{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
No no Arthur 2 asysty Brawo!!. Dobry mecz w jego wykonaniu. Suarez to chyba chciał o sobie przypomnieć że nie powiedział ostatniego słowa i jak widać jeszcze nie zapomniał jak się strzela gole ale pewnie jak przyjdą mecze półfinałowe oraz ćwierćfinałowe LM grane na wyjazdach jak zwykle znowu zniknie w najważniejszym momencie i pewnie Barca odpadnie no ale zobaczymy.
7 paź 2019 | 20:20
0
FC Barcelona wraca na właściwe tory i teraz zacznie się walka o mistrzostwo między Realem i Barcą. Dobry mecz Dumy Katalonii, wreszcie!
Gracz meczu: Arthur
7 paź 2019 | 19:58
-5
Mame nie teraz ruszyła maszyna FcB !
7 paź 2019 | 13:52
0
Pierwsze czyste konto na Camp Nou. Długo trzeba było czekać.
7 paź 2019 | 11:30
+4
Sędzia fantastyczny jeden z lepszych w Hiszpanii
7 paź 2019 | 10:50
...bramki ladne bo musi byc ladnie pod katem ogladalnosci. Ale wez ogladaj caly mecz baracy, moze zasnac z nudow przy tych podaniach. wybralem inter-juve w tym czasie i nie zaluje (caly czas napor do przodu i zapach bramki co 2 minuty).
-1
...bramki ladne bo musi byc ladnie pod katem ogladalnosci. Ale wez ogladaj caly mecz barcy, mozna zasnac z nudow przy tych podaniach. wybralem inter-juve w tym czasie i nie zaluje (caly czas napor do przodu i zapach bramki co 2 minuty).
7 paź 2019 | 10:47
stawialem 3-0 wiec nie jestem zaskoczony.
szkoda tylko ze barca dostanie w pale nie raz jeszcze tak jak z granada. W LM 1/4 w tym roku to max co osiagna. Komletnie nie maja pier*olniecia juz w tym roku.
-3
stawialem 3-0 wiec nie jestem zaskoczony. sevilla jest cholernie slaba w tym roku. Oddali kilku mega grajkow, 2-3 lata temu byli powaznym graczem w la liga, ale te czasy minely.
7 paź 2019 | 09:33
+14
Semedo to nie wiem z czego ma płuca. cały mecz na full obrotach
Gracz meczu: Nélson Semedo
7 paź 2019 | 09:12
+3
To niby ta słaba Barcelona bez formy rozbija Seville 4:0?
Ta cała Barcelona ze słabszymi przeciwnikami potrafią się męczyć, rozegrać słabszy mecz dając nadzieję kolejnemu silnemu przeciwnikowi by ostatecznie zwyciężyć,
7 paź 2019 | 08:59
-20
Ta liga jest żałośnie słaba. Przed sezonem można typować pierwszą trójkę/dwójkę. Nasza ekstraklasa jest jaka jest, ale jest dużo ciekawiej.
7 paź 2019 | 08:18
+5
Nie rozplywajmy sie tak nad Barcelona bo ok wygrali 4:0, ale w pierwszej polowie moglobys juz z 3:0 dla Sevilli. Ciesze sie ze Barca wygrywa ale dziury w obronie az kloja w oczy.
7 paź 2019 | 17:18
+1
Dobrze napisane 👍 Barca po pierwszej połowie wygrywa 3:0 ale to Sevilla mogła wygrać 3:0 😂
7 paź 2019 | 03:41
Cieszy mnie to że Barca znowu zaczyna mieć wyniki bo zagrali w tym meczu naprawdę bardzo solidnie co było widać.Trzeba też przyznać że mieli dużo szczęścia bo Sevilla miała sporo sytuacji żeby zdobyć bramkę kontaktową i to czyste konto jest też dzięki świetnym interwencją Ter Stegena.Wielekie wrażenie zrobiły na mnie te 3 bramki w jedynie 8 minut(27-35').Jeśli chodzi o te 2 czerwone kartki dla piłkarzy to jest jakaś żenada i przykre jest to że w La Liga sędziowanie bardzo się nie poprawiło od kilku lat,o czym tu rozmawiać jak Mateu Lahoz sędziuje mecze Barcy prawie zawsze są jakieś kontrowersje.
-4
Cieszy mnie to że Barca znowu zaczyna mieć wyniki bo zagrali w tym meczu naprawdę bardzo solidnie,co było widać.Trzeba też przyznać że mieli dużo szczęścia,bo Sevilla miała sporo sytuacji żeby zdobyć bramkę kontaktową i to czyste konto jest też dzięki świetnym interwencją Ter Stegena.Wielekie wrażenie zrobiły na mnie te 3 bramki w jedynie 8 minut(27-35').Jeśli chodzi o te 2 czerwone kartki dla piłkarzy,to jakaś żenada i przykre jest to że w La Liga sędziowanie bardzo się nie poprawiło od kilku lat,o czym tu rozmawiać jak Mateu Lahoz sędziuje mecze Barcy prawie zawsze są jakieś kontrowersje.Oglądałem mecz na Canal +, Ćwiąkała komentował i sam powiedział że to nie przystoji żeby w takiej dobrej lidze były takie nieporozumienia.
7 paź 2019 | 00:56
+3
Ciekawe czy animozje polityczne grają tu rolę.... hm :)
7 paź 2019 | 00:52
+1
Wreszcie można było obejrzeć dobry mecz z FCB w roli głównej. DeJong i Vidal super. Messi powoli wraca do swojego międzygalaktycznego poziomu.
7 paź 2019 | 00:00
-9
Cala la liga,Real,BFC i Atletico,a potem dlugo,dlugo nic.
7 paź 2019 | 08:57
-1
Dzieci Realu i Barcelony minusują prawdę
6 paź 2019 | 23:49
+2
Sevilla miała trochę pecha. Ze stworzonych sytuacji mogli oni wygrywać 4:0. Piękna bramka Suareza zaczęła dobrą grę Barcy. Może i wynik nie odzwierciedla tego co było na boisku ale taka jest piłka. Czasem Barcelonie nic nie chce wpaść. Sędzia szmaciarz straszny. Za byle co kartkował piłkarzy Barcelony. Jak ktoś z Sevilli dyskutował, to nie dostawał kartki. Ta menda zawsze odwali jakąś kaszanę przeciwko Barcelonie ale dziś przeszedł samego siebie. Pewnie będą chcieli osłabić Barcelonę przed El Clasico. Powinni takich beznadziejnie słabych sędziów wypierdzielać dożywotnio. No ale niestety związek sędziów jest w Madrycie. Korupcja tam zawsze była jest i będzie.
+6
Świetne spotkanie całego zespołu , ładny wynik, piękne bramki i co ważne na zero z tyłu... Niestety na koniec śmieszny sędzia dobrze znany zrobił sobie show.. Przykre ale sędziowania w Hiszpanii nawet VAR nie uleczy , mimo to pewne zwycięstwo , 3 oczka a forma idzie w górę i to cieszy...VeB!!
6 paź 2019 | 23:04
Fany ten sędzia,taki nieogarnięty
+16
Fajny ten sędzia,taki nieogarnięty
6 paź 2019 | 23:03
+35
Pod koniec meczu sędziowie Var chyba sobie gałe opierdalali A nie oglądali ;)
+2
ciebie bolą wyniki typu 5:1,3-0 i tak dalej hahaha!
-4
StrasNe 😘
-14
W tym roku tes wygra lige mistrzuw👑 i bedzie kolejny bul dupy visca ameb!😁
6 paź 2019 | 23:12
-1
Odstawcie te desperadoski i idźcie spać hala siuśki.Widzę że wyobraźnia was ponosi, pamiętajcie o tym tylko że Real po 2 kolejkach LM w fazie grupowej ma 1 pkt więc to będzie sukcesem jak awansują do 1/8.Dziekuję dobranoc,musicie się wyspać żeby wstać jutro do gimnazjum :)
6 paź 2019 | 23:17
-10
Mama nie poswala mi jeszcze pic alkoholu pozatym real to krulewskk klub i nie ma szans zeby nie wygrali ligi mistrzuw 👑👑👑
6 paź 2019 | 23:23
No spoko domyśliłem się nie dyskutuje już więcej bo nawet mi szkoda czasu na to, powodzonka w życiu narka ✋
0
No spoko domyśliłem się.Nie dyskutuje już więcej bo nawet mi szkoda czasu na to, powodzonka w życiu narka ✋
6 paź 2019 | 23:26
No ok to tszymaj sie moze kiedys na pifko się wybierzemy ok
-2
No ok to tszymaj sie 👋 moze kiedys na pifko się wybierzemy ok👍
6 paź 2019 | 23:01
TAK JEST REAL MADRYT PONAT WSZYSDKO!!!!!
-14
6 paź 2019 | 23:36
+6
Na serio myślisz, że jak napiszesz coś z błędami to będziesz już super trollem? Nie będziesz. Pozostaniesz głupim niedorozwojem nadal.
6 paź 2019 | 23:44
-2
Ale co Ty odemnie hcesz😡 czasem jak napisze cos z bledem to nie znaczy ze mozesz mie obrazac 🤬
6 paź 2019 | 23:05
Juz nie długo. .na CAMP NOU....BARCA JAZDA Z KURWAMI Z MADRYTU! ! ⚽⚽⚽
-5
6 paź 2019 | 23:51
0
No szczególnie w poprzednim sezonie Real pokazał klasę. Powtarzaj tak dalej, to może sam w to uwierzysz.
6 paź 2019 | 22:56
+21
Ten sedzia to jebany niedorozwoj, widac ze ktos tym kmiotem za lebka dobrze pomiatal...
6 paź 2019 | 22:54
+25
Mateu lahoz Ty pojebie!! Mam nadzieję że te kurwisko dostanie zawieszenie.
+16
no widzisz a twoj pedal w juventusie nie hehe!
-1
za to w dziure twojej starej strzelilo kilku, zeby nie powiedziec kilkudziesieciu murzynów i teraz musisz dociec który to twój ojciec!Wspomoge cie w tym celu i kupie ci bilet do Afryki!
6 paź 2019 | 23:14
-4
Dac ci nr konta do przelewu? 😘
-4
nie no na konto to ci nie bede przelewal hajsu,jeszcze gdzie wydasz na wóde jak twoja stara bo przeciez po rodzinie nic nie ginie i bede w plecy!Mozesz mi ewentualnie podac swoj adres zamieszkania a ja ci wysle pocztą ten bilet,ewentualnie powiesz gdzie bedziesz a ja ten bilet zostawie w konkretnym miejscu hehe
-4
Na Wawelu zostaw bilet 😘
6 paź 2019 | 23:21
-4
Wes nie obrazaj donsefano99 to jeden z najlepszyh urzytkownikuw na meczykah wiesz 😡
+1
kupil sendzieko zeby sprezentowal mu ten zut wolny tfu na karakana 🤮
+4
a pozniej sprzedal sedziego zeby Barca dostała 2 czerwa co nie? hahahaha ten madrycki sposob myslenia zawsze mnie bawił!
6 paź 2019 | 22:17
Tes tak mysle koleko te penery w kazdym meczu kupujom sendziuw 🤑 jestes jednym z naj lepszyh uzytkownikuw w meczykah wiesz 🙂
+12
Zrób coś z sobą, i idź spać.
6 paź 2019 | 22:22
-3
Tes tak mysle ze te penery kupujom sendziuw w kazdym z meczuw🤑wiesz ze jestes jednym z naj lepszyh urzutkownikuw meczykah 😀