jestem od cb starszy i nie jestem wulgarny w przypadku gdy sytuacja tego nie wymaga ale jak widze buca to jade z kurfą. Elastyczność pożyjesz zrozumiesz :)
18 sie 2018 | 22:50
+6
nie skreslalbym arsenalu pomimo przegranych zagrali dobre mecze i wyglada to nawet niezle Jak wszystko zaskoczy beda grozni
18 sie 2018 | 20:47
-5
Jeden anglik w pierwszym 2 nawet nie wyszedl to sa jakies jaja
20 sie 2018 | 14:15
0
Loftus-Cheek mógłby otrzymywać więcej szans.
18 sie 2018 | 20:43
+35
Ale bym se obejrzał Henry'ego takiego z Piresem
18 sie 2018 | 20:36
+11
Arsenal pierwsze dwa mecze zgodnie z przewidywaniami, no ale widać potencjał więc może w środku sezonu się rozkręcą
18 sie 2018 | 20:30
+11
Piękny intensywny mecz było na co popatrzeć Chelsea tylko obronę lekko podreperować i cieszy Gol Moraty w końcu :D KTBFFH
Gracz meczu: Jorginho
+14
Wynik cieszy, tak samo jak ofensywne usposobienie Kante i ładna bramka Moraty. Kepa znowu nie udowodnił, że był wart tej kasy, a Pedro udowodnił, że coś takiego jak prawa noga to u niego nie istnieje.
Gracz meczu: N. Kanté
20 sie 2018 | 14:13
0
De Gea też miał trudne początki. O dziwo najczęściej bramkarz, który dopiero co przychodzi do tak wymagającej ligi i musi się zaaklimatyzować, najczęściej popełnia błędy na przedpolu, czy przy wybiciach piłki, a tutaj u Kepy na razie refleks szwankuje.
+19
Meczycho godne hitu Premier League. Zwrot akcji przy 2-0 dla gospodarzy i gol dający im zwycięstwo strzelony w ostatnich 10 min meczu. Co do Arsenalu to mimo hejtu jaki wylał się na Emeryego moim zdaniem Arsenal gra za jego kadencji zwyczajnie lepiej niż za Wengera, a warto powiedzieć że to dopiero początek jego pracy przy Emirates więc jakość pewnie jeszcze niejednokrotnie się podniesie... Nic tylko czekać na kolejne spotkania PL.
0
To uważasz ze zmiana trenera spowoduje ze jakis zespol bedzie odrazu pokonywal Chelse na swoim stadionie? aha gg wp
18 sie 2018 | 20:31
+9
Gdzie napisałem coś o zmianie trenera i efektach gościu? Nowy sezon a Arsenal nadal dostaje lanie od sąsiadów z Londynu
18 sie 2018 | 21:20
-2
nowy sezon stara ekipa no moze ten Toreira i Guendozi ladnie tam w sr pola zagrali ale przegrali na wyjezdzie co zrobisz
-1
Bez przesady. Emery mial trudny początek, City a potem Chelsea. 1 połowa bardzo dobra,lecz skutecznosc Arsenalu dramatyczna. W drugiej niestety zostali zdominowani. Dajmy mu czas a nie oceniajmy po 2 kolejkach.
18 sie 2018 | 19:52
0
Mowia ze to Emery jest nowym trenerem Arsenalu a ja widze tam Saula Goodmana
-19
Anal jest żałosny i tak pozostanie! 4 miejsce to ich szczyt sukcesu. Papa odszedl i bedzie to samo dno albo jeszcze gorzej. Jęcz dalej wnw45 i powodzenia w LE hehehe Londyn jest niebieski!
+3
czekaj czekaj a nie skonczyliscie pod totkami ostatniego sezonu? a przypadkiem nie gracie w LE razem z nami? XD co za zjebany ryj pisze nie majac pojecia o niczym.
18 sie 2018 | 19:37
+7
Xhaka nie zasługuje na grę w podstawowym.
19 sie 2018 | 10:46
+2
Niestety ale taka prawda. Torreira jest bardziej solidny, Xhaka może mieć ciężko znaleźć sobie pozycję w tej układance. Ma braki w dyscyplinie i nie jest wystarczająco obrotny żeby grać mocniej z przodu. Arsenal ma syndrom z przetrzymywaniem zawodnika, który niby jest obiecujący, ale nie wystarczająco dobry. Jak będą się z nim żegnać tyle co np z Walcottem to jakościowo nie ruszą do przodu.
19 sie 2018 | 13:34
0
Pełna zgoda z tym co napisałeś. Chociaż krytykowałem cały ubiegły sezon Iwobiego to w tym meczu mi bardzo zaimponował. Od następnego meczu na środku powinni grać Torreira, Guendouzi, Ramsey. Ten drugi wpasował się w skład natychmiast i ma wszystko czego nie ma Xhaka pomimo tego, że jest znacznie młodszy.
18 sie 2018 | 19:28
-8
Co tam się odpierdziela
18 sie 2018 | 19:24
-11
Ja wiem, że Chelsea ma bogatego właściciela, ale ręcznik za 80 milionów to chyba przesada...
18 sie 2018 | 19:22
+1
No nareszcie chłopaki z Arsenalu zaczęli grać jak z nut. Ale po meczu chyba trzeba będzie trzeba pare treningów poświęcić na wykończenie bo mogły paść spokojnie jeszcze 4 bramki w pierwszej połowie( 2x Aubameyang,1 Iwobi,1Mkhitarian)
+39
W ogóle szykuje się niesamowity sezon. Chyba najlepszy i najciekawszy w tej dekadzie.
18 sie 2018 | 19:20
+11
O kurwa ale meczysko! Arsenal nie do poznania. Coś czuję, że Emery może z nimi równać do City w tym roku z taką grą..
0
Z Emerym to mogą co najwyżej Carabao Cup zdobyć.
+7
Od kilku sezonów Arsenal to średniak angielski. Nie chcę tutaj obrażać kibiców Kanonierów.
18 sie 2018 | 19:04
BVB w Arsenalu to prowadzi sabotaż
+4
Auba na pustą nie trafia
Mikitarian (czy jak mu tam) na pustą nie trafia. Brawo! A potem, że trener słaby...
18 sie 2018 | 19:08
-6
Łał jednak Mikitarjan nie prowadzi sabotażu...
20 sie 2018 | 14:08
0
Tak to jest zazwyczaj, że jak się chwali kogoś to za chwilę nas zawiedzie, a jak gani to nas pozytywnie zaskoczy.
-23
Hazard na ławce kolejny mecz... chyba szykuje się gigantyczny transfer realu:)
18 sie 2018 | 19:01
+21
zapomnij :)
18 sie 2018 | 19:26
+13
Lepiej dmuchać na zimne niż mieć problem jak De Bruyne.
18 sie 2018 | 20:39
+9
Współczuję tym, co jeszcze wierzą w ten transfer. Okienko zamknięcie w Anglii, nikt nie puści swoich najlepszych zawodników bez możliwości zastąpienia ich. Teraz tylko wypożyczenia będą latały.