{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+8
Jak to zobaczylem że 2 bramki w 2 minuty stracili i to w doliczonym czasie to se pomyślalem takie XDDDD
21 sty 2020 | 23:04
+4
No to dali w palnik
21 sty 2020 | 23:03
+7
Fajny mecz ale oddać w 10 minut wygraną i pod koniec meczu ja pier.... Carlo inwestuj w obrone bo dramat
21 sty 2020 | 23:07
+6
Ja do teraz siedzie i kurwa nie wierze ...
22 sty 2020 | 11:58
0
Bez inwestycji dobrych to szybko Carlo poleci. W WHU był profesor dobry trener Pellegrini poszło pare nieudanych transferów i poleciał. Oby Carlo dostał fajny fundusz i oby trafił z transferami. Carlo chcemy puchary dla Evertonu!!
21 sty 2020 | 23:01
Ja rozumiem kurwa wszystko ale tego co tu się odjebało nie jestem w stanie w żaden sposób zrozumieć ... jak można kurwa kontrolować mecz przez 90 min i dać sobie wbić takie dwa frajerskie gole w doliczonym czasie gry ..... to jest nie do wiary kurwa. Ten klub zaczyna być pośmiewiskiem w Anglii odjebać taką amatorke ze słabym powiedzmy sobie szczerze Newcasle to trzeba być Evertonem. Cipy spanikowane bo doliczone 4 min gry! jebana banda najemników! nawet nie osładza faktu że Kean się przełamał golem ... Dziękuje za wrzutę video zostawię sobie dla potomnych jak przepierdolić wygrany mecz na własne życzenie. To nie jest kwestia trenera tylko ten niedudlonej bandy szmaciarzy! tak szmaciarzy to tego nie da się opisać innymi słowami. Ten klub nigdy nie wyjdzie już na salony piłki bo mentalnie to panikary i szrot bez jaj i chuj! chuj! chuj!
+17
Ja rozumiem kurwa wszystko ale tego co tu się odjebało nie jestem w stanie w żaden sposób zrozumieć ... jak można kurwa kontrolować mecz przez 90 min i dać sobie wbić takie dwa frajerskie gole w doliczonym czasie gry ..... to jest nie do wiary kurwa. Ten klub zaczyna być pośmiewiskiem w Anglii odjebać taką amatorke ze słabym powiedzmy sobie szczerze Newcastle to trzeba być Evertonem. Cipy spanikowane bo doliczone 4 min gry! jebana banda najemników! nawet nie osładza faktu że Kean się przełamał golem ... Dziękuje za wrzutę video zostawię sobie dla potomnych jak przepierdolić wygrany mecz na własne życzenie. To nie jest kwestia trenera tylko ten niedudlonej bandy szmaciarzy! tak szmaciarzy to tego nie da się opisać innymi słowami. Ten klub nigdy nie wyjdzie już na salony piłki bo mentalnie to panikary i szrot bez jaj i chuj! chuj! chuj!
21 sty 2020 | 23:35
+4
A ja miałem jutro iść na studia w koszulce evertonu. Tak swoją drogą uważam ze davis dzis to pomyłka zawinił przy golu z west hamem i dzis też. Wiedziałem ze coś zlego sie wydarzy bo everton po drugiej bramce jakos tak pewny był siebie jakby mecz sie już zakończył. I wstań tu jutro z uśmiechem
21 sty 2020 | 23:54
+3
Davis to jest gosc który powinien sezon pograc w 1 lidze angielski na wypożyczeniu bo sadzi babole. Po 2-0 staneli i na chodzonego zaczela sie gra.
22 sty 2020 | 12:04
0
Bez transferów to będzie walka o środek tabeli a potem o utrzymanie jak tak dalej pójdzie. Kto ma grać w środku pola? Delph pffff on tylko dobrze grał w Aston VIlla Schneirledin? ten to jest dobry pomocnik defensywny hahahaha 0 przeglądu pola a odbiora nie zawsze trafione. Sigurdsson nie ciągnie zespołu do goli nie strzela. Iwobi? Walcott? nie komentuje a Davies raz dobry mecz a raz go nie widać Baines stary forma życia ma za sobą tak samo Coleman. A Sidibe i Mina? nieudane transfery. Keane oby zaczął strzelać i niech wkońcu Richarldson wróci do formy! Dobrze że jest Bernard i Picford i Calvert
22 sty 2020 | 12:33