Mnie najbardziej bawi na tej stronie,że jak ktoś napisze coś senswonego jest minusowany przez niewiadomo ile osób.
Kiedy pojawiają się osoby które walną jakiś tekst obrażający kogoś,zaraz dostają plusy.
Mnie najbardziej bawi na tej stronie,że jak ktoś napisze coś sensownego jest minusowany przez niewiadomo ile osób.
Ten karny swoją drogą chujowy. Kretyn Lenglet ciągnie ewidentnie, a Ramos dodaje od siebie.
To kwalifikowało się na faul, a skoro na faul, to i karniaczka.
trzeba mieć pretensje do obrońcy.
BARCELONA to wypalony już zespół na równi pochyłej do dołu.
Messi , jeśli zostanie w FCB, to jestem pewien, że NIE dogoni Ronaldo w ilości triumfów w Europie. No chyba, że wygra Ligę Euro, bo LM to Bayern porządnie zwerfyikował FCB, a wczoraj Real, który też do potentatów na dziś dzień nie należy, skoro dostaje u siebie z Szachtarem 2:3.
Real o tyle lepiej stoi, że odmłodził skład i coś powoli to zazębia się.
Barcelona to taki Tyson w wieku 50 lat. Mistrz, ale emeryt.
25 paź 2020 | 15:19
0
Wysyp hejterow jedzie na Ramosa.A karny byl ewidentny.I koniec tematu.
25 paź 2020 | 13:18
0
Sorry, ale to nie są te mecze. To nie jest Grand Derby.
Ta epoka, o której końcu wszyscy piszą teraz, skończyła się wraz z odejściem Ronaldo z La Liga, pisałem o tym wcześniej, ale wielu współkomentujących wolało się oszukiwać.
PS. Ramos to picwa. Nie dlatego, że oszukał sędziego - to jest element piłki, chujowy, ale jednak. Ale dlatego, że po karnym cieszył się jakby coś wygrał, cieszył się z tego, że ochujał sędziego, a więc cieszył się, że jest chujem. Jakby był kurwa jakimś piłkarzem, jest chujowy jak ciastko z kremem, co w akcji wcześniej pokazał Messi, jak zawinął zwodem na Radovica w polu karnym.
27 paź 2020 | 12:13
0
Na początku zgadzam się z tobą ,tak to nie jest Grand Derby bo czegoś takiego hiszpańskiej piłce nie ma ! Jest Gran Derbi ale to tyczy sie meczów pomiędzy Realem Betis Sevilla a FC Sevilla ! Dla twojej wiadomości a zawsze jest czas na naukę to sie nazywa -El Clasico- ! tak to jest przyjęte w Hiszpanii i trzymajmy się tego ! Co to jest -picwa-? domyslam sie że wulgaryzm którym obrażasz człowieka!? Wczym Ramos oszukał sędziego ? w tym że Langlet trzymał go za koszulkę ? owszem zapewne nie musiał sie przewracać ale to nie ma znaczenia ponieważ każde pociaganie za koszulkę jest przewinieniem i za to rzut karny jak najbardziej sie należał ! Kuriozalne stwierdzenie że oszukiwanie to element piłki to kretynizm powielany przez wielu ! oszukiwanie nie ma nic wspólnego z duchem sportowej rywalizacji a że niestety jest stosowane to należy tylko ubolewać ! No i te stwierdzenie "jakby był jakimś piłkarzem" no wyobraż sobie że własnie jest piłkarze i to nie jakimś tylko wielokrotnym reprezentantem Hiszpanii ,mistrzem świata i Europy a także wielokrotnym mistrzem Hiszpanii i zdobywcą pucharu Hiszpanii jak i wielokrotnym zdobywcą pucharu Ligii Mistrzów ! Także jeżeli masz ból pewnej tylnej części ciała to proponuję maść a nie tworzenie bezsensownych wypocin ! I pamiętaj El Clasico !
25 paź 2020 | 12:44
0
Ten mecz to idealne podsumowanie tego co się aktualnie dzieje z hiszpańską piłką. Gdy Barcelona czarowała nas tiki taką, naprzeciw zabójczym kontrom królewskich to nikt nie zwracał uwagi na jeden z podstawowych elementów hiszpańskiej piłki jakim jest aktorstwo, symulki i granie na czas. Bo stąd wziął się ten syf który nie ma niczego wspólnego ze sportem. Teraz gdy nie ma magii Xaviego, Ronaldo, Iniesty, Casillasa itp to obraz nam się wyostrzył na tą ligę. Więcej emocji czułem oglądając Atalantę z Sampdoria niż podczas tego gównianego elcoś tam... Mam nadzieję że niedługo będzie się ta liga biła z francuska o czwartą siłę w Europie i niech tak zostanie na wieki wieków
26 paź 2020 | 06:31
0
To prawda, pod tym względem hiszpańska piłka jest najbardziej hooyowa na świecie i wcale się nie dziwię, że ludziom nie chce się tej ligi oglądać. Szczególnie, że sędziowie dokładają swoje w całym tym cyrku nurków i ciot.
25 paź 2020 | 12:38
0
Gratulacje dla Realu. Ale mi jako sympatykowi Barcelony nie może być specjalnie wstyd. Jak na obecne możliwości drużyny i słabnącą formę Messiego to uważam, że zagrała Barca dobry mecz. Spotkanie bardzo wyrównane w którym decydujący był karny. Pierwsza połowa momentami bardzo dobra. Bardzo dobrze mecz zaczął nawet sam Leo. Real pokazał charakter i to że potrafi zapomnieć o kryzysie w najważniejszych momentach. Ale nie byłbym sobą gdybym nie zwrócił uwagi, że Królewscy mieli po prostu więcej szczęścia. Czytając opinie sędziów i ekspertów równie dobrze karnego mogła dostać Barca i Real albo tylko Barca. Nie mniej jednak jeszcze raz gratulacje i obyśmy na wiosnę doczekali już meczu z kibicami. Vamos
25 paź 2020 | 10:12
0
RAMOS Jak małpa musiał od siebie sporo dołozyć sędzia sprzedany widac po samym ryju ze grał pod real
nie przepadam za barcą ale w tym meczu to skandal goni skandal dobrze ze LM real nie ma takich sojuszników sędziów co pomagali by wygrac LM jebac sędzie co dał realowi karnego
25 paź 2020 | 12:27
0
Dobrze, że ty nic od siebie dokładać nie musisz świat nie kończył by się tylko na strajkach kobiet:)
25 paź 2020 | 09:11
Ponoć mecz kontrowersji a jak wy uwazacie komu sedzia pomagał bo nie ogladałem meczu. Wynik jednak mnie zaskoczyl bo spodziewałem sie remisu lub wygranej jedna bramka ktorejs z druzyn a tu masz
0
Ha ha ha sędzia mistrz podyktować karnego na Ramosie to trzeba miec cos z głową. Ten sędzia nie powinien juz nigdy sedziować za taki przekręt. Ramos czerwona karta za symulowanie i grę aktorską. Nie jestem kibicem Barcy ani Realu jestem obiektywnym widzem
25 paź 2020 | 17:39
0
Ty już byłeś obiektywny jak pisałeś o kunszcie Atletico, jak to Simeone zajebiście ustawia.

Gościu powiem Ci tak.
Ja pierdolę Barcelonę, Real mi wisi.
Ale trzeba być kretynem, aby ciągnąć zawodnika za koszulkę , gdy ten próbuje wyskoczyć do piłki, gdy stoisz od niego nie 10 cm, tak, że można nie zauważyć, ale z 0.5m.
Czerwona za symulkę?
Właśnie tym textem potwierdzasz jak się znasz na piłce tak jak na kunszcie Atletico rozjebującm LFC swoją taktyką OBLAK BROŃ CO SIĘ DA.
Mistrz pierdolenia jesteś jak cała ta Farselona.
A coutinho kretyn. Bo odszedł z LFC, z którym by zdobyl LM i szczęściarz z Bayernem.
NIC NIE UGRA już w Barcelonie. chyba że jakiś Puchar Królaw Europie wpierdol kolejny będzie od jakiegoś Bayernu czy LFC.
25 paź 2020 | 21:04
0
Ha ha ha kto to sie odezwał nie no i jeszcze w takim momencie kompromitujesz sie na maxa jesli twierdzisz ze tam byl karny i to ty potwierdzasz ze nie znasz sie na piłce no ale tylko tego sie mozna bylo po tobie spodziewac bo przeciez pokazałeś juz swój poziom
28 paź 2020 | 23:15
0
Ciągnij za koszulkę typa, że jest napręzona jak pała w ustach i pierdol o czerwonej kartce za symulce.
Idź pierdol dalej o kunszcie Atletico OBLAK BROŃ CO SIĘ DA i dawaj czerwone kartki za symulkę.
qrwa kretynie . Gdzie kto daje czerwo za symulkę?
Tepa dzidka jesteś. Kunszt TWojej dupy chyba
28 paź 2020 | 23:50
0
Wiekszego debila nie widziałem
1 lis 2020 | 22:10
0
Podejrzewam, że patrząc w lustro. Muszę Ci tutaj pierwszy raz przyznać rację.
Ja takich debilnych komentarzy kretyna anonima dawno nie czytałem,
Oddaj 35 strzałów z czego 15 celnych i pierdol o KUNSZCIE defensywy.
Spójrz na chłodno kretynie na swoje komentarze.
Kto mówi o neutralizacji przeciwnika pozwalając mu nie posiadać piłkę a strzelac co 2 minuty.
Kurwa kretynie.
Pamiętam jak Ovrebo ruchał Chelsea z FCB w rewanżu.
TO BYŁA TAKTYKA DEFENSYWNA, gdzie pozwolił Hiddink jebany kretynie na oddanie JEDNEGO CELNEGO STRZAŁU Iniesty i to świadczyło o kunszcie , a nie Twoje PIERDOLEnię jebaną mordą, że Simeone wykalkulował, że Oblak wszystko orboni.
A teraz z tą czerwoną kartką za symulkę.
Poradzę Ci jedno.
PIERDOLNIJ CZOŁEM o asfalt i po raz kolejny zajrzyj do łazienki myjąc zęby czy nie widzisz tam kretyna tępaka.
Zaręczma Ci, że za każdym razem tam patrząc ujrzysz TĘPAKA!!!!
1 lis 2020 | 22:51
0
Szkoda mojego cennego czasu na Ciebie.
25 paź 2020 | 06:51
0
Za to akrorstwo na polu karnym powinien dostac czerwona kartke.jak mozna ciagnac kogos za koszulke wyskoczyc 1 metr do gory.Normalnie komedia...Komentarz bezstronny.....Patologia...War-u
25 paź 2020 | 02:06
0
za preproszeniem to katny i brama madrrica zdupy wziete
25 paź 2020 | 00:53
0
Wielki Cadiz ciężko było ograć, ale zwycięstwo z takimi ogórkami to był obowiązek.
25 paź 2020 | 01:19