Materiał dodany przez: totil 28 lis 2021 | 19:16
Materiał dodany przez: fanatic 28 lis 2021 | 19:11

Dyskusja 39

28 lis 2021 19:27
0
Jak zawsze memczester na farcie 1 strzał w meczu i gol xD Jorginho to jest dopiero magik, potrafi zaczarować kazdego żeby myśleli, że jest w topce pomocników na świecie
28 lis 2021 19:32
0
Lepszy jeden dobry strzał niż 6 byle jakich.
28 lis 2021 19:41
0
Jorginho i Złota Piłka piłki przyjąć nie potrafi jak ja go nie lubię nie wyróżnia się niczym tylko tym ze gra w Chelsea i reprezentacji Włoch a jest taki słaby jak fred z Manchesteru. Złota piłkę się przydziela za umiejętności a u niego ich brak. Porażka totalna
29 lis 2021 13:30
0
Pokarało Jorginho za noszenie pedalskiej opaski.
28 lis 2021 20:53
0
To przyjęcie Jorginho to był piłkarski kryminał.
29 lis 2021 08:45
0
Ostatnio remis z burnley teraz z mułami no coś nam ostatnio z tymi ligowymi średniakami nie idzie....
28 lis 2021 21:59
0
Wiadome to było, 1-1 z góry rzucone
28 lis 2021 19:43
0
Współczuje Chelsea Wernera i Lukaku i tego że będąc liderem nadal potrafią sami siebie orać a że Fred to saborażysta dał im zremisować :D
28 lis 2021 20:12
0
A ten potezny Lukaku to trafił z kimś lepszym wogole ? Xd
28 lis 2021 20:31
0
Jeżeli taki potężny Belg z Serie-A chwalony przez wszystkich po przejściu do Chelsea treaci miejsce w składzie na rzecz Wernera to śmiem twierdzić że nie :D
29 lis 2021 16:32
0
Gościu, ten potężny Belg miał kontuzję przez dłuższy czas dlatego nie grał w wyjściowym składzie. A te twoje Red Devils to więcej farta niż umiejętności prezentują w każdym spotkaniu.
29 lis 2021 08:47
0
Szkoda straconych punktow Chelsea z przecietna druzyna ale Memchester ma to do siebie, ze potrafi urwac punkty druzynom z gory tabeli. To przyjecie kandydata do ZP... niczego sobie. Spodziewałem sie o wiele wiecej po tym meczu.
28 lis 2021 19:25
0
Dobre jest. Fred czysty debil
28 lis 2021 19:28
0
Manchester był tak słaby w tym meczu, że Chelsea musiała grać za dwie drużyny xd
A tak seryjnie to zajebiście szkoda tego błędu Jorginho. Jeżeli teoretycznie miał jakieś szanse na Złotego Buta, to po nim je stracił :P
0
Za to Chelsea taka potężna że ja pierdole xddd
28 lis 2021 19:49
0
Jakby City miałoby w całym meczu 24 strzały w meczu i tylko 1 gol to bym się spalił że wstydu.
28 lis 2021 19:34
0
Złotego buta? Chłopie on ma 2 gole w lidze.
28 lis 2021 19:40
0
Widzę, że muszę ci to na składniki rozłożyć, bo za tępy jesteś by samemu to wywnioskować:
1. to był żart
2. ZP jest za cały rok, a nie ostatnie 3 miesiące
3. nikt na poważnie nie bierze defensywnych pomocników pod uwagę jako laureatów, nominacja to jest wyróżnienie i pochwała dla takiego zawodnika
4. przecież też każdy mówi, że ZP nie jest dla króla strzelców, tylko ogólnie dla najlepszego zawodnika, więc teoretycznie liczba goli nie ma znaczenia, nieprawdaż?
28 lis 2021 19:42
0
Typowy fanboy Chelsea XD
Czyli jebany debil nie potrafiący myśleć, pisać ani czytać.
0
Widzę, że nie masz nic do powiedzenia, więc zniżasz się tylko i wyłącznie do przezwisk. Typowy polaczek.
"ZP jest za cały rok, a nie ostatnie 3 miesiące" -
Tak ściśle rzecz biorąc, to nie nawet za rok, tylko za jakieś 10 miesięcy.
Bo jutrio wręczenie, a głosowanie skończyło się miesiąc(?) temu ?
28 lis 2021 19:44
0
Chelsea niby taka silna, a ledwie remisuje ze słabszym ManU...
0
Da się zatrzymać Chelsea, przy odrobinie szczęścia można to było wygrać.
28 lis 2021 19:30
0
Przy odrobinie szczęścia to oddaliście 2 strzały na bramkę w tym meczu. Nie pierdol o zwycięstwie gdzie wasze jedyne strzały były dosłownie podarowane w sytuacjach 2-na-1. I to jeszcze błędach własnych a nie wynikających z presingu MU xd
28 lis 2021 19:33
0
Dupa cię chłopie szczypie ze przy tak słabej druzynie MU co dzis grali nie potrafiliście wygrać na własnym stadionie haha
28 lis 2021 19:35
0
Tak trochę boli, że United cały mecz we własnym polu karnym i typowo jedna podarowana sytuacja i gol.
0
Trafił się wam Tuchel co wygrał LM I zaczynacie odpierdalać. Większej pychy i cwaniactwa nie mają nawet kibice City co wy. Zobacz sobie kto trenował United I jaki sztab mają. Przyjdą fachowcy do klubu to gra się zmieni.
28 lis 2021 19:47
0
Pycha? To są fakty po tym meczu. Przestań projektować twoich widzimisię na innych bo trochę smutno.
Wiem, że United teraz jest w rozsypce. Dlatego nie piszę jaki to United słaby, bez formy, itd, tylko skupiam się na dominacji Chelsea, która jest w formie. Taki po prostu jest okres.

Zresztą nie pierdol o pysze kibiców Chelsea, gdzie sam jesteś fanem United i przez lata wam sędziowie pomagali. Nie pamiętasz "gdzie Fergi nie może, tam sędzia pomoże" itd? Jak jeden sędzia otwarcie mówił, że kibicuje MU i angielska federacja przydzielała go do większości ważnych meczy, np. MU vs Chelsea czy Live? Nie? Oczywiście, że nie. Kibice MU myśleli, że 10 meczy z rzędu doliczać po 6+ minut na koniec meczu, gdzie z przerw wynika max 2-3, i dalej nie kończyć meczu przez kolejne kilka minut, czekać aż MU strzeli gola na 1-0 i od razu gwizdek na koniec... To było aż tak notoryczne, że nadali temu nazwę "Fergie Time". Nie pamiętasz? Oczywiście, że nie. To wszystko było zasłużone i normalne. Wypierdalaj z tą swoją wybiórczością tylko dlatego, że teraz komuś idzie a wam nie.
0
Tak tak sędziowie pomagali i podarowali 20 mistrzostw Anglii xd jak zwykle bol dupy o sędziów ;) co innego może napisać kibic Chelsea/Liverpoolu czy innego Arsenalu. Poza tym nie pierdol o doliczonym czasie bo równie dobrze przeciwnik mógł strzelić gola. Sędzia dolicza dla jednej jak i drugiej drużyny.
Tak nawiasem ja o sędziach nje pisałem tylko o cwaniakowaniu.
Zawsze wszystkich bolała dominacja United w lidze I zawsze był ból dupy o sędziów. Jak mnie to nie dziwi ;)
28 lis 2021 19:37
0
Poczekaj Ralf przyjdzie to Wam pokaże piłkę prawdziwą jeszcze! Nie mówię że odrazu ale jak Klop się boi tuszel też pewnie to coś to znaczy. Arsenal się pierwszy przekona za kilka dni! Jedziemy jedziemy z Nimi do góry!
28 lis 2021 19:51
0
Mogę tylko powiedzieć, że czekam i powodzenia.
28 lis 2021 20:00
0
Rangnick to samozwańczy menadżer, nic nie zdobył, nie nie wygrał, jest nikim mając 6 dych na karku
28 lis 2021 20:09
0
Który wypromował Kloppa, Tuchela i Nagelsmana. Poczytaj wypowiedzi Kloppa (który się szkolił u Ralfa) o Ragnicku. Poza tym Ragnick od zera zbudował Hoffenhaim i Lipsk. Nic nie wygrał bo nie prowadził dużych klubow. Pozatym on tylko do końca sezonu ma być a potem 2 lata jako konsultant pracować, więc po sezonie będzie ktoś inny.
28 lis 2021 21:01
0
Dobry Jesteś hehe nawet nie komentuje bo mi się niechce tego twojego belkotu komentować
28 lis 2021 19:54
0
No co? Manchester zrobił Polskę z Niemcami Niemcy 15 sytuacji podbramkowych Polska max 2 i jedna bramka.

Tabela ligowa - Premier League

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI