{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Fajny meczyk z którego Francuzi wyszli obronną DŁONIĄ :-)
19 cze 2019 | 07:28
Poczochrany Angol przywieziony z wypraw krzyżowych zje bał cały mecz Szkoda bo jak pełnym składem to byli lepszą drużyną
+13
Poczochrany Angol przywieziony z wypraw krzyżowych zje bał cały mecz Szkoda bo jak grali pełnym składem to byli lepszą drużyną
Gracz meczu: D. Henderson
19 cze 2019 | 00:50
+13
Jakie to mistrzostwa Europy? jak grala kolonia angielska z Francuska Republika Afryki (FRA)
19 cze 2019 | 00:27
-4
Na 9 komentarzy, 7 jest rasistowskich.
Ależ nie, wcale nie. Polacy to nie jest rasistowski, antysemityczny i ksenofobiczny naród.
19 cze 2019 | 01:08
+3
Ciekawe spostrzezenie, a co powiesz na temat trójkolorowych ?
19 cze 2019 | 03:34
+4
Chcesz rozmawiać o czym? O Ich grze? Bo tylko to w sumie powinno Nas tu interesować.
19 cze 2019 | 09:22
-2
Najmniej, uwierz. Gdzie indziej jest tylko poprawność polityczna i hipokryzja. Nigdzie i nigdy Żydzi nie mieli tak dobrze jak w Polsce. Nie słyszałem o prześladowaniach czarnych czy jakichkolwiek. Że niby niewielu ich tu? Bo nima kasy, socjał niski. Ci nieliczni pracują i mają poszanowanie. Znam takich
19 cze 2019 | 10:38
+2
Jakich kurwa rasistowskich,nikt zlego slowa na czarnych nie powiedzial ,wszyscy steierdzil fakt,ze na mistrzostwach europy graja sami czarni.a jak by grali sami lewonozni w jakiejs druzynie to tez niemozna o tym mowic ,bo przesladowanie .walnij sie w leb dzbanie
20 cze 2019 | 02:27
0
Dzbanem jesteś sam, bo nadal nic nie rozumiesz. To jest sport i piłka nożna. Jeżeli będą sami lewonożni, to jest to element gry. To, czy ktoś jest czarny, biały, żółty, różowy czy niebieski nie powinno Cię w ogóle interesować. I nie ma to znaczenia w grze.
Jak to zrozumiesz, to wróć do dyskusji.
18 cze 2019 | 23:53
+14
Jak puchar Afryki bambo na bambo.
18 cze 2019 | 23:41
+18
Mistrzostwa Afryki wygrała Republika Francji Północnej.
18 cze 2019 | 23:20
Grali jacyś biało prócz bramkarza? Ja pierdolę, wygląda że biały lud zniknie z Europy szybciej niż myślałem...
+14
Grali jacyś białi prócz bramkarza? Ja pierdolę, wygląda że biały lud zniknie z Europy szybciej niż myślałem...
18 cze 2019 | 23:00
A już myślałem, że Republika Południowej Angli dowiezie zwycięstwo, ale Wybrzeże Kości Francuskiej mimo strasznej niecelności wykorzystało przewagę.
+38
A już myślałem, że Republika Południowej Anglii dowiezie zwycięstwo, ale Wybrzeże Kości Francuskiej mimo strasznej niecelności wykorzystało przewagę.
18 cze 2019 | 22:59
Skad ci kurwa francuzi wzieli bialego na brame ?