{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+13
lewa noga Leo powinna być w jakimś kagańcu albo coś. Z Rakiticem w składzie Barca ma to coś czego brakowało od poczatku sezonu, jest wiecej możliwości w ofensywie a Ivan jest podkurwiony i widać to na boisku. Poza tym de Jong to najlepszy zakup Barcy ever. Bravo, świetnie się to oglądało.
8 gru 2019 | 12:31
+10
Brawo Barca! Kolejne zwycięstwo! Geniusz Messiego i piękny gol Suareza! Visca El Barca!
8 gru 2019 | 11:59
+15
pierwsze 7 kolejek 0- goli kolejne 8 kolejek 12-goli najlepszy strzelec la liga.
+14
Sam juz nie wiem co ogladalem meczyk w realu czy filmik z Fify na plazmie .
8 gru 2019 | 11:45
+18
Kibicuje Real`owi (nie tylko), ale gole FCB w tym meczu to o ja pierdzielę, klasa sama w sobie!!! elegancko, gratulacje w ciul.
8 gru 2019 | 10:47
-42
Niech te trzy gole frajer jeden strzeli srealowi a nie jakiejs malorce która o spadek walczy ale przecież on tylko takim strzela bo jak z Romą czy Live potrzebny był lider to messiego jakby na boisku nie było
Gracz meczu: A. Budimir
8 gru 2019 | 11:51
+20
Nadal boli ten gol w końcówce, który Messi załadował anty-footballowi? To dobrze ma boleć, trollku.
8 gru 2019 | 12:07
-22
Ta złota piłeczka bedzie mu pasowała do koloru zebów
10 gru 2019 | 00:38
0
Gościu jesteś taki dobry że powinieneś iść do kabaretu rozbawiać ludzi bo na tym portalu świetnie ci to wychodzi.Leo Messi zasłużył na złotą piłkę w 100%.Odpowiedź poniżej:
Nagroda dla najlepszego piłkarza poprzedniego sezonu: MESSI
Myślę że tych argumentów jest wystarczająco dużo,ale ty jesteś tylko hejterem internetowym który ma najwięcej do powiedzenia szkoda tylko że nie masz racji.
#I LOVE YOU HATER
10 gru 2019 | 12:05
-1
Każdy ma prawo do swojego zdania
8 gru 2019 | 08:51
+47
Messi 90% meczy w sezonie gra na takim właśnie poziomie, zaś 10% na poziomie osiagalnym dla innych piłkarzy...a "eksperci" i tak powiedzą że nie słusznie dostał ZP bo przeciez nie wygrał LM. I te porównania z Ronaldo, oficjalnie nie mają już najmniejszego sensu.
8 gru 2019 | 11:40
-21
Niech Messi chociaż raz zmieni ligę i idzie grać tam gdzie gra się inaczej niż w Barcelonie . Gdyby Ronaldo dalej grał w La Liga podejrzewam że lepiej by mu szło . Ogólnie Szacun dla Messiego że trzyma się swojego stylu i skilla tyle lat . Razem z Ronaldo to moi ulubieni piłkarze
8 gru 2019 | 12:16
+13
Każdy wspomina o Tottim czy pirlo a nawet gerrard że to takie super bo jednej klub, lojalność itp. A jeżeli chodzi o Messiego to nagle chuur duur bo tylko dlatego że nigdzie indziej by sobie nie poradził. A Messi nie grając w lidze angielskiej która uważana jest za najsilniejszą jest na liście piłkarzy którzy mają kilka /kilkanaście bramek strzelonych drużyną z tak zwanej "top six"
8 gru 2019 | 12:23
-15
Chłopaku co innego jest grać w barcelonie przeciwko angielskiej drużynie a co innego jest grać w angielskiej drużynie przeciw np innej drużynie angielskiej . Powtarzasz bełkot usłyszany gdzieś wcześniej . Nie twierdzę że Messi by sobie nie poradził , ale może nie byłby tak spektakularny . Ale tego się nie dowiemy nigdy
8 gru 2019 | 15:40
+11
Nie dowiemy?Messi w LM niszczy drużyny z anglii.A co ty myślisz że ludzie z klubów angielskiej to jakieś cyborgi?Messi jest najlepszy i to bez różnicy gdzie zagra.
8 gru 2019 | 11:47
Dwa różne gole i to bardzo różne. Oba robią robotę i póki co na równi 10/10 :) Ciekawe co dzisiaj się wydarzy.
0
Tak o :))
8 gru 2019 | 04:35
+14
No i "meczyki" ten gol sezonu Son'a to chyba przedawniony ?
8 gru 2019 | 03:04
+25
Lessi prze chuj ale bramka Suareza cipsko lizać!!!!!!
8 gru 2019 | 01:55
Messi wciągnie nosem tych Immmobilow,Lewandowskich nawet po kontuzji xD
+62
Messi wciągnie nosem tych Immmobilow,Lewandowskich nawet po kontuzji xD To jest gracz co rozpierdala waszych idoli i was to boli.Najlepszy w historii!Lionel Messi Glory Glory!
+16
Barcelona momentami grała tak, jakby to już w końcu była Barcelona. Fakt, że ze słabszą drużyną, ale od czegoś trzeba zacząć.
8 gru 2019 | 00:13
+10
Fantastyczny meczyk :)
7 gru 2019 | 23:58
+38
I to właśnie różni Lewego od Suareza.Lewy może nastukać bramek,ale Suarez ma takie gole że w fifie ciężko to zrobić.
8 gru 2019 | 03:30
Suarez potrafi biegać i walczyć a przy tym ma tak nieszablonowe pomysły, powiedzmy ze prostsze akcje pudlugie albo nie sida mu nic, a raz ma tak że dwie natychmiastowe decyzje i jest jakiś kosmos. Pięknie mnie zaskakuje pan Luis🔥 ale Leo na prawdę sieje zgrozę! Dzisiaj chłopaki na spokoju łączyli neuron po neuronie i czerpali prosto z centrum DNA :) zawet powstrzymane albo zepsute akcje były dobrze kombinowane. Szanuje
+8
Suarez potrafi biegać i walczyć a przy tym ma tak nieszablonowe pomysły, powiedzmy ze prostsze akcje pudlugie albo nie sida mu nic, a raz ma tak że dwie natychmiastowe decyzje i jest jakiś kosmos. Pięknie mnie zaskakuje pan Luis🔥 ale Leo na prawdę sieje zgrozę! Dzisiaj chłopaki na spokoju łączyli neuron po neuronie i czerpali prosto z centrum DNA :) nawet powstrzymane albo zepsute akcje były dobrze kombinowane. Szanuje
7 gru 2019 | 23:40
+34
Zlota pilka jak najbardziej uzasadniona I w dobrych rekach ten czlowiek lamie wszelkie bariery a co do do bramki Suareza czy mozna to skomentowac tylko tak kosmos magik najlepszy napadzior
7 gru 2019 | 23:28
-50
3 gole drużynie która walczy o spadek i wychwalanie pod niebiosa xDD
7 gru 2019 | 23:37
+32
Mówi się walczy o utrzymanie, kto walczył by o spadek? myślisz trochę?
7 gru 2019 | 23:39
-35
Ale ja doskonale wiem jak się mówi nie musisz tutaj zgrywać inteligenta po prostu zacytowałem Franka Smude ciemniaku
7 gru 2019 | 23:46
To zwracam honor, nie interesuję się polską piłką żeby pamiętać co Smuda wygadywał.
+10
To zwracam honor, nie interesuję się na tyle polską piłką żeby pamiętać co Smuda wygadywał.
8 gru 2019 | 00:43
+13
Nic temu pajacowi nie musisz zwracać a już tym bardziej honoru. Ja w jego komentarzu żadnego cytowania nie widzę. Goły tekst nic więcej
8 gru 2019 | 00:25
0
To jeszcze zależy, jak duży ten spadek. ;) Jak powyżej miliona to można iść nawet na udry. xD
8 gru 2019 | 13:24
0
Hehehe boli cooo
7 gru 2019 | 23:18
+17
Grudzień, czas od kiedy patrzą na Ciebie w konsekwencji wygrania złotej piłki, Messi hat trick.
7 gru 2019 | 23:06
+22
Messi kapitalny mecz
7 gru 2019 | 23:00
+57
Ter Stegen asysta, dolozy jeszcze pare bramek i moze Loew pozwoli mu zagrac jakis towarzyski w pierwszym skladzie :)
8 gru 2019 | 08:12
+4
Może i tak, choć mi się wydaje, żę dopóki ten Nosodłubacz jest selekcjonerem Niemiec to Marc nie będzie miał okazji zagrać w pierwszym choć bardziej na to zasluguje niż Manuel. Chyba że Neuer złapał by jakąś kontuzje.
7 gru 2019 | 22:56
+25
Ter Stegen z asystą...w sumie nic nowego:)
7 gru 2019 | 22:55
Jak pisałem "Powrót na tron Barcy i Messi mimo tylu meczów opuszczonych przez kontuzje jak zwykle najlepszy" hahaha xD
+26
Jak pisałem "Powrót na tron Barcy i Messi mimo tylu meczów opuszczonych przez kontuzje jak zwykle król strzelców" hahaha xD Co za bramki i ta Suareza :) miodzioooo
7 gru 2019 | 22:53
+16
Dynamika może się podobać. Oby w przyszłości udawało się to przenosić na silniejszych rywali, ale trzeba pochwalić zacięcie i ambicję w dzisiejszym meczu. A co więcej można w końcu pochawalić też kreatywność i radość z gry w piłkę. Cały zespół zagrał wzorowo mimo wpadek w obronie... Suarez bramka życia, Leo kolejny dzień w pracy kosmity.., taką Barcę chce się oglądać.. Oby tak dalej. VeB!
+19
Mecz z cyklu "Dlaczego jestem kibicem Barcelony?"
Tego stylu po prostu nie da się podrobić.
7 gru 2019 | 22:03
+2
Looo Panie, Majorka podobno lepsza od Espayolu 😁
7 gru 2019 | 21:54
+17
Trochę wkurzające jest to, że Messi i Suarez tak perfidnie olewają Griezmanna. Dobrze wybiega na pozycję, wystarczy prostopadłe podanie i już ma sytuację na oddanie strzału to oni wolą między sobą podać mimo, że kryci są przez innych obrońców. Rozumiem, że mogą być niezadowoleni z transferu, że go nie lubią, ale podczas meczu nie powinno być to brane pod uwagę, bo liczy się drużyna.
7 gru 2019 | 21:55
+6
Masz trochę racji, ale miejmy nadzieję, że z czasem się to zmieni
7 gru 2019 | 22:00
+8
z jednej strony tak, z drugiej strony bierz pod uwagę długoletnią współpracę pomiędzy tymi dwoma zawodnikami, niektóre ruchy kolegów z boiska już po prostu się zna... Szkoda Griezmanna
7 gru 2019 | 22:07
-4
Griezmann miał swoje sytuacje. Zmarnował 2 setki w dość słaby sposób.
Nie mam do niego pretensji za ten mecz, a z tezą, że nie dostaje piłek też się nie zgadzam, bo jest pod grą. W kluczowych sytuacjach twoim celem jest jednak finalizacja akcji, a nie dbanie o uczucia każdego na boisku. Nie mierz ludzi swoją przedszkolną miarą.
7 gru 2019 | 22:30
+7
"W kluczowych momentach twoim celem jest jednak finalizacja akcji" No to chyba lepiej podać do lepiej ustawionego Griezmanna, któremu będzie łatwiej uderzyć na bramkę niż do pokrytego przez oborńców Suareza czy Messiego.
Ile setek Suarez marnuje, albo kopie się po czole, bo mu piłka przy przyjęciu odskakuje i tylko rękoma macha.
Jaka przedszkolna miara? Chodzi mi tylko o granie zespołowe dla dobra całej drużyny, a nie osobiste uprzedzenia podczas meczu.
8 gru 2019 | 13:00
+1
coraz mniej to widać, jeszcze nie mają takiego zaufania do Antosia, poza tym nie wychodzi na pozycje w czasie gdy powinien i to przez to, Gra Barcy oparta jest na schematach które powtarzają aż bedzie trybić jak Alba z Leo. Możesz podawać w ciemno ale wiesz ze kolega z druzyny tam bedzie.
7 gru 2019 | 21:53
+11
co tu się dzieje panie jedyny !!
7 gru 2019 | 21:52
+32
Messi wiadomo, ale bramka Luisa najładniejsza - to jest właśnie wyobraźnia i technika, a najlepsi piłkarze muszą to mieć.
7 gru 2019 | 21:50