{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Chelsea dużo lepsza z gry, ale przegrywa... No cóż... jak to się mówi detale decydują często.
+5
J. Cillessen odżył na dobre po odejściu z Barcy.
Gracz meczu: J. Cillessen
18 wrz 2019 | 10:17
+2
18 wrz 2019 | 09:56
0
Ułaa Rodrigo dlugo czekal na taki moment, zawodnik z mozliwosciami 1 z najlepszych napastnikow swiata, jakos ciagle nie mial okazji sie pokazac, moze w koncu to jego sezon w Europie bedzie.
18 wrz 2019 | 09:48
+6
Lampard genialny! przewidział, że stracą gola, więc uprzedził fakty i zmienił Zoumę na Giroud'a żeby odrobić XD
18 wrz 2019 | 02:46
-2
Willian bardzo ładnie gra te ostatnie dwa mecze, mam nadzieję że mu się utrzyma forma. Karny unlucky, Lampard mówi, że Barkley wykonuję priorytetowo, ale chyba nie powinien xD Zouma ściągnięty przed rzutem wolnym gdzie obrońca był niekryty i padła bramka, co za przypadek :D
17 wrz 2019 | 23:48