Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Wyniki na żywo

5-1 {{score_string}}
28 paź 2018 | 16:15 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90' ) (zakończony) (przełożony)
José María Sánchez Martínez
93265
11'
(as J. Alba)

30'

38'
39'

50'

53'

69'
75'

77'
77'
82'

83'

84'

87'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
(gol cofnięty)

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Odszedł Ronaldo i Real wraca na należyte miejsce w Tabeli.
29 paź 2018 | 21:50
Jako Kibic Realu Madryt chcę powiedzieć kolegom z Barcelony: Byliście lepsi. Barcelona pokazała klasę. gratuluję wam zwycięstwa. Cieszcie się , to wasz moment. Barcelona zasłużyła na zwycięstwo. Real Madryt nie powinien zwalniać trenera ale prezesa. Nie ma ludzi niezastąpionych? Takie jest powiedzenie. Ale ni tym razem. Bez Ronaldo tej drużyny nie ma. jakość jaką dawał CR7 tej drużynie była nie do ocenienia. Isco powiedział niedawno: Nie tęsknimy za Ronaldo> Odpowiadam ISCO. Niedługo Real zapomni o tobie bo jesteś cienki bolek. Największy błąd Realu to wypuszczenie CR7 z tego zespołu. teraz Real czeka długi czas posuchy. Obecna forma Realu to nie wina trenera. To wina Prezesa. Real jest po prostu słaby i przeciętny i żadna zmiana trenera nie pomoże. Dopóki grał Ronaldo "jakoś" to szło. Zidane widział co się dzieje i umiejętnie odszedł i zostawił trupa jakim jest Real. Gratuluje Barcelonie! Nie sądziłem że dostaniemy takie baty. Zlali nas! Spoliczkowali! Obili plaskaczem po policzkach i upokorzyli. "Piątka" na rękach kibiców Barcelony "manita" była upokarzająca. Jestem bardzo rozgoryczony brakiem CR7 w Realu. ten zawodnik powinien skończyć karierę w Realu. Ale ponieważ Perez to debil o wybujałym ego wypuścił najlepszego zawodnika świata z rąk uważając że ma zmierzch formy. Za chwile CR7 będzie królem strzelców serie A wygra mistrza Włoch może ligę mistrzów. A z Realu śmieje się cały świat. tak mądry jest Perez. Debil prostak facet o wybujały, ego. Transfer CR7 do Juve moim zdaniem to gwóźdź do trumny Pereza. ten gość ma przesrane. Wywalą go przy takich wynikach!
+6
Jako Kibic Realu Madryt chcę powiedzieć kolegom z Barcelony: Byliście lepsi. Barcelona pokazała klasę. gratuluję wam zwycięstwa. Cieszcie się , to wasz moment. Barcelona zasłużyła na zwycięstwo. Real Madryt nie powinien zwalniać trenera ale prezesa. Nie ma ludzi niezastąpionych? Takie jest powiedzenie. Ale ni tym razem. Bez Ronaldo tej drużyny nie ma. Jakość jaką dawał CR7 tej drużynie była nie do ocenienia. Isco powiedział niedawno: Nie tęsknimy za Ronaldo>.Odpowiadam ISCO. Niedługo Real zapomni o tobie bo jesteś cienki bolek. Największy błąd Realu to wypuszczenie CR7 z tego zespołu. Teraz Real czeka długi czas posuchy. Obecna forma Realu to nie wina trenera. To wina Prezesa. Real jest po prostu słaby i przeciętny i żadna zmiana trenera nie pomoże. Dopóki grał Ronaldo "jakoś" to szło. Zidane widział co się dzieje i umiejętnie odszedł i zostawił trupa jakim jest Real. Gratuluje Barcelonie! Nie sądziłem że dostaniemy takie baty. Zlali nas! Spoliczkowali! Obili plaskaczem po policzkach i upokorzyli. "Piątka" na rękach kibiców Barcelony "manita" była upokarzająca. Jestem bardzo rozgoryczony brakiem CR7 w Realu. Ten zawodnik powinien skończyć karierę w Realu. Ale ponieważ Perez to debil o wybujałym ego wypuścił najlepszego zawodnika świata z rąk uważając że ma zmierzch formy i że to koniec jego dobrej dyspozycji. Za chwile CR7 będzie królem strzelców serie A wygra mistrza Włoch może ligę mistrzów. A z Realu śmieje się cały świat. Tak mądry jest Perez. Debil prostak facet o wybujałym ego. Transfer CR7 do Juve moim zdaniem to gwóźdź do trumny Pereza. Ten gość ma przesrane. Wywalą go przy takich wynikach! Życzę dobrze Realowi ale obecnie nie ma szans na lepsze wyniki tego zespołu.
-15
Spokojnie, spokojnie, w LM znowu nic nie ugrają w tym sezonie. Z tak słabym Realem mogą sobie wygrywać
29 paź 2018 | 18:25
-5
Tako rzecze cycu. Słuchajcie cyca. Cycu zawsze ma rację.
29 paź 2018 | 16:23
+1
i co powiesz Perez teraz po odejściu Ronaldo jest lepiej to zobacz jakie są efekty huju jebany
29 paź 2018 | 11:30
W zasadzie wszystko zostalo juz powiedziane ja tylko dodam dla tych ktorzy sie lubuja w statystykach ze jezeli chodzi o potyczki ligowe obu zespolow to przed tym meczem roznica goli wynosila +3 na korzysc Realu, teraz jest juz +1 na korzysc Barcelony.
+4
W zasadzie wszystko zostalo juz powiedziane ja tylko dodam dla tych ktorzy sie lubuja w statystykach ze jezeli chodzi o wszystkie potyczki ligowe obu zespolow to przed tym meczem roznica goli wynosila +3 na korzysc Realu, teraz jest juz +1 na korzysc Barcelony.
29 paź 2018 | 20:27
-3
Chwalisz się stosunkiem goli, bo jak zajrzysz w bilans zwycięstw to już nie będzie tak kolorowo dla Twojej barcelonki.
29 paź 2018 | 20:50