Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
2-2 {{score_string}}
23 wrz 2018 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Jesús Gil Manzano
76055
Girona FC
15'

16'
19'
(as A. Vidal)

35'
39'
45'
(as Aday)

51'
58'
61'

63'
68'

69'

81'
85'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+7
Według mnie bardziej czerwona kartka należała się Pique za "próbę" faulu przy golu na 1:2 niż dla Lengleta.
+7
Przy calej sympatii dla Barcelony, widze tam czerwona kartke. Inna sprawa ze grali piach.. Wynik odzwierciedlajacy mecz.
24 wrz 2018 | 09:17
+1
Nie można tolerować chuliganów w sporcie.Decyzja sędziego słuszna, a związek powinien mu jeszcze dołożyć z 5 meczów.Kawał gnoja .
24 wrz 2018 | 08:30
-20
Na patologiczne sędziowanie w Hiszpanii nawet VAR nie pomaga...Manzano wybitnie nie lubi Barcy.
24 wrz 2018 | 08:19
-1
nawet piłkarza poszkodowany mówi ze faulu na czerwo nie było. mysle, ze gdyby Pique nie zgolil brody to by wygrali XD hahaha Brawo Girona i brawo Barca, podobał mi sie meczyk
24 wrz 2018 | 05:28
+19
Chyba barca potrzebuje obroncy bo piczka słabo dwie bramki jego. A teraz paczcie ...druga bramka dla Girony... Kazdy zawodnik powinien brac przyklad z niego piczka fauluje jedynastka ewidentna wstaje i oddaje strzał nie trafia ale drugi dobija i siedzi. Gdyby nie siedzialo wtedy powinien sedzia cofnac akcje. Gra sie do konca a nie placze.
Gracz meczu: A. Vidal
24 wrz 2018 | 05:13
+23
Meczyki trzymają poziom! Barcelona traci punkty, więc w komentarzach wzajemne obrażanie się kibiców Barcy i Realu :D
24 wrz 2018 | 08:20
+4
powinna byc opcja blokowania widocznosci postów coniektórych panów i wtedy skonczyło by sie trolowanie
27 wrz 2018 | 19:56
0
No tak, ale komentarzy by było 2 razy mniej i dlatego admini tego nie zrobią ;)
24 wrz 2018 | 09:32
+2
Dziwisz sie? 90% tych uzytkownikow nie jest starsza niz 18lat.
27 wrz 2018 | 19:59
0
No niestety, od kiedy skończyły się tu linki, to oprócz gimbazy mało kto tu zagląda :/
Zgadza się ale np. Ja jestem za Realem od dziecka,ale jestem też kibicem ogólnie dobrej piłki i wielkim fanem szacunku w tej dyscyplinie sportu i mam oczy ( nie zaślepione:)) i rozum, tak byłem w kolejce jak rozdawali;D ale dużo osób nie było;)
+2
Zgadza się ale np. Ja jestem za Realem od dziecka,ale jestem też kibicem ogólnie dobrej piłki i wielkim fanem szacunku w tej dyscyplinie sportu i mam oczy ( nie zaślepione:)) i rozum, tak byłem w kolejce jak rozdawali;D ale dużo osób nie było i wtedy tak sie dzieje...;)
27 wrz 2018 | 20:01
0
No chyba, że po prostu próbują na siebie zwrócić uwagę ;)
24 wrz 2018 | 01:30
+16
suarez juz się skończył portu kozak jak powalczył przy tej bramce a suarez by leżał z pizdą z połamaną nogą ledwo żywy przy takiej akcji
Gracz meczu: Portu
24 wrz 2018 | 00:21
+35
Szkoda Girony bo straciła punkty :(
24 wrz 2018 | 09:43
+2
No a ja sie nie spodziewalem ze odwilż przyjdzie tak szybko, ale zobaczymy co bedzie dalej
24 wrz 2018 | 00:10
+1
Bardzo słaby mecz całej Barcelony. Może gdyby nie troglodyta Lenglet, to Barca by wygrała. Sędziowie pokazali to czego się obawiałem. Var może sobie i jest ale to i tak ja jestem najważniejszy... Niemniej jednak to Barca sobie zasłużyła na taki stan rzeczy. Zdarza się.
23 wrz 2018 | 23:53
-14
Może VAR w La Liga jest, ale sędziowie się nie zmienili, używają tego kiedy chcą, a nie kiedy jest potrzebne.
Gracz meczu: L. Messi
23 wrz 2018 | 23:28
+14
prawda jest taka, że chciał go uderzyć widać to po energetycznym ruchu łokciem... trzeba karać takie zachowanie, Ronaldo w LM podobnie sie zachował, nie można ingerować w twarz przeciwnika. Nieważne kto to jest Messi, Ronadlo czy kowalski kartka musi być
23 wrz 2018 | 23:24
-4
Messi i Ronaldo powoli odchodzą w cień ,szkoda ...
23 wrz 2018 | 22:57
Dembele to najbardziej przepłacony transfer w historii futbolu. Ponad 120 czy tam 150 milionów euro za takie beztalencie, przecież on w każdym meczu prezentuje się fatalnie i to że czasem strzeli gola nie ma większego znaczenia bo jak przyjdzie mecz z klasową drużyną w Lidze Mistrzów to oprócz tego że nie będzie istniał z gry to jeszcze nawet nie będzie miał okazji oddać strzału, co najwyżej może sobie strzelić gola z takimi PSV czy Sevillą (zresztą więcej niż jednego gola w meczu i tak nie strzeli). Katastrofalny drybling, kwintylion strat, zero jakości w grze, kłopoty z przyjęciem piłki, nawet nie pracuje w defensywie. To był jego 30 mecz w Barcelonie i zdecydowanej większości z nich nie pokazał nic, strzelał co najwyżej po jednym golu, czyli zaistniał sekundę czy dwie w meczu

Dalej Pique. Przecież on w 1/3 meczów w których gra w sezonie zawala przynajmniej jednego gola w meczu. Z sezonu na sezon gra coraz słabiej, Barcelona powinna go zastąpić kimś innym, z roku na rok coraz słabiej.

Następny Suarez - on jest tak koszmarny, że ciężko opisać słowami jego grę. Nie widziałem nigdy żeby jakikolwiek zawodnik ze ścisłej czołówki upadł tak nisko, on z takiego doła się nie podniesie. On w lecie musi odejść z Barcelony. Na dziś Barcelona ma podwójny problem bo nie dość że jej podstawowy napastnik gra katastrofalnie to jeszcze na dodatek sprzedała Paco i została z o wiele słabszym Munirem na ławce. Barcelona nie ma napastnika na sezon 2018/2019.

No i Lenglet - kretyńskie zachowanie i to on tak naprawdę przegrał ten mecz Barcelonie (ten remis to porażka), gdyby nie czerwona kartka to Barcelona wygrałaby ten mecz bez większych problemów. W superpucharze z Sevillą też zaprezentował się katastrofalnie, dostał upokarzającą siatkę po której padła bramka, na jego szczęśćie Barcelona ten superpuchar ostatecznie wygrała. Póki co ten transfer to jedna wielka pomyłka (tak jak większość transferów Barcelony w ostatnich latach).

Obiektywnie trzeba jednak przyznać że Barcelonie w końcówce należał się karny.

Barcelona już w poprzednej kolejce z Sociedad powinna stracić punkty, cudem udało się wygrać dzięki. Barcelona Valverde jest koszmarna. Ciężko będzie Blaugranie wygrać La Ligę w tym sezonie, o Lidze Mistrzów nawet nie ma co mówić. Barcelona jest fatalnie zarządzanym klubem, któremu nic już nie pomoże.
+6

23 wrz 2018 | 23:18
+26
Chłopie marnujesz się na meczykach, wyślij CV do Barcy, Realu Madrty, Man City, Man utd itd, niech ciebie zatrudnią jako scouta.
24 wrz 2018 | 01:05