Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Chorwacja
2-1 {{score_string}}
11 lip 2018 | 20:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Cüneyt Çakιr
Anglia
5'
54'
68'

74'
90'

Dogrywka
95'
96'
97'
101'
109'

112'
119'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
Chorwacja skurczybyki biegają jak szaleni skąd siły niesamowici są :)
Gracz meczu: L. Modrić
12 lip 2018 | 14:04
Gdyby Chorwacji wygrali mundial, to Modrić mógłby dostać Złotą Piłkę.
+11
Gdyby Chorwaci wygrali mundial, to Modrić mógłby dostać Złotą Piłkę.
12 lip 2018 | 20:55
+1
Złotą piłkę przyznaje się za cały rok, a nie jeden turniej, ale fakt nagrodę za najlepszego gracza mundialu może dostać.
+20
Pisząc raz jeszcze.. Mówi się na Ronaldo maszyna, mówi się, że ciągle wraz z Messim walczą, a chuja robią a nie walczą. Nie wyobrażam sobie, żeby powiedzieć, że któryś z tych zawodników na świcie jest najelpszy jako PIŁKARZ. Chuja prawda. Są najbardziej mediali i grają najlepiej w ofensywie, ale jest pewien fakt.. Wielu ludzi pisze, że atakiem wygrywa się mecze, a obroną atak, to co? Obrońcy i napastnicy już nie są tacy ważni? A co z bramkarzami. Największe laury zbierają takie Ronaldy i Messie, bo strzelają masę goli, a ludziom o to chodzi, lecz nie mają żadnego pojęcia o ofensywie. W większości przypadków (taki powiedzmy Kane) zesraliby się, jakby nie mieli z swoimi plecami takich powiedzmy De Bruyne, Iniesty, czy Modricia, którzy DLA MNIE są najlepisi ( w sensie pomocnicy) łączą wszystkie cechy piłkarza, by laury zbierali właśnie Ci z przodu. Jest to niesprawiedliwe i smutne zarazem, ale ja mam w dupie opinię ogółu, dla mnie pomocni byli są i będą najlepszymi zawodnikami na świcie (z małymi wyjątkami).
Jestem niemal przekonany, że ten, kto powinien zdobyć w tym sezonie Złotoą Piłkę, czyli Modlrić, nie będzie nawet w trójce nominowanych. A czemu? Bo kurwa medialność. Bo nie ma medialności. Zajebisty po resztą system przyznawania nagrody, nie ma co! Podejrzewam że taki Messi powiedzmy 3/4 roku przeleżałby w szpitalu, ale by wygrał Mistrzostwa Świata i Ligę Mistrzów, to by wygrał. To jest popierdolone, lecz nic z tym nie mogę zrobić..
Brawo dla Chowacji, niech wygrają za to ich wszechobecne zapierdalanie, za to, że nikt się nie wywyższa, że są po prostu zespołem.
12 lip 2018 | 09:25
+8
Chorwacja jest niesamowita, skąd oni znaleźli siły na kolejną dogrywkę.. Anglikom chyba spodobała się nowa przyjemność czyli przechodzenie po karnych, bo Stones zaspał jak totalny amator, byli po prostu leniwi przy tym golu Mandzukica. Na szczęście Chorwacja wykorzystuje takie błędy, wielki szacun dla nich, są moją ulubioną drużyną tych mistrzostw od meczu z Argentyną. Francja będzie zdecydowanie największym wyzwaniem, ale kibicować mogę tylko Chorwatom.
12 lip 2018 | 09:19
+16
Brawo Chorwaci. To jest właśnie drużyna. Nasze gwiazdeczki pizdeczki niech oglądają i się uczą.
12 lip 2018 | 09:18
+3
No i było tłoku malinowy ściągać Hendersona? XD
12 lip 2018 | 08:40
Chcieli Brexit, to go mają. Po co dalej analizować?
+5
Chcieli Brexit, to go mają. Po chuj analizować?
12 lip 2018 | 08:21
+9
Chorwacja madrze i do konca, nie z takimi sobie w przeszlosci radzili a angole strzelili gola i mysleli ze final maja. W koncu ktos ich na ziemie sprowadzil bo mysleli ze po mistrzostwo swiata jada!! A ograli Paname i Szwecje po drodze nieublizajac Panamie oczywiscie, bo pierwszy raz grala. Takze czekam na dobry mecz o 3 miejsce, bo przewaznie tam grad bramek jest i niech Lukaku ze dwie jebnie Anglia 4 miejsce to i tak daleko powinni byc zadowoleni z drzewka
12 lip 2018 | 07:28
+13
IS COMING HOME!!!! ahahahahaa
12 lip 2018 | 05:44
+1
w 98 mój starszy brat mi wpierdolił bo krzyczałem "Suker" 2 miesiące temu ja mu wpierdoliłem. Przypadek ? Ironia losu ? Czy czas na Chorwatów ?
12 lip 2018 | 04:26
+13
Tak to jest jak sie wygrywa 1:0 i sie cofa do obrony zeby tylko wybijac pilke do przodu. Dobrze ze Chorwaci utarli nosa Anglikom
12 lip 2018 | 03:47
+22
Bardzo sie ciesze , nie lubię anglików . :) Szkocji teraz świetują do rana ,:D
12 lip 2018 | 03:24
+8
w 98 byłem za nimi przegrali. Może teraz wygrają z Francuzami :)
12 lip 2018 | 02:48
-23
No szkoda Anglików ale są w 4 najlepszych z całego świata;) to duże osiągnięcie. Teraz Francja ogien w niedziele.
12 lip 2018 | 02:40
12 lip 2018 | 02:03
+14
DOBRZE ZE ANGLIA ODPDLA BO NIE BEDE MUSIAL PATRZEC NA GEBE PICKFORDA...
NIE WIEM DLACZEGO ALE TEN KLIENT MNIE WPIERDALA
12 lip 2018 | 07:46
-2
Mnie to wkurza, że on jakis taki zbyt wyprostowanych chodzi... Jakby miał przeprost kręgosłupa czy coś...
12 lip 2018 | 00:38
+48
Nie mam pytań co Ci goście robią. Skąd oni biorą na to wszystko siły. Czapki z głów dla Chorwacji.
11 lip 2018 | 23:29
+80
Obczajcie: wchodzi piłkarz na zmianę, to dostaje przed nos szablony, instrukcje taktyczne, trenerzy coś pokazują, wie za kogo wchodzi i po co. Zapierdala po boisku. Natomiast taka reprezentacja Polski to ogóry najwyższych lotów. Nawałka dawał rady w stylu: no tu pobiegnij i temu podaj, będzie dobrze. Dwa razy wpuścił skład, który nie wiedział co robi, a najważniejsze że ten skład nie wiedział PO CO to robi. Nie ogarniam tego do dziś.
+4
Sorry, pisałem jadąc samochodem :P Teraz zostaję mi Chorwacja, której też kibicuje również mocno co i angielskiej. Na papierze Chorwacja ma o wiele lepszych zawodników niż Anglia, więc może to i lepiej przeciwko Francji.. just gutted
12 lip 2018 | 00:34
+5
Jak to samochodem?!
Tata wie, że masz dorobione kluczyki i prowadzisz bez prawka? ;) Myślałem, że masz 11 lat! :)
Dobra, tylko żartuję, spoko z Ciebie ziom, masz dystans i poczucie humoru!
12 lip 2018 | 10:31
+1
Dodam tylko, że i tak będę kibicował Anglikom w meczu z Belgią ;) 😃 Jeśli natomiast wygrają ci drudzy, to i tak jakby wygrali Anglicy. Połowa składu gra przecież w PL 😃
12 lip 2018 | 11:01
+2
Co prawda, to prawda. Też będę kibicował Anglii, połowa składu była, lub jest z Tottenham, mojego klubu. PL wymiata, 14 lat chodziłem na mecze w Londynie. Po powrocie poszedłem na Lechia-Legia, Termalica i Cracovia, do dziś się nie mogę otrząsnąć, myślałem, że ktoś kręci programy ukrytej kamery... Tego się nie da opisać słowami! Tam piła nawet na rozgrzewce chodzi jak w FIFA na Play'u a tu grają para-futbol! Pozdro! ;)
11 lip 2018 | 23:17
Chorwacja 4 miliony mieszkańców, ja jebie, czapki z głów! 👏👏👏
+51
Chorwacja, 4 miliony mieszkańców, ja jebie, czapki z głów! 👏👏👏
11 lip 2018 | 23:16
+9
no i wygranić :D. Brawo brawo brawo !, jebać zadufaną w sobie młodą drużynę Anglii, i tak daleko się prześlizgali. To teraz finalić mundialić i oby wygranić !
11 lip 2018 | 23:35
-18
Jaką zadufaną ? Zastanów się najpierw, zanim coś napiszesz. O Chorwacji też mogę napisać, że do dzisiejszego meczu jechali na farcie ( 2razy wygrali loterię). Czy Dania i Rosja były lepszymi zespołami, niż te z którymi wygrali Anglicy,.. nie sądzę..
11 lip 2018 | 23:15
+12
Brawo dla Chorwacji.nie jeden rodak im kibicowwal.przeszli wiele biede wojny ale jako kolektyw zasluguja na brawa 😊
11 lip 2018 | 23:12
Bardzo fajny mecz!
Ale zacznijmy od analizy taktyki.
Anglicy zaczęli znanym wszystkim ustawieniem 3-5-2 z Kane'em i Sterlingiem. Oraz z wachadłowymi, Trippier'em oraz Young'iem.
Natomiast Chorwaci zdecydowali się na ustawienie 4-2-3-1 na pewno znane polskim kibicom. Rebić i Perisić wymieniali sie pozycjami (raz na lewej stronie był Perisić, a raz Rebić i odwrotnie), Modrić często cofał się do rozegrania, a Rakitić wychodził do przodu.
Mecz zaczął się piorunująca, obie ekipy wyszły wysokim pressingiem, a po jednej akcji w 3 minucie faulowany przez Modricia został Alli (wyszedł on na pozycję po fantastycznym podaniu Lingarda) Rzut wolny, na gola zamienił Trippier. Po golu Anglia zaczęła kontrolować spotkanie, cofnęli się nieco i albo podawali długą piłkę do Sterlinga, albo uspokajali grę rozgrywając wszerz, szukając podania do przodu (do zawodnika, który się zastawi lub wbiegnie z piłką w pole karne). Chorwaci byli w pierwszej połowie zagubieni, nie byli w stanie skonstruować dobrej akcji, gdyż nie pokazywali się na pozycje, pierwszą kombinacyjną akcję przeprowadzili dopiero w 30 minucie. W obronie Chorwaci mieli problemy z asekuracją, gdyż np. 3 zawodników biegło do jednego zawodnika zostawiając inną strefę kompletnie pustą. W drugiej połowie Chorwaci dalej mieli problemy z asekuracją, ale jednak udawało im się to robić coraz lepiej. W 68. minucie bramkę po dośrodkowaniu Vrslajko strzelił Perisić, który minął dwóch przeciwników i uderzył piłkę zewnętrzną częścią lewej stopy z wyskoku. Schemat, tzn. podanie do skrzydła i dośrodkowanie w końcu skończyło się bramką. Po bramce Anglicy cofnęli się, a Chorwaci napierali, tym razem ruchu było dużo. Do konca meczu taki obraz meczu nam się utrzymał, zmiennicy (Pivarić, Kramarić, godnie zastąpili swoich kolegów z pierwszego składu. W drugiej połowie, często Anglicy się mylili w 71 min pomylił się Stones i podał piłkę do Perisicia, który prawie strzelił bramkę.
Pierwsza połowa dogrywki pod dyktando Anglików, pierwsze minuty drugiej części, były wymianami ciosów i podczas pewnego wybicia, Rakitić podał do Mandzukicia, który wybiegł za plecy zdezorientowanych obrońców i pięknie z pierwszem piłki uderzył w prawą część bramki
Graczem meczu według mnie wyżej wymieniony pan, mógł mieć hat-tricka oraz asystę. Do tego oczywiście walczył.
Tym, który zawiódł był Harry Kane, gdyż zmarnował 4 sytuacje (dwie setki podczas kilku sekund w 30 minucie, najpierw dostał ładne podanie i fatalnie strzelił trafiając w Subasicia, ten popełnił błąd i wypluł piłkę w bok, a Kane, który miał przed sobą pustą część bramki, trafił w słupek z 3 metrów).
To tyle, jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to proszę pisać, gdyż chcę, żeby każda moja analiza była coraz lepsza. Dziękuję za uwagę!!!
+12
Mecz zaczął się piorunująco, obie ekipy wyszły wysokim pressingiem, a po jednej akcji w 3 minucie faulowany przez Modricia został Alli (wyszedł on na pozycję po fantastycznym podaniu Lingarda) Rzut wolny, na gola zamienił Trippier. Po golu Anglia zaczęła kontrolować spotkanie, cofnęli się nieco i albo podawali długą piłkę do Sterlinga, albo uspokajali grę rozgrywając wszerz, szukając podania do przodu (do zawodnika, który się zastawi lub wbiegnie z piłką w pole karne). Chorwaci byli w pierwszej połowie zagubieni, nie byli w stanie skonstruować dobrej akcji, gdyż nie pokazywali się na pozycje, pierwszą kombinacyjną akcję przeprowadzili dopiero w 30 minucie. W obronie Chorwaci mieli problemy z asekuracją, gdyż np. 3 zawodników biegło do jednego zawodnika zostawiając inną strefę kompletnie pustą. W drugiej połowie Chorwaci dalej mieli problemy z asekuracją, ale jednak udawało im się to robić coraz lepiej. W 68. minucie bramkę po dośrodkowaniu Vrslajko strzelił Perisić, który minął dwóch przeciwników i uderzył piłkę zewnętrzną częścią lewej stopy z wyskoku. Schemat, tzn. podanie do skrzydła i dośrodkowanie w końcu skończyło się bramką. Po bramce Anglicy cofnęli się, a Chorwaci napierali, tym razem ruchu było dużo. Do konca meczu taki obraz meczu nam się utrzymał, zmiennicy (Pivarić, Kramarić, godnie zastąpili swoich kolegów z pierwszego składu. W drugiej połowie, często Anglicy się mylili w 71 min pomylił się Stones i podał piłkę do Perisicia, który prawie strzelił bramkę.
Graczem meczu według mnie Perisić, mógł mieć hat-tricka oraz asystę. Do tego oczywiście walczył.
11 lip 2018 | 23:08
I bardzo dobrze - nie chcieli Angole trafic na Brazylie to trafili... Na Chorwacje :) Jeszcze tylko becki od Belgow i do domu.
+37
I bardzo dobrze - nie chcieli Angole trafic na Brazylie to trafili... Na Chorwacje :) Jeszcze tylko becki od Belgow.
+9
I pomyslec ze oni dwa razy przegrali z Islandia i nie wygrali elswojej grupy w eliminacji
+8
Starym wyjadaczom czasem ciężko się spiąć z ogórkami, bez najwyższej motywacji Jak się przypadkiem tak zdarzy, że nie aż takie ogórki, to przy udziale pecha, można przegrać dwa razy.
11 lip 2018 | 23:56
+1
NIE DWA RAZY, TYLKO RAZ PRZEGRALI Z ISLANDIĄ 0:1 NA WYJEŹDZIE.
11 lip 2018 | 22:59
+9
Wg mnie świetny mecz dla Vrsaljko, świetna praca w destrukcji i uratowanie Chorwacji w kluczowym momencie przed stratą gola. To się ceni!
Gracz meczu: Š. Vrsaljko
11 lip 2018 | 22:58
+13
Mega kondycje mają - do 95 minuty bez zmian, a w nogach dogrywki :O
11 lip 2018 | 22:54
+51
Nawet gdyby Chorwacja nie wygrała finału to dla mnie i tak będzie najlepszą drużyną tych mistrzostw. Pokazali co to walka do końca.
11 lip 2018 | 22:53
+20
Szpaku: "...teraz szybko do Delego Alego..."
11 lip 2018 | 22:51
+5
Chorwacja to zrobila przepieknie, zawsze kogos dobrego rozpierdla jak w 98' . A teraz final. Dobrze tak angolom, jeszcze typ na itv po przerwie gadal ze chorwacja poor" to maja za swoja pewnosc siebie jeszcze becki od Belgii i do domu.
11 lip 2018 | 22:50
+12
Polska powinna brać przykład z Chorwacji
11 lip 2018 | 22:48
+31
Chorwacja bardziej zasłużyła po 2 dogrywkach zaprezentowali się lepiej kondycyjnie od naszych w meczu z Senegalem
Jak grasz juz w 50 minucie na czas to nie zasługujesz na fił . Brawo Chorwacja
+38
Jak grasz juz w 50 minucie na czas to nie zasługujesz na finał . Brawo Chorwacja
+10
Anglicy mogli i powinni zapewnić sobie wygraną ale kiepsko wykańczali świetne okazje. Od kogo jak kogo ale od Kane'a, aspirującego do roli najlepszego napastnika świata, wymaga się wykańczania tak dobrych sytuacji bramką. Chorwaci to mistrzowie drugich połów i dogrywek. Niesamowite to jest jak oni biegają mając za sobą ponad 100 minut gry. Francja musi wyciągnąć wnioski i nastrzelać im w pierwszej połowie bo w drugiej jak zaczną opadać z sił to Chorwaci ich zabiegają.
+26
Pierwszy mocniejszy rywal w fazie pucharowej i angole się gubią. Postawa po golu na 1;1 to stanie i czekanie na wyrok. I tak się stało. I dobrze.
Licze na równie dobry finał w wykonaniu Chorwacji.
11 lip 2018 | 22:47
0
Brawo Chorwacja świetny mecz Modricia do czego chyba każdy jest przyzwyczajony ,Perisicia po tej bramce i przede wszystkim Rakiticia dzisiaj ,który w końcu zagrał dobry mecz tak jak w grupowych bo z Danią i Rosją wyglądał fatalnie.Vrsljko ,Brozowić i Vida wbrew rosyjskim kibicom też nieźle.A statystyki wyraźnie wskazują kto był lepszy.
Gracz meczu: I. Rakitić
+4
Czy ja wiem czy wyglądał tak fatalnie? Wykonywał to co do niego należy, dużo skupia się na odbiorach piłki i grze w defensywie. I nie możemy też zapominać o kluczowych karnych dających awans po dalszych części rozgrywek
11 lip 2018 | 22:52
+1
Te karne to wykonywałnajlepiej fakt ,odbiory też może były ,ale tak samo jak u Modricia.Różnica była taka ,zę w tych dwóch meczach Rakitić to podawał tylko do najbliższego Chorwata a to jak na piłkarza tej klasy mało.Takiej gry oczekiwałbym od Badelja a nie Rakiticia ,który ma zmysł do ofensywnej gry a go nie pokazywał.Ale teraz klasa.
11 lip 2018 | 22:57