{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Piękne dwie bramki Griezmanna! Pierwsza wygrana w lidze i to jaka wysoka brawo Barca, Betis ma niestety obronę dziurawą jak ser szwajcarski co by dopiero było jakby Messi z Suarezem grali
27 sie 2019 | 09:29
0
W korespondencyjnym pojedynku Realu z Barceloną lepsza ta ostatnia. Niestety :-(
26 sie 2019 | 21:13
-4
ale brzydkie te koszulki w szachownicę :/
26 sie 2019 | 15:41
+12
Brawo Barca! Świetny mecz Griezmann'a! Czekam na kolejne zwycięstwa w takim stylu!
+8
Oj, chyba trochę przestrzeliłeś z tym powiedzeniem. Ma się raczej nijak do czegokolwiek, co można by obecnie zaobserwować w Barcelonie :]
26 sie 2019 | 14:10
+4
a co ten mecz z Betisem to dla ciebie nie był show ? Jak to nie jest piękną piłką to ja nie wiem co cię zaciekawi.
Gracz meczu: Sergi Roberto
26 sie 2019 | 14:20
No widzisz, sam fakt, że w powiedzonku występuje show, nie znaczy jeszcze, że powiedzonko ma sens :]
Jak ci powiem, że na boisku był czeski film, to nie znaczy, że czeska ekipa filmowa coś kręciła w czasie meczu, prawda?
+10

EDIT:
Dobra, pojedziemy łopatologicznie.
Powiedzenie "show must go on" odnosi się do sytuacji, w których dzieje się tragedia lub coś ogólnie złego, a mimo to zachowujemy się tak, jakby nic się nie działo. Określenie to idealnie pasuje do meczu, który Barcelona grała przy pustych trybunach ze względu na zamieszki związane z referendum niepodległościowym. Show must go on można przetłumaczyć jako "działamy mimo wszystko, chociażby po trupach". I to nie ma zastosowania do tego meczu.
26 sie 2019 | 15:20
Nie dajmy się zwariować i nie bierzmy wszystkiego na poważnie Wracając do tematu co by nie było a raczej kogo nie było - czyli Suareza i Messiego nie wspomnę o Dembele któremu też czasami zdarza się dobry występ , ten mecz to było show Barcy Jedynie czego żałuję to że oglądałem go na telefonie w pracy Także miłego i pozdrawiam
+5
Nie dajmy się zwariować i nie bierzmy wszystkiego na poważnie Wracając do tematu co by nie było a raczej kogo nie było - czyli Suareza i Messiego nie wspomnę o Dembele któremu też czasami zdarza się dobry występ , ten mecz to było show Barcy Griezmann zrobił na mnie w nim wrażenie .Jedynie czego żałuję to że oglądałem go na telefonie w pracy Także miłego i pozdrawiam
26 sie 2019 | 17:32
-6
meczyki.pl i wszystko jasne xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
w tym wypadku stracili pierwsi bramkę
26 sie 2019 | 10:27
Kogo jeszcze barca kupi? Neymar-a? Ile mozna ladowac w ten sklad? I po co skoro w 1/2 finalu znow sie osmiesza. DNA barcy to Roma, Liverpool i w tym sezonie nastepny klub ktory ich osieszy.
-19
Barca 2006-2012 mess que un club, dzis to zlepek błaznów + marketing (sprzedaz koszulek) + gra komputerowa. Wspolczuje byc kibicem barcy dzis i od kilku lat.
26 sie 2019 | 12:36
+5
Bycie kibicem FC Barcelony to cos więcej niż zwycięstwa. Bycie kibicem FC Barcelony to pot, łzy i osłupienie gdy wpadają bramki magiczne. Ty tego nie zrozumiesz, tego nie da sie opisac słowami jak bardzo jestem dumny z tego, że kibicuje FC Barcelonie.
26 sie 2019 | 15:22
To co Ty czujesz ja tez czulem kilka lat temu. Dokladnie wiem co mowisz. Obejrzalem po kilka razy wiecej tych samych meczow co Ty pewnie meczow przez caly sezon. Szanuje Cie ale jestes zapetlony marketingiem - sciaganiem graczy bez sensu tylko po to zeby gralo naziwsko i kasa sie krecila. W tym dziadostwie nie ma ani kszty futbolu. Nie zycze Ci tego ale Twoj klub polegnie znow w 1/2 w taki sam sposob jak od 2 lat. DNA barcy. Pamietaj.
-5
To co Ty czujesz ja tez czulem kilka lat temu. Dokladnie wiem co mowisz. Obejrzalem po kilka razy wiecej tych samych meczow co Ty pewnie meczow przez caly sezon. Szanuje Cie ale jestes zapetlony marketingiem - sciaganiem graczy bez sensu tylko po to zeby gralo naziwsko i kasa sie krecila. W tym dziadostwie nie ma ani kszty futbolu. Nie zycze Ci tego ale Twoj klub polegnie znow w 1/2 w taki sam sposob jak od 2 lat. DNA barcy. Pamietaj. Dzis ogladam inne kluby ktore graja dla pilki a nie dla kasy - sa to np kluby ligi hiszp gdzie zawodnicy chca sie pokazac i isc dalej (Sociedad, Leganes), FCB to teatrzyk dla frajerow (cos stworzone od zera do konca aby ladnie wygladalo ale efekty sa smieszne).
26 sie 2019 | 16:03
+7
bardzo mi przykro z tego powodu co cie spotkało, moze kiedys znów to poczujesz
27 sie 2019 | 11:09
+3
Chyba Cię pojebało jak ty czułeś coś do Barcelony leszczu. Barcelona wyniosła i wciąż wynosi futbol na wyższy poziom. Ty płaczesz o półfinały ligi mistrzów dzięki którym nawet te porażki o włos, były wielkim widowiskiem a ja pochłaniam oczami styl Barcy, to jak zmieniają się pokolenia ale wciąż esencją jest DNA Barcelony, spierdalaj do leganes jak się tak nimi jarasz, dostaną grosza to kupią znane nazwisko na tym to polega, albo może skautem zostań to sobie pooglądasz undergroundowych graczy. Ta liga bez barcy to tylko piłka nożna, dla tego Barca to coś więcej niż klub. My będziemy dalej budować więź a ja ci nie życzę 8 pozycji na koniec sezonu #leganes
27 sie 2019 | 12:24
-1
Prosty czlowieku nie rzucaj we mnie. Rozmawiamy o barcie a ty juz jedziesz jak janusz na drugiego. Zobacz do lustra - jedyne co potrafisz to wejsc na meczyki i siac syf wpisami. Leszczem nazywaj siebie albo kogos ze swojej rodziny.
26 sie 2019 | 08:48
+13
najładniejsza bramka na 5:2 co by nie mówić
26 sie 2019 | 06:47
+25
Wkurzający jest ten skrzeczący komentator. Mieliśmy piękne bramki w tym spotkaniu.
+58
Żeby wprowadzić zamęt i skłócić pół składu :)
26 sie 2019 | 11:31
-2
Skończcie wreszcie, ciemni polacy, kupować wszystko, co wysysają sobie z palca randomowi ludzie w internecie. Neymar ma znakomite relacje z szatnią Barcelony i nikogo nie skłóca.
+6
Bardzo fajny mecz. Tempo, emocje od początku do końca. Wszystkie bramy naprawde ładne. Mysle, ze nie bez znaczenia było wyrównanie na 1-1 w 44 minucie. Na pewno pomoglo zmotywować do ataku. Betis też super - potrafili wykorzystać każdy błąd.
26 sie 2019 | 00:22
-9
Suarez zbyt szczęśliwy nie był po bramkach Griezmanna.
26 sie 2019 | 00:05
+3
Ciekawy sezon przed nami.

A co do meczu to bramkarz betisu stał jak kołek. Winić go bardzo nie można, ale nic nie pomógł.
26 sie 2019 | 11:15
0
Jaki ciekawy? Barcelona znowu wygra lige bo nie ma żadnego przeciwnika
27 sie 2019 | 11:11
0
Sezon się zaczął kałmuku. 2 kolejka dopiero czy ciebie nie pojebalo ?
25 sie 2019 | 23:36
+40
i po co Neymar? jak bez Messiego , Suareza i Dembele.. Coutinho klepią :) to i bez Neymara poradzą !!!
+55
Neymar to zły pomysł. On po 2 latach pobytu w tym cyrku paryskim, jest bardziej wypalony niż kiep na przystanku...
+37
Kurwa dziwny widok. Griezmann w bordo-granacie :D :D Kozak. Cieszę się.
25 sie 2019 | 23:10
-55
Najgorsi są idioci katalonscy sracie się jak by ktoś wam cukierka zabrał jesteście żałośni
+7
5-2. Piękny mecz, piękne gole, pełen luz i jedna pizda #atleticoooooo. Dzięki za Griezmann’a, u nas przynajmniej o coś powalczy :*
+1
Wypierdalaj do Madrytu na chuj tu włazisz Motłochu jebany
26 sie 2019 | 00:14
+4
Dzięki za Griezmanna, teraz przynajmniej jakieś trofea zdobędzie i po gra na wysokim poziomie.
25 sie 2019 | 23:02
+18
dobry mecz, wkońcu coś zatrybiło, przyjemnie było oglądać dziś barce, duży plus Perez I Fati a z tego drugiego będą ludzie jak mu nie odjebie jak Dzbanbele
25 sie 2019 | 23:01
+13
Griezmann dyrygent i MVP spotkania, druga połowa fantastyczna w wykonaniu Barcy.
Oby kontuzjowani wrócili szybko do składu na trudniejsze mecze.
+28
Na koniec takiego meczu chce się płakać, że ostatni gwizdek musiał zabrzmieć...
Piękna gra, płynna, radosna. Dwa błędy w rozegraniu Barcelony i idealne rozegrania Betisu skończyły się bramkami. Barcelona odrobiła lekcję z ostatniego meczu i zmieniła mocno ustawienie ofensywne. Widać powoli też coraz lepsze zgranie zawodników. Znakomicie prezentował się też młodziuteńki Fati. Mam nadzieję, że dostanie więcej minut. Umiejętności ma podobne do Dembele, a widać po nim też wielką odpowiedzialność i inteligencję boiskową.
Sezon będzie piękny.
+18
Świetna zwłaszcza druga połowa w wykonaniu Barcy, Brawa dla młodych :) Dublet Grizziego świetny mecz. Tak grającą Barcę chce oglądać.... VeB!
25 sie 2019 | 22:56
+7
Wynik konkretny, chociaż pierwsza połowa na to nie wskazywała...i te dwie bramki też głupio stracone. Tak czy inaczej brawo Barca! :)
25 sie 2019 | 22:55
+29
Fajnie było oglądać radość Messiego na trybunach, Griezzmann świetny początek, oby się nie zatrzymał
Podniacajcie się teraz w komentarz jaka ta Barca dobra LM przyjdzie i osiągnięcie jak zawsze w waszym stylu czyli frajera roku tytuł z góry macie przyznany
-38
Podniacajcie się teraz w komentarz jaka ta Barca dobra LM przyjdzie i zweryfikuje jak zawsze w waszym stylu czyli frajera roku tytuł z góry macie przyznany
25 sie 2019 | 22:59
+22
Obudź mnie jak Atletico wygra LM, może za 100-200 lat.
+25
Brawo, w końcu mecz na miarę Barcelony + miłe zaskoczenie jak znakomicie zagrali młodzi zawodnicy, oby dostawali więcej szans w meczach, nawet jak wróci Messi i Suarez po kontuzji.
Barscfunia miala duzo szczenscia, rze wygrala, musielibaporo sendziom zaplacic 😂
-30
Barscfunia miala duzo szczenscia, rze wygrala, musieli sporo sendziom zaplacic 😂