{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-7
Teraz wiecie lesne dziadki czemu ter stegen nie jest w top 5 bramkarzy. Tak plakaliscie, ze go wiecznie pomijaja i macie odpowiedz. Ter stegen to przecietniak jak szczesny
12 lis 2018 | 13:31
-6
messi pilkarz innej galaktyki ale dzis zjebali inni no cuz liga i liga mistrzow i tak naszaaaaa veb veb veb
12 lis 2018 | 10:37
+6
Kluby Real i Barca chyba się założyły, którego formacja defensywna będzie grała gorzej... . W Realu same kontuzje, a w Barcie nikt nie ma formy, nawet Ter Stegen.
12 lis 2018 | 04:58
+5
Vidal zasługuje na grę od pierwszej minuty, marnuje się na ławce. Wraca Messi i odwala całą robotę, jak on gra jest widać, że Barcelona to Messi.
12 lis 2018 | 03:51
-7
A teraz chyba wyjazd do Atletico i bez Rakitica,Pewny wpierdol czeka krasnala i spolke.
12 lis 2018 | 01:32
+7
Brawo Betis
11 lis 2018 | 22:58
+21
Tyle razy co ter Stegen ratował im dupę to raz może pościć szmatę...
Gracz meczu: Cristian Tello
11 lis 2018 | 22:30
+25
W tabeli ciaśniej niż w ekstraklasie. Dawno już tak nie było. Ciekawie jest
11 lis 2018 | 21:05
-9
Oglądałem ten mecz u kolegi i przez cały mecz zadawałem sobie takie jedno pytanie: Co tu się kur** odwala. Pique radośnie lata se w ataku a obrona biega w kółko jak jacyś debile. Ter stegen uznał że h*j z tym meczem i se puścił babola. Ten valverde powinien przemyśleć jak przygotowuje drużynę na danego rywala.
+4
Serio? wiekszej patoli nie moglo byc w tych komentach, a najlepsze jest to ze macie pewnie po 14 lat XD
12 lis 2018 | 03:23
+5
Nie "macie po" 14 lat, ale "masz" 14 lat. Oba konta to jedno i to samo ciężko upośledzone dziecko prowadzące ze samym sobą takie gównoburze regularnie na meczykach.
+2
Ter Stegen przy golu 3 do 1 siedzac odwrocil glowe i chyba powiedzial ,,kurwa,, :D :D
11 lis 2018 | 19:49
-3
Ale widać brak Iniesty... W środku jest wiecej strat, a te straty są o wiele bolesniejsze.
11 lis 2018 | 19:33
-2
Ostatnio Barcelona odrobiła, teraz losy się odwróciły.
11 lis 2018 | 19:27
+2
Problemem barcelony jest to ze jak w składzie jest messi to myślą ze on wszystko ugra za nich
11 lis 2018 | 19:10
-2
La Liga jest popieprzona. Sędziowie faworyzują Barcelonę i Real i jawnie oszukują pomimo VAR'u. Dzisiaj Barcelona dwie bramki- pierwsza karny którego nie było, tylko symulka i drugi gol zdobyty z ewidentnego spalonego.
11 lis 2018 | 18:56
+6
Barcelona przegrała na Camp Nou w La Liga nie do wiary,zastanawiam się kiedy ostatnio mieli taką wpadkę w tych rozgrywkach grając u siebie.Betis zasłużył na wygraną,szanuję że Barca walczyła do końca ale niestety ich gra w obronie wygląda poprostu fatalnie już nie pierwszy mecz mają problemy póki co widzę że nie wyciągnęli wiele wniosków z meczu z Rayo,mam nadzieję że w końcu się obudzą i będzie to wyglądać lepiej.Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce.VEB!
+18
Statystyki pokazują, że Barcelona bez Messiego osiąga lepsze wyniki niż z nim w składzie. Ot taki paradoks...
11 lis 2018 | 18:34
-32
Cóż najlepsza drużyna świata też czasem musi przegrać, to jest piękno footballu.
+67
Legenda głosi ze Gerard Pique sygnalizuje spalonego nawet po rzucie karnym dla drużyny przeciwnej
11 lis 2018 | 18:37
+46
To tak jak z idiotą Neuerem, który podnosi łapę po każdym straconym golu przez Bayern albo Niemców xD
11 lis 2018 | 18:42
no dokładnie w dodatku łapiąc piłke żeby mu jej nikt nie zabrał XD
+31
no dokładnie w dodatku łapiąc piłke po straconym golu żeby mu jej nikt nie zabrał XD
+4
Tak to już jest raz pod wozem raz pod wozem
11 lis 2018 | 18:23
+9
Myslalem ze stroje im sie pomieszaly, a jednak nie... To co z nami wyrabiali to jakas parodia, dobrze ze z 6 nie wjebali. Lightowy meczyk na niedziele, gwiazdy myslaly ze sie sam wygra.
11 lis 2018 | 18:22