{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
ważne żeby nie stracić kontaktu z liderem, a będzie dobrze.
20 paź 2019 | 11:23
+1
Ależ ten Manuel Nouer jest coraz słabszy, emerytura jak nic ... Bayern jak zwykle masa sytuacji, nawet 100 % -centowych, ale nie wykorzystane. Lubię patrzeć na grę Bayernu, fajnie piłka chodzi, ale wg mnie bramkarz do wymiany, ciekawe kiedy Kovac przejrzy na oczy.
A brameczka łyżeczki - coś pięknego, pace lizać !!!
+7
To Wawrzyniak gra w Bayernie? Nieźle się zemściły dwie zmaszczone setki Mullera.
19 paź 2019 | 23:18
+6
Lewy ciągnie ten Bayern jak Reprezentację, bez niego nic nie funkcjonuje ...
19 paź 2019 | 21:39
+23
Lewy chyba musi znowu coś wyjaśnić Komanowi. Jaki ten gość jest tępy to nie mam pytań... fajnie jest szybki i wozi piłę ale kiedy ma zagrać nie nagrywa tylko kiwa się i wszystko chce sam skończyć ... a już w jednej sytuacji dzisiaj to kryminał jak mu kolega z drużyny samiuteńki na szesnastce stał na strzała ... to dzban głowa w dół i jedzie dalej ... i oczywiście huja z tego ...
19 paź 2019 | 21:16
+2
Lewy to jest jednak maszyna do strzelania goli.
19 paź 2019 | 20:52
+1
Remis z Augsburgiem to niestety ujma dla Bayernu. Nico Kovacs to jeszcze nie jest trener z Ligi Mistrzów, choć widać w nim pewien potencjał, to wydaje mi się, że w Bayernie na ławce powinien zasiadać ktoś pokroju Maurizio Sarriego.
19 paź 2019 | 19:38
+5
~To nie Bayern był taki dobry, tylko Tottenham taki słaby. Teraz to wiem.
19 paź 2019 | 19:35
-33
Hahaha muszę bo nie wytrzymam Lew piłkarz meczu buhahaha oj wy CEBULAKI. Gnabry go bije na głowę dzieci drogie. Kolejny mecz na plus. Muller znów na ławce . Gość który asystuje temu Lewemu. DERBY BAWARII DLA AUGSBURGA! kovac OUT!
19 paź 2019 | 20:59
+14
weź zrób wszystkim przysługę i pierdolnij się w łeb
19 paź 2019 | 22:35
-22
Ciebie bym jebnął jakbyś się tylko pokazał bo kozak w internecie a pizda w świecie. Prawda boli, to zamknij ryj i nie szczekaj cebulaku. Widzicie to co chcecie a nie jak jest!!!
20 paź 2019 | 04:08
+2
20 paź 2019 | 10:24
-3
Miękkim fiutem to jesteś robiony a zamiast mózgu to masz CEBULE!
19 paź 2019 | 18:14
+12
Lewy + Gnabry wymiatają .
Reszta ataku rażąca nieskuteczność . Zapomnieli jak się strzela.
19 paź 2019 | 18:03
-7
Bayern gra piach, ale chyba zapłacił reszcie drużyn z bundesligi , żeby grały tak samo beznadziejnie. Sądziłem, że w tym roku BD będzie kotem niestety tak się nie dzieje. Żadna drużyna z bundesligi nie wykorzystuje sytuacji aby wyjść mocno na prowadzenie i zdobyć majstra. To jest tragedia dlatego Bayern i tak bedzie miał majstra i tak.
19 paź 2019 | 17:40
Wiedziałem że tak się to skończy.. Bayern ciśnie, tworzy akcje a defensywa Bayernu i Pan bramkarz kolejny mecz dno.. :/// kto tam się prul że Neuer jest lepszy od Fer Stegena...??
+4
Wiedziałem że tak się to skończy.. Bayern ciśnie, tworzy akcje a defensywa Bayernu i Pan bramkarz kolejny mecz dno.. :/// kto tam się prul że Neuer jest lepszy od Ter Stegena...??
19 paź 2019 | 17:39
+4
W Bayernie nic nowego. Przewidywalna klepanka na boki w slamazarnym tempie. Bicie glowa w mur. Przy presingu przeciwnika obrona gubi sie i kopie na oslep,powodujac katastrofalne bledy. Tam nie ma pomyslu na skladne i szybkie akcje. Muller i drewniany Martinez zaklepali sobie laweczke chyba na dluzej.Z tej maki chleba nie bedzie,czas na wyjebanie tego nieudacznika Kovaca.
19 paź 2019 | 19:39
+4
Dokładnie Uli musi szukać trenera
+5
Borussia ma szansę na zrównanie się z Bayernem.
Gracz meczu: A. Finnbogason
19 paź 2019 | 17:34
+15
I Muller ma czelnosc plakac w mediach ze nie gra? Co dostanie pilke to partoli podanie na 2 metry sprawia mu problem a kutinjo ktory dopiero gra 1 sezon tworzy dziesiec razy wiecej sytuacji podbramkowych na miejscu kovacza wy******* bym Mullera z Bayernu poki mozna za niego dostac jakies sensowne pieniadze, Martinez mimo wyrazania niezadowolenia przynajmniej prezentuje jakis poziom chociaz rozumiem czemu jest rzadziej wystawiany bo Kovacz gra bardziej ofensywnym skladem. Co do meczu to wykonczenie dramat Gnabry i Coman w dryblingu sa rzeczywiscie niezli bo mijali tych obroncow jak tyczki ale ich strzaly na bramke to padaka widac ze za bardzo chca zamiast wylozyc patelnie lewemu albo dograc celna centre no i obrona nir wiem czy to kwestia duzej rotacji braku zgrania czy komunikacji ale cos nadal tutaj szwankuje, mozna to zwalac na przebudowe skladu ale jezeli bayern chce ugrac cos w LM to takich baboli nie wolno robic bo ze w bundeslidze utopia 5 meczow to nic sie nie stanie ale przyjdzie faza pucharowa w LM jeden mecz w dupe i beda mogli sie pakowac do domu.
Gracz meczu: P. Max
+14
Jeszcze dodam ze bawi mnie jedna rzecz jak Lewy ma na sobie jednego obronce to nie dostanie podania od tych samolubow ze skrzydel a jak go trzech z kazdej strony kryje to nagle posylaja do niego pilki xD Mecz zremisowany a w zasadzie przegrany na wlasne zyczenie przy takiej ogromnej przewadze, ten bramkarz Augsburga to mial wiecej szczescia niz rozumu.
19 paź 2019 | 18:16
+4
To jest ich wychowanek nie pozbęda się go, przynajmniej tak było napsiane między wierszami w wywiadzie z prezesami Bayernu. Muller to w sumie fenomen gra tyle lat w bayernie, reprezentacji Niemiec, a tak naprawdę to niczym nie zachwyca, nie jest jakis wybitny.
19 paź 2019 | 18:25
+4
Rzecz w tym ze wczesniej mimo braku wybitnosci utrzymywal wysoka forme i zachwycal przede wszystkim dobrym zgraniem. Na tle dobrych graczy sam wygladal dobrze ale w chwili obecnej wpuszczanie go na murawe to oslabianie sie z wlasnej woli, watpie zeby zapomnial jak sie gra w pilke ale teraz to tak wlasnie wyglada jak chce grac za zaslugi to niech go puszcza do Realu, poki tam Zidane siedzi.
19 paź 2019 | 19:37
-8
Bwypoerdalaj to ty od Millera jak masz gowno weź łbie! Nawet nie czytam tych wypocin.
19 paź 2019 | 17:29
+14
Jednym słowem kryminał, jak można tak to zepsuć mając ze 4 setki?
19 paź 2019 | 17:28
+1
Ech...
Gracz meczu: T. Koubek
19 paź 2019 | 17:24
+2
Cymbały dopuściły do utraty prowadzenia w ostatniej minucie...paranoja...
Ale tak to jest, jak się odpuszcza mecz.
19 paź 2019 | 17:31
+4
Przeciez zadnego odpuszczania nie bylo .Wystarczy spojrzec na statystyke strzalow . Jak sie ma takich cymbalow jak Goretzka to coz czasamis sie mszcza takie sety jakie mieli w koncowce . Szkoda Lewego bo mialby juz 13 trafien na koncie. A tak to stary Bayern z masa sytuacji a hoojowa skutecznoscia.
19 paź 2019 | 18:27