Materiał dodany przez: totil 6 gru 2021 | 22:45
Materiał dodany przez: fanatic 6 gru 2021 | 22:54

Dyskusja 20

6 gru 2021 23:01
0
Arsenalowi widzę znowu włącza się syndrom frajerstwa kiedy na wyjeździe wydawało się że może nawet wygrać z United albi przynajmniej zremisować po bardzo dobrej grze to w obronie jak zwykle muszą wszystko zjebać tak samo tutaj ale żeby przegrać z tak słabym Evertonem to jest wstyd.
0
Nowy trener wam nie zrobi lepszej rewolucji w Premier League, potrzeba konkretnych zawodników ale widzę że właściciel nie chce wydawać dużo 💲💲
0
Przykro się patrzy na to co się stało z Arsenalem w przeciągu paru lat. Kiedyś grali tam wielcy piłkarze jak Bergkamp, Henry, Vieira, Fabregas, Van Persie, Pires, Lehmann czy Campbell, a teraz większość kadry nadaje się do tartaku. Tam powinno się wyjebać cały zarząd na zbity pysk, bo niszczą ten niegdyś wielki klub. Wydają mnóstwo pieniędzy na przeciętniaków typu Nicolas Pepe, a potem zdziwienie, że nie ma wyników. Zrobili z Arsenalu klub mem.
6 gru 2021 23:12
0
Tam brakuje piłkarzy z jajami pokroju Cambiasso, Zanetti czy którzy oddaliby wszystkie organy wewnętrzne za klub.
7 gru 2021 03:19
0
W końcu skrót totila ze wszystkimi ramkami...
7 gru 2021 00:30
0
o Arsenal znowu gra swoje xD
7 gru 2021 09:05
0
Arsenal po 2 porażkach z rzedu powoli zacznie wracac na swoje miejsce jeszcze teraz sporo meczy sporo punktow natracą i bedzie walka o utrzymanie
7 gru 2021 10:50
0
Klasyczny Arsenal. Część sezonu gra słabo, potem nagle zaczyna wyglądać obiecująco i ma jakąś fajną serię meczów, aby finalnie okazać się przegrywem.
7 gru 2021 10:51
0
Kiedyś wszyscy się śmiali, że Arsenal zawsze na 4 miejscu. Teraz jest to cel, którego za szybko nie osiągną
Ile można ?
ZObaczcie co dziś zrobił Sraka jego ulubienieć . 2 bramka Richarlisona wina Sraki, 50 minuta a ten se wraca spacerkiem bez krycia. spalony 2 cm..
Bramka Graya zobaczie co zrobił tej jebany szwajcar w środku nie przerwał kontry

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI