Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Chievo Verona
2-3 {{score_string}}
18 sie 2018 | 18:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Juventus Turyn
3'

38'

56'

75'

78'

84'

90'
3'

90'
5'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+4
Szkoda Chievo,miałem nadzieję,że ugrają ten mecz,ale i tak świetnie się zaprezentowali,a do tego Polak rodak z bramką :D
19 sie 2018 | 11:12
+6
Cieszy mnie, że Cristiano tak dobrze sie prezentował, choć gola brakło, bo Sorrentino jak zwykle włączył turbo na mocnego rywala. Od kiedy Mandzukic go przesunął bylo jeszcze lepiej. Allegri będzie miał ból głowy, warianty z przodu są wciąż do wypróbowania, jeśli się okaże że Ronaldo najwięcej będzie dawał drużynie na boku, to Costa poszuka nowego miejsca. Nie ma również współpracy z Dybalą, ale to da się naprawić. Nie lubię Cuadrado i wczoraj tego nie zmienił, Bernardeschi wymazał jego występ. Ogólnie wielki potencjał siedzi w tej drużynie i czekam niecierpliwie na kolejne mecze.
19 sie 2018 | 10:38
+6
FORZA JUVE! Gra do końca to etykietka Starej Damy. Wielki szacunek dla Chievo za dobrą postawę w tym meczu i dla ich bramkarza, Sorrentino, bo zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie. Mam nadzieję, że po zderzeniu nic mu nie będzie i szybko powróci do bramki ekipy z Verony. Co do debiutu CR7...mało brakowało od zdobycia bramki ale ta sztuka się nie udała. Ważniejsze jednak były podania, które C.Ronaldo wykonywał w tym meczu. Dobry przegląd pola i miał kilka naprawdę dobrych zagrań. Cieszy również pierwszy w tym sezonie gol Stępińskiego. Oby tak dalej.
Gracz meczu: S. Sorrentino
19 sie 2018 | 10:12
+9
Lepiej strzelić bramkę w debiucie Ronaldo, niż we własnym debiucie.
Gracz meczu: M. Stępiński
19 sie 2018 | 09:11
+7
Caly Juventus , zawsze gra do konca. Jak na 1 mecz sezonu wspaniale widowisko. A CR7 mial troche pecha dzis. Ale widac ten potencjal w Juve , az kipi.
19 sie 2018 | 07:22
-4
Stepinski graczem meczu , a nie Ronaldo ?
19 sie 2018 | 07:10
-1
Brawo Stepinski, moze sie odnajdzie w lidze wloskiej i bedzie strzelal tak jak w Ruchu.
19 sie 2018 | 01:12
-2
Juventus troche wymęczony
18 sie 2018 | 22:57
+3
W momencie pisania przeze mnie tego komentarza w dniu gdy CR7 rozegrał swój 1 mecz w Serie A dla Juve, kibiców Juve na portalu "meczyki.pl" dokładnie o 100. więcej niż w dniu transferu Ronaldo: 5869/5969.
18 sie 2018 | 22:52
+1
wytłumaczy ktoś dlaczego nie uznali gola Mandzukica? nie ogladalem meczu wiec nie ogarniam. Technologia goal line pokazala zegol, VAR pewnie tez to pokazał,jakis faul na bramkarzu był czy coś? bo z tych skrótów cięzko wywnioskować
+5
jak zwykle ludzie narzekają na ronaldo czy wy nie wiecie ze on się odpala dopiero na wiosnę
18 sie 2018 | 22:38
+8
Cieszy gra Stępińskiego i wygrana Juve ;)
18 sie 2018 | 22:28
+1
Faktycznie, dobry mecz Ronaldo, zabrakło bramki. Podejrzewam że za tydzień, już będzie do przodu.
Gracz meczu: Cristiano Ronaldo
18 sie 2018 | 21:37
+3
To niezły gracz meczu Stępiński który strzelił jedną bramkę a tak to nic nie grał xD
18 sie 2018 | 21:33
+16
kto kurwa sieje tych kretynów co daja gracza meczu dla Stępińskiego?
Gracz meczu: Alex Sandro
18 sie 2018 | 20:58
-39
Ronaldo gówno grał... Messi król!
18 sie 2018 | 20:51
0
Za co Ronaldo zawodnik meczu? Jak gość niestrzelił żadnej bramki a nawet nie zaliczył żadnej asysty?rozumiem że to chyba fani Ronaldo wspierają swojego idola na dobre i na złe nawet jak mu wyjdzie słaby mecz ale bez przesady żeby głosować na niego za tylko i wyłącznie za nazwisko.
18 sie 2018 | 21:10
+13
Ogladales?
18 sie 2018 | 21:57
+1
W sumie racja niegrał źle grał dobrze widziałem na YouTube miał dużo sytuacji mógł strzelić z 3,4 gole a to nie trafiał w bramkę w dogodnej sytuacji a to fenomenalnie bronił golkiper Chievo jak np.strzał za pola karnego jak Ronaldo zrobił kółeczko wokół obrońców znalazł miejsce na oddanie strzału i oddał ładny strzał przy słupku a bramkarz spisał się kapitalnie ale moim zdaniem na pewno nie był to zawodnik meczu.
18 sie 2018 | 20:38
+9
Zal mi tylko Szczesnego po tym meczu, bardzo trudny strzał Stępinskiego który był bez krycia i karny. A teraz pewnie bedzie nagonka przez Januszów w necie.
18 sie 2018 | 21:17
+12
Na szczęście dla trenera owa nagonka januszy nie ma żadnego znaczenia :)
Wydaje mi się, że dla Szczęsnego też
18 sie 2018 | 21:25
-3
Pewnie tak, ale ma potem wplyw na kadre. A patrzac na PL i te 2 kolejki to Fabiański sie nie popisał.
Ludzie zapominaja, lub nie wiedzą ze to najlepszy bramkarz w historii polskiej piłki.
Złota Rekawica PL, najlepszy bramkarz Seria A w Romie, w zeszlym sezonie zdecydowanie lepiej bronil od Buffona.
18 sie 2018 | 21:31
-1
Ludzie wielu rzeczy nie wiedzą. Ale zaraz, w jaki sposób to ma mieć wpływ na kadrę?
Nie ma wpływu na trenera Juve, więc analogicznie nie ma wpływu na (racjonalnie myślącego) selekcjonera reprezentacji. Zawsze będą gadać, ale czy to ma znaczenie?
18 sie 2018 | 21:39
-1
Opinia publiczna ma znaczenie jeżeli chodzi o wybory kadrowe, Dlaczego pojechał Błaszczykowski? Pazdan? Tylko dla tego ze ludzie pamiętali jak zagrali na euro.
Czemu nikt nie ma do nich pretensji? Bo ludzie ich lubia, maja dobrą opinie.
A prawda jest taka Ze Błaszczykowski juz raczej nie posmakuje boiska Bundesligi a Pazdan gra taka padake ze piekarze mu z krycia uciekaja.
18 sie 2018 | 21:49
Jeżeli opinia publiczna 'januszy' (czyt. idiotów dla których w kadrze nie powinno być lewego XD) ma znaczenie dla selekcjonera to jest on idiotą :)
Pamiętasz nagonkę na Lewego z okresu ok. 2012 roku? Ludzie przecież go wygwizdywali jak schodził z boiska a mimo wszystko był powoływany i grał w pierwszym składzie. To ma znaczenie, ale dla takich cymbałów, którzy kierują się opinią innych w ocenianiu poszczególnych zawodników.
+1
Jeżeli opinia publiczna 'januszy' (czyt. idiotów dla których po mś w kadrze nie powinno być lewego XD) ma znaczenie dla selekcjonera to jest on idiotą :)
18 sie 2018 | 21:54
+1
Co do powołań Błaszczykowskiego i Pazdana to właśnie zdania opinii publicznej były podzielone z większą przewagą na nie ;) Pojechali bo powołał ich Adam Nawałka.
Piach totalny zagrała cała reprezentacja, pretensje mają do nich wszyscy
O czym Ty mówisz kolego XD
18 sie 2018 | 21:36
+3
Choć według mnie najlepszym bramkarzem w HISTORII polskiej piłki to Szczęsny może dopiero zostać.
18 sie 2018 | 20:18
+4
Mecz przyjemny dla oka a wygrana Juventusu cieszy. Aczkolwiek Sorrentino zasłużył na gracza meczu, bo gdyby nie on byłoby z 5:0 dla Juventusu
18 sie 2018 | 20:08
-7
Świetnie, pierwszy krok po mistrzostwo.
18 sie 2018 | 20:03
+32
Mecz to typowa FIFA. Chievo 2 strzały, 2 gole. No nic tylko padem rzucić z kurwicy. Juventus jednak przełamał skrypt i wygrał. Gdyby było inaczej to byłoby niesprawiedliwie. Bernardeschi rules!
Gracz meczu: F. Bernardeschi
18 sie 2018 | 20:02
+6
Dobre spotkanie bramkarza Chievo uratował ich od większej przegranej.
Duzy plus za gre Juve, Pierwszy raz widze tak ofensywny Juventus w lidze, Az sie miło oglada.. Dominacja w meczu, zabrakło skuteczności.
18 sie 2018 | 19:59
+10
Dla mnie kozak meczu Sorrentino bramkarz Chievo
18 sie 2018 | 19:58
0
Takie pytanie co krzyczą kibice gdy bramkarz Chievo wybija piłkę?
18 sie 2018 | 19:55
Takie wnioski:
Giaccherini chyba MOTM meczu. Szacun za, że się nie cieszył z gola ale brak szacunku za to zachowanie przy faulu.
Brawo Stępień za gola.
Cr7 poczarował i jak na razie brakuje tylko kropki nad "i" czyli gola bo jak nie piękna parada bramkarza to bardzo blisko bramki.
Pjanić jakie piłki "rzuca" i to z pierwszej to masakra! (był kiedyś film z podaniami De Bruyne tak więc liczę na taki z podaniami Pjanicia).
Przy "golu" Bonnuciego
Zadział Var przy golu Mandzu.
+4
Przy "golu" Bonnuciego kibice ładnie się zachowali
18 sie 2018 | 20:01
+1
Przy golu Bonnuciego kibice ładnie się zachowali (nie działa opcja edytuj)
18 sie 2018 | 19:54
+13
Ktoś napisze jak wypadł Ronaldo ? Mam nadzieje że Stępiński rozpoczął polskie strzelanie w Serie A.
18 sie 2018 | 19:57
+8
Srednio, bez szału. Ale zobaczymy pozniej, 1 meczw nowej lidze pierwszy raz z tym skladem. Ocenimy go w zimie :)
18 sie 2018 | 19:49
-5
Teraz już nie wiem czy ten Ronaldo przeszedł do Juve czy nie.Dziś go nie widziałem. może jutroi na Getafe wyjdzie.
18 sie 2018 | 20:46
+10
Nie widziales? To chyba masz problem z oczami bo CR7 napedzal dużo razy akcje juventusu, ladne strzaly miał dziś ale zabrakło trochę szczęścia bo bramkarz Chievo bronil bardzo dobrze. Polecam isc do okulisty
18 sie 2018 | 21:13
+1
Przecież to kibic Barcelony, wiadomo, że nie widział go ;) A Ronaldo napędzał ataki, strzały fajne, szkoda, że nie wpadło. Asysty też mógł mieć gdyby koledzy wykorzystali, ale nie można mieć wszystkiego ;)
-28
Bo zawalił pierwszą bramkę zle się ustawił i nie interweniował po strzale?
18 sie 2018 | 19:53
+22
ehehe, Zobacz sobie tego gola jeszcze raz kolego, piła z 8 metra, Stępiński sam bez obrońcy i strzał w okno bramki. Nie pajacuj
18 sie 2018 | 20:12