Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Crystal Palace FC
0-2 {{score_string}}
20 sie 2018 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Michael Oliver
25750
Liverpool FC
45'

67'
70'
79'
83'
87'
90'
3'
(as M. Salah)

90'
4'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Szkoda trochę tego Wan-Bissaki. Chłopak naprawdę ma mega potencjał, do tego ma dopiero 20 albo 21 lat. Taki United powinien się nim zainteresować, bo tam narzekają na posuchę m.in. na tej pozycji.
Gracz meczu: A. Wan-Bissaka
21 sie 2018 | 11:38
-2
20 lat
21 sie 2018 | 11:00
+14
Klopp po interwencji Alissona wyglądał jakby mówił "Ale zajebiście wydane 60 mln" (cieszył się chyba bardziej niż z bramki) i zaprawdę to zajebiście wydane 60 mln. :D
21 sie 2018 | 09:19
+4
Jedziemy po mistrza! YNWA!
21 sie 2018 | 07:19
+13
Pałac mocny w tym sezonie i swoje ugra. Live rok temu taki mecz by zremisowali albo przegrali w końcówce - nie raz odwalali taki numer. Jest więc u chłopaków Jurgena mentalny progres, który daje widoki ma mistrzostwo. Zmiana bramkarza też dobrze zrobiła. Imponujące te dwie wyścigówki z przodu - Salah i Mane. Podanie Salaha przy drugiej bramce - zegarmistrzowska precyzja.
21 sie 2018 | 01:17
-9
Najniższy wymiar kary, aczkolwiek CP potrafią grać w piłkę, trudno się gra z Liverpool'em. Mam wrażenie, jakby Keita nie miał strzału, wszystko wewnętrzną częścią stopy i wszystko słabo.
21 sie 2018 | 00:28
+19
Ten mecz pokazał, dlaczego Liverpool zapłacił tyle za Alissona i dlaczego było warto. Myślę, że ta cena na pewno nie była za wysoka.
21 sie 2018 | 00:40
+17
Cena za van Dijka również jest całkowicie usprawiedliwiona. Co on czyści, to nie mam pytań.
Gracz meczu: S. Mané
21 sie 2018 | 11:30
+2
No właśnie. Jak to się zdanie wielu zmienia... A pamiętam jakie było gadanie, że jak mogli tyle wydać...
21 sie 2018 | 11:41
+2
I mało, że czyści, cóż za wyprowadzenie piłki i przerzuty !
21 sie 2018 | 00:12
-45
Karny dla Palace był dużo bardziej ewidentny, niż ten na Salahu. Sędzia wypaczył wynik
21 sie 2018 | 01:14
+10
Co Ty gadasz człowieku, trudno o bardziej ewidentny karny. Kompletnie nie rozumiem obrońców, ja i komentatora. To nie ważne, czy Salah się położył, czy przewrócił, liczy się kontakt i zahaczona stopa, takie przepisy! Reakcja sędziego mówi wszystko, żadnych dyskusji!
21 sie 2018 | 08:23
+8
Tak się zastanawiałem, kto może dać tak idiotyczny komentarz ? Patrzę na nick - kibic "mułów " ...i wszystko jasne ;-)
21 sie 2018 | 09:54
-2
sezon dopiero się rozpoczął a wy już się szykujecie na majstra, zobaczymy jak będzie dalej i czy znowu was '' słabe '' United nie rozłoży.
21 sie 2018 | 11:18
-12
Teraz wszystkie kurewki z Liverpoolu będą głośno szczekać, dopóki nie dostaną porządnych batów. Na szczeście, jak to dzieci Loserpoolu na koniec sezonu zostaną z niczym hahahaha
21 sie 2018 | 22:21
+4
Za to United wygląda na "murowanego" faworyta :)
21 sie 2018 | 11:32
+6
Wam mułom aż szczęka lata z zazdrości, że Liverpool w końcu sie wzmocnił i z tej paranoi szukacie winy sędziego. Tak karny na Salahu na pewno nie ewidentny - Sakho trzy razy go podcinał 😄
21 sie 2018 | 11:42
-1
Wg mnie sytuacje podobne, mogło być równie dobrze na odwrót ogwizdanie, czyli karny dla CP, a brak karnego dla Liverpoolu. Ale sędzia się obroni przed swoją decyzją.
21 sie 2018 | 12:54
+4
Z tym, że obrońca Liverpoolu trafił w piłkę w tej sytuacji i zaliczył skuteczny wślizg. Inna sytuacja ale klarowna, nawet realizator nie wracał do tej sytuacji.
21 sie 2018 | 13:26
-6
Wzmocnił się, a na koniec i tak będzie zero trofeów.
21 sie 2018 | 16:39
+7
Jakoś przeżyję. Klubowi kibicuje się bez względu na trofea a piękny styl i bramki będę długo pamiętał jak te duetu SaS. Bardziej byś się martwił swoim klubem, który obecnie prezentuje dno i metr Mułu. Ale lepiej powciskac szpileczki w LFC z zazdrości bo wasza megalomania jest komiczna i musicie żyć historią. Za Mou też niczego nie osiągnięcie chyba że 1/8lm, w której postawicie autobus, odpadniecie i będziecie narzekać na sędziów.
21 sie 2018 | 00:08
-1
Salah ma świetną technikę, ale od Lewego odstaje trochę wykończeniem, siłą strzału i warunkami fizycznymi. Szkoda, że Roberta nie ma w PL, bo wydaje mi się, że świetnie by pasował do tej ligi.
20 sie 2018 | 23:24
+5
Liverpool musiał się bardzo wysilić, żeby pokonać dziś Crystal Palace. Ten mecz pokazał jak w premier league jest ciężko na wyjazdach. Widać było po twarzach Liverpoolczyków duże zmęczenie, a Firmino łapały skurcze.
+7
Racja, ale akurat dzisiaj ataku i środka pola to nie było za bardzo widać, ale myślę że w następnych meczach będzie lepiej. Alisson - super! No i jesteśmy jak na razie najlepszą defensywą ligi. :)
Gracz meczu: Alisson
20 sie 2018 | 23:25
+5
Byleby łapać 3 punkty ze słabymi zespołami to będzie dobrze.
20 sie 2018 | 22:59
+16
Podoba mi się wyrachowana gra Liverpoolu po pierwszych kolejkach , Ten spokój w obronie , cały mecz pod dyktando Liverpool'u i coraz głębsze rozciąganie obrony Palace , a ta gra nogami Alisonna !!!! Żadko można było powiedzieć o tym w tamtym sezonie !!!!
20 sie 2018 | 22:57
-19
Kurwa nie czaje Jurgena.Ma klasowego środkowego pomocnika w składzie a gra kiepskim holendrem,Fabinho jest o dwie klasy wyżej od Wijnalduma...przecież on nic nie wnosi do drużyny i LFC gra w 10 przez to...Kurwa mac!!!a Becker to jest kocur,który w tym sezonie uratuje dupsko LFC w niejednym meczu