Materiał dodany przez: totil 3 mar 2021 | 23:37
Materiał dodany przez: fanatic 3 mar 2021 | 23:39

Dyskusja 57

3 mar 2021 | 23:43
0
Podoba mi się historia Braithwaite'a. Wyszydzany, okrzyknięty fatalnym transferem, postanowił zostać i walczyć o każdą minutę gry co spotkało się z jeszcze większą falą hejtu, strzela gola na wagę awansu do finału. Szacun.
4 mar 2021 | 02:42
0
Cytując klasyka: "często pomoc przychodzi z ręki słabej istoty, gdy Mędrcy zawodzą" ;)
3 mar 2021 | 23:41
0
najlepszy mecz sezonu Barcy
4 mar 2021 | 06:43
0
Brawo Barcelona nie jestem waszym kibicem ale tutaj pokazaliście serducho i wolę walki !!!
4 mar 2021 | 06:52
0
nie jestem kibicem Barcy ale po prostu mówię co widziałem
3 mar 2021 | 23:56
0
Pierwszy skrót ujowy nie ma bramki na 2-0 .Drugi skrot ok Brawo Barca :-)
4 mar 2021 | 16:37
0
wszystkie skróty od totila są żałosne bo nie są do końca :)
0
Sevilla spartaczyła. Ide spać, bo co mi pozostało.
0
nie rozumiesz tępaku że barka nie ma żadnych szans z psg?
4 mar 2021 | 15:14
0
O KURWIX!. Daj numer do matki. Następnym razem zrobię jej skrobankę. Teraz się musi z tobą męczyć... jak żyć ?
0
Dobrze że Sevilla przegrała. Jedyną ich dobrą okazją był karny którego i tak wykonali najgorzej jak się dało. Zasłużone zwycięstwo Barcy, Sevilla po prostu zawiodła.
4 mar 2021 | 09:32
0
To Sevilla zagrała piach.
4 mar 2021 | 12:40
0
Bramka Dembele palce lizać ale jakby Alba trafił do siatki zamiast w poprzeczkę byłaby jeszcze ładniejsza bramka w tym meczu.
Barsa pokazała charakter, wolę walki, Sevilla za to grała taki piach, że aż wstyd...
4 mar 2021 | 11:42
0
nie rozumiem troche tej podniety nad grą, bo ja do 120 minuty mialem zacisniete zwieracze aby nie przejebali tego meczu..
4 mar 2021 | 10:12