{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-2
Barcelona zmiotła Olympique, ale karnego to Szymcio im podarował.
14 mar 2019 | 13:12
+3
taka magię chce oglądać w każdym meczu Barcelony! Co nie zmienia faktu ze trener Lyonu to jakis amator, jak mozana zostawic tyle przestrzeni Messiemu. No i Cou nawet na +
Gracz meczu: L. Messi
14 mar 2019 | 12:48
+2
Viva Barca - liczylem na 3 bramki, ale 5:1 wyglada okazalej.Arthur coraz lepszy, zaczyna dyrygowac na czym na pewno skorzysta Messi no i oczywiscie cala druzyna.
14 mar 2019 | 12:39
+4
A jak pisałem wczoraj ,że lyon to ekipa po schalke najsłabsza w 1/8 finału to mnie minusowali :) bajkopisarze liczyli na porażkę barcy ale nic z tego, profesor messi załatwił lyon. Barca faworyt do wygrania LM.
14 mar 2019 | 12:19
+12
Messi to jedyny piłkarz tej edycji LM zaangażowany w więcej niż dziesięć goli dla swojej drużyny (osiem bramek i trzy asysty)
14 mar 2019 | 09:59
Teraz już tylko,walka na całego!!!!i do zobaczenia w Madrycie..
+22
Messi chyba pilkarsko jest juz chyba robotem. Jego zagrania,dryblingi,gole czy asysty wydaja byc sie niczym z fify. Dwaj Panowie pokazuja ze wciaz sa najlepsi.
15 mar 2019 | 17:57
0
Myślę tak za każdym razem, gdy oglądam jego mecze. Nawet karny, widać to na pierwszej powtórce, idzie idealnie pod kątem 90 stopni, jak od ekierki ;-)
14 mar 2019 | 08:43
+5
Barca zagrała świetny mecz,kontrolowali sytuacje na boisku większość czasu gry.Przy straconym golu zrobiło się nerwowo,ale wszystko wróciło do normy gdy Messi strzelił na 3:1,później jeszcze Pique i Dembele podwyższyli wynik wspaniałymi bramkami mecz na 5 👋.
Jeśli chodzi o losowanie 1/4 zawsze ciężko przewidzieć na kogo trafi Barca,jedno jest pewne muszą być przygotowani na każdą drużynę jeśli chcą wygrać Ligę Mistrzów,najważniejsze nie powtórzyć głupich błędów z tamtego sezonu i żeby nie było szoku jak w rewanżu z Romą gdzie każdy myślał że awans do Półfinału jest raczej pewny lecz po meczu był szok.Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę że zaskakuje brak niektórych drużyn w dalszej rundzie na pewno jest to Real chociaż oni zasłużenie odpadli bo w rewanżu byli bezradni z Ajaxem,PSG to już tradycja że odpadają w 1/8 nie są złą drużyną ale robią proste błędy w ważnych meczach a wydają najwięcej kasy na transfery,Atletico liczyło na awans po meczu u siebie lecz Ronaldo ich wyjaśnił,Bayern oczywiście był gorszy od Liverpoolu i nie miał argumentów żeby awansować do kolejnej rundy.Będzie ciekawie :)
14 mar 2019 | 08:34
+8
czyżby UEFA miała "zaproponować" w tym roku finał Barcelona-Juve tak, aby marketingowo jeszcze raz sprzedać rywalizację Ronaldo-Messi? tak tylko pytam...
14 mar 2019 | 09:15
0
Bardzo możliwe. Wszyscy widzieli, jak padały bramki dla Juve.
14 mar 2019 | 09:41
+7
Masz bardzo brzydki kompleks Ronaldo. U gimnazjalisty to jeszcze ujdzie...
14 mar 2019 | 10:37
+1
No wszyscy widzieli. Padały prawidłowo frustracie.
14 mar 2019 | 09:38
+1
dobra rozkminka...
14 mar 2019 | 09:43
+7
dokładnie tak będzie. LM jest ustawiana pod potrzebę widzów. Kibicuje Barcelonie od zawsze ale dopiero od niedawna widzę te mahlojki które dzieją się w LM. Mówiac szczerze to zaczyna mnie to wkurwiać, że te rozgrywki zaczeły tak wyglądać. Nawet gdyby zdarzyło sie ze Barca wygra LM to i tak wyżej bede cenił sobie rozgrywki ligowe.
14 mar 2019 | 14:29
-6
barcelona odpadnie z City
14 mar 2019 | 15:27
+4
Śmieszny jesteś gościu XD Już wylazłeś z nory?
Jutro losowanie 1/4 ciekawe kogo wylosuje Real?A nie czekaj Ajax usunął brud z LM.
15 mar 2019 | 00:26
+3
To ciebie akurat nie powiano już interesować. Kasuj to konto.
14 mar 2019 | 08:33
+2
Czemu nie mogę napisać komentarza?
14 mar 2019 | 09:39
+22
Hmmm... pewnie dlatego, że Twoj komentarz zawiera polskie litery i znaki interpunkcyjne. Za bardzo zawyżasz poziom serwisu - wiekszość użytkowników może się przez to czuć urażona
14 mar 2019 | 11:26
+4
Ja miałem problem z dodaniem komentarza ze słowem n.i.e.p.r.z.e.w.i.d.y.w.a.l.n.o.ś.ć. Tutaj więc gdzieś leży problem
+4
Posypaly sie bramki na koniec lawinowo hehe.
Messi chyba chcial hattricka strzelic, zeby nie byc gorszym od kolegi z Juve hehe ;)
Po raz kolejny udowadnia, ze jest mistrzem w swoim fachu.
Brawo Messi, brawo Barca!
14 mar 2019 | 07:44
+3
Dziwi mnie to, że niektórzy są zaskoczeni tym, że media nie wychwalają Messiego po tym meczu, aż tak jak wychwalali Ronaldo. Ludzie, Juventus za sprawą trzech bramek Ronaldo odrobił 2:0. Gdyby Barcelona przegrała pierwszy mecz, o Messim mogłoby być głośniej
14 mar 2019 | 06:45
+3
W pierwszym spotkaniu Barcelona tylko badała przeciwnika, bo i tak wiedzieli, że spokojnie sobie poradzą z taką francuską drużyną.
14 mar 2019 | 06:10
+7
Finał Barcelona - Man City ?
14 mar 2019 | 09:40
+2
Barcelona-Juventus / Messi-Ronaldo... jak kolega wyżej napisał...i wydaje się to mega możliwe.
14 mar 2019 | 09:44
+4
albo barcelona - juventus?
14 mar 2019 | 15:00
-1
Oj to by było bardzo ciekawe starcie 2 najlepszych zawodników na świecie zagra przeciwko sobie którzy są u szczytu kariery to byłoby pewnym podsumowaniem
14 mar 2019 | 06:09
+18
Przecież jak Messi ruszał na bramkę to obrona Lyonu jak dzieci we mgle :D
14 mar 2019 | 06:06
0
Po co ten karny :( i tak stawiałem kupon na Barcę ale Marciniak odjebał kaszane.
14 mar 2019 | 02:19
+19
WCZORAJSZY MECZ JUVE I DZISIEJSZY MECZ BARCY POKAZAŁ ZE SA TYLKO DWAJ FENOMENI FUTBOLU.

-39
Marciniak to jednak niereformowalny pajac. Zamiast karnego dwie żółte kartki dla Suareza. Jedna za niebezpieczny faul. Druga za próbę wymuszenia rzutu karnego.
-5
Moze kibice barcelony jak I realu wkoncu sie ogarna I przestana drapac jak dziewczynki porownujac Co chwile kto jest lepszy czemu jak wasz zespol przegrywa nie komentujecie? Przestancie robic ta zenade I kibicujcie jak prawdziwy kibic a przypomne ze wszyscy kibicujemy jednym bialo czerwonym ktorzy nie dlugo beda grac swoj mecz I wy pewnie bedziecie sie glaskac pozdrawiam prawdziwych kibicow obojetne skad sa I oczywiscie man utd
14 mar 2019 | 00:09
+26
nie zesraj sie
13 mar 2019 | 23:35
+17
Hehe Barca ma ciekawy sposób na puchary w tym sezonie. Pierwszy mecz na remis a w drugim nokautuje.
14 mar 2019 | 00:05
+2
Pisałem wcześniej w innym poście że Barca zdemoluje Olympic z kilku powodów... Po pierwsze że grają u siebie, po 2gie że potrafią grać pressingiem najlepiej na świecie to mnie ktoś wyśmiał i powiedział że Olympic 2x City pokonał :P Mówię to jako fan premier league i neutralny kibic la liga
14 mar 2019 | 01:00
+1
Klasyczny sposób Barcelony to 1:1 w pierwszym meczu wyjazdowym, a potem 3:0-4:0 u siebie. nic nowego :)
13 mar 2019 | 23:34
+24
Jedni hejtuja Messiego drudzy jadą na Ronaldo.. Według mnie obaj są zajebisci.. Gdyby ich nie było... No.. Cieszę się że żyje w czasach kosmitów
13 mar 2019 | 23:29
+16
Messi napedza kazdy atak Barcy, niewiarygodny jest. Do przewidzenia bylo, ze ich rozniosa. Brawo Barca.
13 mar 2019 | 23:26
+17
Messi nie pozwoli Krystynie zdobyć balondora
13 mar 2019 | 23:24
+31
Messi to jest magik,geniusz,wizjoner,iluzjonista jednym słowem gość który potrafi zrobić akcję z niczego.Geniusz!!!!.Wszystko widzi.Prawdziwy artysta.Ronaldo to piłkarz który bardziej bazuje na skuteczności,skoczności,fizyczności i bardzo dobrej grze głową.
14 mar 2019 | 00:52
+5
Może niekoniecznie głową, ale z głową
13 mar 2019 | 23:21
+20
Korzystajac z okazji ze zwykle pod meczami Barcy najczęściej wypowiadaja sie kibice realu, chcialbym serdecznie was pozdrowić i życzyć wam wszystkiego dobrego. Trzymajcie sie cieplutko bo wciąż pizga (-12) no i udanych wakacji ktore juz zaczeliscie. Bawcie sie dobrze ogladajac LM, jedzac laysy i zapijając czarą goryczy. Wspaniały miesiac.
+15
Ale musiało ci ulżyć xD
13 mar 2019 | 23:18
+43
Kolejny dzień w biurze dla Messiego. Nikt w historii nie grał lepiej w piłkę i możliwe, że nikt już nie będzie.
+34
Ludzie zamiast hejtowac Messiego i Ronaldo, cieszmy się, że możemy ich oglądać na żywo! To co oni robią w teraźniejszej piłce przechodzi wszelkie granice, a porównywanie ich jest bez sensu :)
13 mar 2019 | 23:22
+3
Jestem za
13 mar 2019 | 23:38
Ja tam miałem 2 min opóźnienia i w dodatku podnieconego szwaba.
0
Ja tam miałem 2 min opóźnienia i w dodatku podnieconego szwaba więc wcale mi nie do śmiechu.
14 mar 2019 | 08:50
Niestety jeżeli chcesz obejrzeć mecz w jakości HD bez zacinania musisz wykupić pakiet który kosztuje nie mało zapłaciłem wczoraj 40 pln za POLSAT SPORT PREMIUM na tydzień żeby obejrzeć ten mecz i żeby oglądać kolejne mecze trzeba znowu bulić...
+2
Niestety jeżeli chcesz obejrzeć mecz w jakości HD bez zacinania musisz wykupić pakiet który kosztuje nie mało ,zapłaciłem wczoraj 40 pln za POLSAT SPORT PREMIUM w IPLI na tydzień żeby obejrzeć ten mecz i żeby oglądać kolejne trzeba znowu bulić...
13 mar 2019 | 23:14