Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
4-0 {{score_string}}
18 wrz 2018 | 18:55 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
PSV Eindhoven
30'
31'
55'
57'
74'

77'
(as I. Rakitić)

78'
79'
81'
83'
85'
87'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Ta edycja liga mistrzów będzie najtrudniejsza do wygrania (10 poważnych kandydatów :O) (Real, Barca, Atleti, PSG, City, Liverpool, Juventus, Bayern, United może powalczyć, Inter spróbuje, tottenham)
19 wrz 2018 | 16:01
-2
Inter nie liczony jako poważny kandydat XD
19 wrz 2018 | 20:57
0
Lista się zgadza od Realu do Bayernu. To są kluby z ukształtowaną drużyną, ale United? Inter? Tottenham? Szczerze wątpię, bo tam trwa przebudowa lub budowa(Totki) drużyn. Chociaż z miłą chęcią zobaczę niespodziankę. Osobiście jako fan PL liczę najbardziej na City i Liverpool, ale zobaczyć tryumf Tottenhamu lub Interu byłoby całkiem spoko.
19 wrz 2018 | 13:30
-3
Samego meczu nie oglądałem ale po powtórkach troszkę słabo to wygląda. Nie wiem skąd cały entuzjazm kibiców Barcy. Bo niby jakiego wyniku wy się spodziewaliście z PSV? Ja mimo ,że nie oglądam La Ligi i nie mam tam jakiegoś ulubionego klubu to od razu wiedziałem ,że 2-0 to będzie najmniejszy wynik dla Barcy. A jednak smuci to ,że gdyby Barca grała z kimś z wyższej półki takich łatwych goli by nie strzeliła (pomijając piękny 1 gol Messiego) bo obrońcy wyższej klasy by na to nie pozwolili. Kontrataków PSV było tak dużo ,że gdyby to byli lepszy zespół to by wpakował z 3-4 bramki Barcelonie. Na prawdę okiem czysto obiektywnym, uważam ,że to nie był dobry mecz Barcelony. Wynik cieszy ale czekam na poważniejszego rywala. Może wtedy okażę się ,że jednak to tylko tak źle wyglądało.
19 wrz 2018 | 12:24
+9
Ależ przytomność Messiego. Czai się przy ostatnim obrońcy, który nie utrzymuje linii i mu ucieka przy dobrym podaniu. Klasa. Rakitic też świetne rozegranie.
-28
haha , ale zachwyt nad tym pedałkiem na sterydach haha niech się chłopak nastrzela jak zawsze ogórkom to potrafi , ale już niebawem trafi na trudniejszego rywala i znowu będzie ciągnął druta jak jego matka tfu tfu katalonskie kurwy ,,I,,
-16
Głupi jak but jesteś gościu napisałem 2 razy na ten sam komentarz i tak się podpięło jedno pod drugi tępaku :D a dealera nie zmienie , takiego sprzętu to nigdzie nie dostaniesz ^^
19 wrz 2018 | 16:32
+6
3 razy w jednym wpisie mnie obraziłeś-jesteś zgłoszony u admina
a dilera to zwiną razem z tobą
19 wrz 2018 | 11:37
+3
W porownaniu do LIV-PSG to meczyk wypadl srednio xD Tak czy inaczej szacun dla Messiego. Brawo Barca. Ale czerwona kartka dla Umtitiego za to, ze napastnik po prostu na niego wpadl to troche kpina. W każdym innym sporcie bylby to faul ofensywny. Nie bylo szarpania ani kopniecia. Umtiti po prostu sie zatrzymal bo co mial zrobic? Zbiec mu z drogi? xD Trzeba obiegac obronce a nie kopac pilke na dystans i myslec, ze przez niego przebiegniesz. Zadaniem kazdego obroncy jest wlasnie stanac Ci na drodze.
19 wrz 2018 | 12:27
-13
szacun za co xD ? za to ze ładuje 3 bramki gówniakom i strzela wtedy kiedy to nie ma żadnego znaczenia a jak przychodzi do meczu o stawke to sie kopie po czole i znika z murawy jedynie co w takich ważniejszych meczach może krasnal zrobić to opierdolić kolbe sędziemu w przerwie i dostać karnego
19 wrz 2018 | 09:56
-18
Mecz na hiszpańskiej ziemi i jak zwykle piknikowa atmosfera na trybunach... co ci kibice jaj nie mają jak w Angli ,we Włoszech ,Niemczech ?? jak oglądam La Lige to ta atmosfera mnie przeraża...
19 wrz 2018 | 11:51
+11
Wolę taką atmosferę niż wdychanie gazu łzawiącego. Miałem tę wątpliwą przyjemność podczas meczu ekstraklasy Zawisza-Widzew
19 wrz 2018 | 09:35
W tym roku jest VAR, więc Barcelona tym bardziej 1/4 co stało się klątwą ostatnio, po za tym Roma czyha :)
-24
W tym roku jest VAR, więc Barcelona tym bardziej 1/4 nie przejdzie, zresztą od 3 sezonów nie potrafią, a Roma czyha
19 wrz 2018 | 10:37
+8
jesli Real dzis da dupy to zakonczy beke z Barcelony przypadkowym odpadnieciu w zeszłym sezonie. a wtedy bede komentowal wszystkie twoje posty
19 wrz 2018 | 15:55
+3
Nie odpisuj, to 10 letni fanboy realu...
ta glupota o naziwe bledy sedziow bedzie zawsze
20 wrz 2018 | 12:57
-1
Kolego najpierw skończ 2 klasę podstawówki i naucz się układać zdania, a potem odpisuj. Bo nikt nie jest w stanie rozszyfrować coś Ty tam napisał. Do nauki!
20 wrz 2018 | 12:54
0
I jak tam beka z uefalony trwa dalej, hehe
20 wrz 2018 | 13:04
0
no niestety, przyznaje real zagrał dobry mecz ;)
19 wrz 2018 | 08:49
-23
Barcelona strzeliła pare bramek ogórków i już podnieta ze wygrają ligę mistrzów XD
+14
Jestem fanem Realu, ale Messi to jest po prostu geniusz. Powiem Wam szczerze, że początek meczu był bardzo wyrównany i dla niedowiarków - to PSV nie jest wcale takie słabe, po prostu Messi miał swój dzień i cała Barca zagrała genialnie.
19 wrz 2018 | 07:54