{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+23
Bardzo dobra decyzja "wlodarzy" Lecha o zwolnieniu Bjelicy xd swoja droga to zrobili mu przysluge teraz przynajmniej gra w LM a nie w jakies osranej ekstraklapie
+11
Ten mecz pokazał że w Atalancie zabrakło talentu pokroju Recy.
19 wrz 2019 | 07:02
Pięknie się po nich przejechali. Gollini parę bramek wpuścił :D
Taki mecz powinien im dodać jeszcze pewności siebie, bo umiejętności jak widać mają. Skoro taki Olmo chce tam grać to znaczy, że może się tam rozwijać, a to pokazuje z kolei, że wyciągają wnioski z poprzednich niepowodzeń i podnoszą poziom sportowy. Brawo! Mecze z Szachtarem będą prawdopodobnie o wyjście z grupy ;)
0
Taki mecz powinien im dodać jeszcze pewności siebie, bo umiejętności jak widać mają. Skoro taki Olmo chce tam grać to znaczy, że może się tam rozwijać, a to pokazuje z kolei, że wyciągają wnioski z poprzednich niepowodzeń i podnoszą poziom sportowy. Brawo! Mecze z Szachtarem będą o wyjście z grupy. No i zobaczymy jak pograją sobie w następnej kolejce z City, bo tam mogą dostać z kolei lanie ;)
19 wrz 2019 | 00:18
+5
smutny to obraz polskiej piłki nożnej jak jeszcze niedawny reprezentant nie łapie sie nawet na ławkę rezerwowych swojej drużyny
19 wrz 2019 | 00:04
+12
i to pokazuje jak nasza piłka ma daleko do poziomu ligi mistrzów drużyna prowadzona przez byłego trenera Lecha przejeżdża się po rewelacji ubiegłego sezonu Calcio mam przeczucie ze Dinamo moze zrobić niespodzianke w tej edycji nie mówie o wygraniu całej LM ale wyjście z drugiego miejsca i szczęście w losowaniu 1/4 jest w zasięgu
18 wrz 2019 | 23:21
+2
Idealny debiut w Lidze Mistrzów
18 wrz 2019 | 23:00
-5
Jest Juventus, czasami drgnie Napoli, ale reszta włoskiej piłki to dzisiaj padaka.
18 wrz 2019 | 22:57
+7
Ojej. A tutaj co za gwałt się odbył. To już podchodzi pod paragraf. A tak serio to Atalanta nie będzie miło wspominać pierwszego meczu w LM.
18 wrz 2019 | 22:42